[Angelo D Escobar] jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 07. 17.
28
6
V4 karakter
John Pickle
V2 karakter
Angelo D Escobar
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Angelo D Escobar
Születési hely, idő: Los Santos Hospital 1995.11.19
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 587579
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Jelenleg nincs
Legmagasabb végzettsége: Los Santos Police Officer Training, Harvard University
Eddigi munkahelyei: Mezőgazdász, Tűzoltó.

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Angelo D Escobar vagyok, egy férfi akiben szinte semmi különleges nincs, mégis fénylik a szeme a tehetségtől. Los Santosban születtem, egy kertesházban, mikor megszülettem, azt vettem észre, hogy nem én vagyok az egyedüli gyerek, mivel volt egy ikertestvérem. Általános iskolában nagyon jó tanuló voltam, szinte mint akkor mindenki. De mikor kollégiumba mentem, akkor teljesen megváltoztam, érdekelni kezdett a Rendőrség, hogy mivel is foglalkozik, hogy működik. Nagyon rosszul tanultam, mivel nem érdekelt más csak a Rendőrség. Szüleim sokat szidtak emiatt, és sokszor mondták, hogy tanuljak, mert nem fog összejönni, és nem fogok bekerülni a Rendőrség köreibe. De nem foglalkoztam velük, csak folytattam és folytattam. Bekerültem a Harvard Egyetemre. Ott is arra a szakra, ahol arra készítenek fel, hogy milyen lesz ha rendőr leszel. Nagyon fontos kiemelni a szövegben azt a HA-t, mivel egyetem közbe nagyon sok évfolyamtársam hagyta ott az egyetemet, mivel meggondolták magukat. De én nem, és most azért szeretném megírni ezt a jelentkezési lapot, hogy kipróbáljam magam, milyen az, ha tényleg rendőr vagyok. Köszönöm, hogy elolvasta az önéletrajzom.​

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Ábel
Mennyi idős vagy: 14
Legmagasabb iskolai végzettséged: Még csak általános iskola
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 8613, már lassan két éve játszom, csak sok kihagyásaim voltak.
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem rendelkezem
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem rendelkezem
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Igen, 1 névváltással. Szucs Janos-Angelo D Escobar
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Én egy szorgalmas, megbízható fiatalembert RP-znék, akinek csak egy szerencsétlen autója van, egyedülálló, jelenlegi pillanatában elég szomorú életű, néha depressziós. Viszont, arany szíve van, mindenkin próbál segíteni ahol csak tud, bár a pénztárcája nem túl vastag, de nem is érdekli őt igazán a pénz. Neki barátok kellenek, megbízható csapat, jó közösség, erre van neki igazán szüksége. És ahogy láttam ezt pont megkapja ebbe a frakcióba, ezért is jelentkeztettem ide őt.
Miért pont rád essen a választásunk?
Azért essen rám a választásotok, mivel megbízható, kedves személyiséggel rendelkezem, viszont néha lust vagyok. De amire megbíztok, azt mindet elvégzem.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem voltam.​
 

Stég

Az év Adminsegéde, 2020-ban.
2019. 03. 01.
567
159
21
V4 karakter
Mia Santos
V2 karakter
Steg Jessica
Tisztelt Angelo D Escobar!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja
Kérjük jelenjen meg 2022.06.27 17:00 időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.



Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.06.27 17:00 jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.


Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!


_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nem lett rossz lap.
 
  • Hűha
Reactions: Jhnny
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.