Angelina Devereux NAV-os jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GamerShark95

Újonc
2023. 05. 04.
4
5
V4 karakter
Angelina Devereux
kisvonal.png

Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Jelentkezési nyomtatvány
kisvonal.png

OOC információk:

| Hogy hívnak? |
Labancz Phuriphat Benedek

| Hány éves vagy? |
15 éves vagyok.

| Mióta játszol a SeeMTA v4 szerverén? |
2023 májusában kezdtem el játszani, kisebb-nagyobb kihagyásokat is tartottam.

| Hány játszott perced van a szerveren? |
15 123 játszott percem van.

| Az előző neveidről egy kép [UCP]: |

| Voltál már AdminJail-ben? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP] : |
2024.04.14 : Egy ember mögé beálltam és beírtam a /wank parancsot ezért kaptam 90 perc adminjailt.
2024.04.01 : Rendőrségen kiakartam váltani egy autót amit lefoglaltak, tudtam, hogy vannak benne illegális dolgok és át akarták kutatni. Volt nálam egy lőfegyver és tüzet nyitottam a rendőrre. Ezért az aktus ért 175 percet kaptam IC-jailel beleszámítva.
2023. 08. 27 : Már nem emlékszem rá de "ElőRP hiánya rablásnál, PG" miatt kaptam.


|
Voltál már kitiltva a szerverről? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP] : |

Igen, voltam már kitiltva a szerverről mert a falnak futottam jail közben, ez idő alatt ugyanúgy feljött az AFK üzenet és nem telt az idő. A tiltás egyből levettékrólam anélkül, hogy bármilyen fellebbezést kelljen írnom.


| Milyen frakciókban voltál eddig a szerveren? - Miért léptél ki, ha voltál? |
Még nem voltam, de már próbálkoztam jelentkezni más frakciókba ( NNI ) de sajnos nem nyertem felvételt.

| Nálunk követelmény hetente minimum 800 perc szolgálati idő teljesítése. Számodra ez teljesíthető? |
Igen nagyon könnyen mert az elmúlt időben nagyon aktív voltam a szerveren és ha felvételt nyernék a frakcióba akkor ez nem változna.

| Milyen OOC indokból szeretnél a frakció tagja lenni? |
-Új élményeket szerezni a legális oldalán a szervernek mivel eddig nagyrészt csak illegálkodtam.
-Barátokkal együtt RP-zni mert ők is megpályázták azt a lehetőséget, hogy a NAV tagjai lehessenek.
-Kipróbálni valami újat és érdekeset.
-Eddig nem voltam frakció tagja szóval úgy gondolom, hogy a NAV egy jó kezdés a pályafutásomnak.

| Rendelkezel TeamSpeak 3 klienssel, Discorddal és működő mikrofonnal? |
Igen, a fentiek közül midegyikkel rendelkezem.
kisvonal.png

Jelentkezési lap IC része:

| Születési neve: |
Angelina Devereux

| Születési helye, időpontja: |
San Fierro kórház, 2001/06/24

| Telefonszáma: |
+38-76-845-1558

| Ön büntetett előéletű? |
Nincs büntetett előítéletem.

| Mit gondol, mi a feladata egy pénzügyi nyomozónak? |
Olyan emberek után nyomozni akik adót csalnak, sikkasztanak (nem járnak el rendszeresen adót fizetni a cégük után, nem állítanak ki számlát egy szolgáltatás után). Próbavásárlások, Cégjegyzékek dokumentálása.

| Amennyiben valaki meglopja az államot, milyen bűnt követ el? Definiálja mit jelent! |
adócsalás - nem fizet be egy szolgáltatás után az adót ezzel meglopva az államot, és ezzel plusz pénzre tesz szert.
sikkasztás - nem állít ki számlát egy szolgáltatás után ezért kevesebbet vagy egyáltalán nem kell adóznia mert nem lesz papíros bizonyíték, hogy kapott érte pénzt, ezzel is meglopva az államot és a saját vagyonát bővíti.

kisvonal.png

 
Utoljára szerkesztve:

Kees

No money no funnny.
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
664
408
V4 karakter
kees.venturas 🏆
LV karakter
kees.venutras🏆
Vezetőség válasza:
Sajnálattal tájékoztatjuk,hogy a Nemzeti Adó- és Vámhivatal Vezérkara a jelentkezését elutasította!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.