Aranybank fejlesztése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
545
1 247
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Higiyame Youko >

Ötleted:
< Szerintem felesleges az hogy az aranybankot mindenféle civil el tudja indítani csak mert ők úgy érzik hogy ki akarják próbálni feltörni vagy legalább is megnézni mi is ez. Az a baj az egésszel hogy elrontja a helyszíni esélyeinket de még + 4 órát is ráad hogy a rablást se lehessen megtenni. >

Megjegyzés:
< Ígyis el van ezzel is nyomva az illegál hogy egymás illegális fraki lövöldöze egymást mert hol ez, hol az akar egy időben rabolni >
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Adom, mondjuk még nem jött szabály az aranybankra, hátha ez is benne lesz.
 

Lacy

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
323
142
V4 karakter
Akito Ren Misurugi
LV karakter
Thomas Ascenzo
Teljes mértékben Támogatom!
 

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Ez egy jó ötlet. Elég unalmas, hogy a civil maffia meg fog és betámad minket, mert ők azt RP-zik, hogy civil maffiások. IRL se tenne ilyet egy civil, hogy betámad egy bűnszervezet, mer ez elég irreális,, szóval támogatom az ötletet.
 
  • Vicces
Reactions: Bone

Nil

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
168
73
V4 karakter
Floyd Dequinn
LV karakter
Mason Osbourne
V2 karakter
Yoshikawa Gesshin
Hát, ha ennyire felhoztátok az IRL-t, IRL egy civil is kitudja rabolni a bankot, nem muszáj semmilyen bűnszervezetnek a tagja lenni ahhoz, hogy ki tudj rabolni egy bankot.
 

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Skacok ígyis annyi lovetta jön az egészből,hogy eskű irígykedek az illegálra.Azt mondjuk tényleg királynak tartanám ha belopni nem lehetne,de na azért amondó vagyok küzdjünk meg a pénzünkért ne azt várjuk hogy az ölünkbe essen. Az tény hogy azt a cpt ami konkrétan eltöri mindened meglehetne kreálni mert az admin nem fog 0-24 ott várni mikor adja az agyogyot.A civiles storyra csak annyit ott van minimum 10-es szint és fegyver kell ami azt jelenti nemtudnak funolni a civilek.A 4 órát meg full reálisnak tartom.Esélyetek kirabolni mindig is lessz,tudtommal újabban az a szokás hogy belopja mindenki valakitől.Én őszintén eleve nem értem az egészet mármint az aranyrablós taxot,de ahogy én tapasztalom mint NAV Merkúr igazgatóhelyettes nincs semmi gondotok az egész rablással mert utána mentek a sima bankot is fúrni mig mi afkoljuk a 15 percet.Magyarán nem csak az arany bank van,van mégegy amit ugyan úgy rabolni lehet.NEM TÁMOGATOM!

Utóirat: Nem beszólásnak minősítésnek,semmiféle kritizálásnak írtam amit írtam,ez egy vélemény tőlem.További jó játékot kívánok a szerveren. :)
by: Russo
 

Laccek

Barangoló
2019. 01. 10.
103
38
V4 karakter
Chris Lorenz
LV karakter
Chris Ramsay
V2 karakter
Gary Nicholson
Teljesen jó ez így a civilnek is van legalább mit csinálni pl.: Ameddig nem kerülbe egy illegális fkba vagy ameddig az fk jumpot tölti.
Ott a bankrab továbbra is csak illegál tudja letenni a fúrót vagy az ember rablás de azt is nagy részt csak fkban lévő ember kezdheti el mivel ő tudja hogy mikor van szabad idő pont persze időnkét 1/2 civil is rabol de nem gyakori.
u.i A civilbek is legyen már valami illegál rpje ne csak az hogy üldözik vagy hogy másokat rabolgat ki.
Nem támogatom
 
  • Tetszik
Reactions: Sanyaa és CarlV2

Nikolaj

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
92
182
LV karakter
Nikolaj Reese
V2 karakter
Nikolaj Lorenz
Nem értem,nem birjátok kipakolni 20-an az aranybankot mert mindenki odajön lövöldözni,mit vártok hogy majd nyugiba hordjátok az aranyat,mindenkinek kell a pénz.Ha meg nem birjátok kipakolni akkor nem kell erőltetni mert amúgy mindig ti kezditek el az aranybankot.Utánna futtok sima bankra. Nem Támogatom.
 

Crakix

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
256
122
21
Budapest 8. kerület
LV karakter
Jack D Crusader
Skacok ígyis annyi lovetta jön az egészből,hogy eskű irígykedek az illegálra.Azt mondjuk tényleg királynak tartanám ha belopni nem lehetne,de na azért amondó vagyok küzdjünk meg a pénzünkért ne azt várjuk hogy az ölünkbe essen. Az tény hogy azt a cpt ami konkrétan eltöri mindened meglehetne kreálni mert az admin nem fog 0-24 ott várni mikor adja az agyogyot.A civiles storyra csak annyit ott van minimum 10-es szint és fegyver kell ami azt jelenti nemtudnak funolni a civilek.A 4 órát meg full reálisnak tartom.Esélyetek kirabolni mindig is lessz,tudtommal újabban az a szokás hogy belopja mindenki valakitől.Én őszintén eleve nem értem az egészet mármint az aranyrablós taxot,de ahogy én tapasztalom mint NAV Merkúr igazgatóhelyettes nincs semmi gondotok az egész rablással mert utána mentek a sima bankot is fúrni mig mi afkoljuk a 15 percet.Magyarán nem csak az arany bank van,van mégegy amit ugyan úgy rabolni lehet.NEM TÁMOGATOM!

Utóirat: Nem beszólásnak minősítésnek,semmiféle kritizálásnak írtam amit írtam,ez egy vélemény tőlem.További jó játékot kívánok a szerveren. :)
by: Russo
Ugyan ezt tudnám elmondani, jó az ahogy így van.
 

Rider

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
382
281
25
Budapest
V4 karakter
Rider Brassco
"Így is el van ezzel is nyomva az illegál hogy egymás illegális fraki "
Ne haragudj, de ezen most nagyon jót nevetem.
Ha esetleg rendvédelmi szervbe lennél akkor rá jönnél hogy mégis milyen,
arra kell fel jönni hogy Aranybank,emberrablás,bankrablás van..
hidd el, nem titok de elmondom.. Szerintem sok embernek elveszi a kedvét hogy feljöjjön
nekem is sokszor volt már ilyen sajnos..
nem abból áll egy RP szerver hogy 0-24 lövöldözés van össze vissza...
arról ne is beszéljünk hogy szövetkeznek a "bandások"
 
Utoljára szerkesztve:
N

NorbiMO.

nagyon bevadultak a civilek, mondjuk a maffiának, meg a bandának, meg a mittudomén kinek, abból áll az egész hogy rámolgatják, akkor nincs is hozzáfűzni való, mondjuk ahoz is kell egy inger, hogy te megfogd civilként IRL kirámolni az aranybankot, :ROFLMAO:.

Rajmi válasza:
3 szoros multiaccount végett ??
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: Crakix

Gonzalo

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
306
247
24
V4 karakter
Osiel D Gonzalo
LV karakter
Osiel D Gonzalo
V2 karakter
Osiel D Gonzalo
Drog, fegyverhajón is bankrabláson kívül mindent csinálhatnak a civilek is. Ennyi erővel vagy vissza szorítani azt a tevékenység kört amit csinálhatnak a civilek, vagy kivenni az illegális frakikat mert így értelmetlenné válnak.
 
  • Dühítő
Reactions: CarlV2

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
545
1 247
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
Hoppá, kicsit elszabadultak az indulatok.
Ennyi erővel vagy vissza szorítani azt a tevékenység kört amit csinálhatnak a civilek, vagy kivenni az illegális frakikat mert így értelmetlenné válnak.
Ehez tegyük hozzá hogy szerintem civilként nem az illegális tevékenységek lennének a fő feladatai
 
  • Dühítő
Reactions: CarlV2

Nil

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
168
73
V4 karakter
Floyd Dequinn
LV karakter
Mason Osbourne
V2 karakter
Yoshikawa Gesshin
De ha a civil azt látja jónak, akkor azt csinálja.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Civilként az ember szabadon dönt , hogy milyen tevékenységet csinál.
Hagyjuk már ezt a témát , hogy így a civil meg úgy a civil mert ez már unalmas.
Folyamat megy a dara meg a rablás akkor mit kell sírni mert valaki "kipróbálta" mondjuk aranybanknak a feltörését? Lehet épp nem látott még ilyet és gondolta megnézi milyen rendszer van mondjuk. Várni kell 4 órát akkor várni kell és ennyi , most ez miatt nehogy már a civilek legyenek elnyomva.
Én személy szerint nem akarok frakcióba csatlakozni így persze a See-Nion-ból is ki vagyok zárva , se droghajóra , se fegyver hajóra nem mehetek akkor már a végén levegőt se kaphassak mert civil vagyok? Jézusom , de tényleg hagyjuk már ezt ...
 

Gonzalo

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
306
247
24
V4 karakter
Osiel D Gonzalo
LV karakter
Osiel D Gonzalo
V2 karakter
Osiel D Gonzalo
ha ezeket akarja csinálni, menjen illegálba. Csomó illegálba van TGF.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.