aNewton --> Teknős (Helyette írom)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ony

Újonc
Támogató
2019. 03. 29.
64
37
16
V4 karakter
Umeko Takanaka
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
aNewton


Panaszra tett moderátor neve:
Teknős


Panasz oka:
Jogtalan kitiltás 2 fél részéről.


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
https://m.imgur.com/a/jxoswM1


Egyéb megjegyzés:

Az eset a következő: Augusztus 2án figyeltünk fel a kitiltásra amikor is mentünk volna fel fórumra nézelődni. Én ekkor barátomnál (ultimate_potato) voltam Siófokon. Az indok Multiaccount volt. Ő ezelőtt egy pár nappal regisztrált fel fórumra, én pedig kb. kedden igényeltem meg az aláírásom és a profilképem. Dícsérte, hogy mennyire jó, és Ő is akart volna magának ilyen stílusban. Meg is igényeltük majd ezután kaptuk a bant. Tsre hajlandóak vagyunk felmenni.
Várom a bírálást.
 
  • Tetszik
Reactions: szmate2003

MUNKAS

never underestimate yourself
2019. 01. 09.
1 266
6 541
www.youtube.com
V4 karakter
trenton graves
LV karakter
clyde burks
Nem értem egyáltalán a felháborodásod indokát. kb 1,5 órája banoltam ki aNewton multiaccountját, mivel másik accountról fórumozott. Ha valóban olyan magaviseletes, mintafórumozó lenne és tényleg jogtalanul banolta volna ki Newton-t Teknős, akkor egyből felkereste volna ts-en vagy fórumon haverja által, legalábbis én ezt tenném egyből ha jogtalannak érzem a bant, és nem más accountról kezdenék el fórumozni...
Teljes mértékben egyezett az IP a két fiókkal, illetve Newton vonatos profilképe, email cím alapján is simán ellehetett dönteni, hogy mi a helyzet.
 

Ony

Újonc
Támogató
2019. 03. 29.
64
37
16
V4 karakter
Umeko Takanaka
Nem értem egyáltalán a felháborodásod indokát. kb 1,5 órája banoltam ki aNewton multiaccountját, mivel másik accountról fórumozott. Ha valóban olyan magaviseletes, mintafórumozó lenne és tényleg jogtalanul banolta volna ki Newton-t Teknős, akkor egyből felkereste volna ts-en vagy fórumon haverja által, legalábbis én ezt tenném egyből ha jogtalannak érzem a bant, és nem más accountról kezdenék el fórumozni...
aNewton said: Én Teknőst múlthét kedd óta keresem mindig offline. Ma megkérdeztem Carlt mikor lesz elérhető kb. azt mondta 23ig nem lesz.
 

MUNKAS

never underestimate yourself
2019. 01. 09.
1 266
6 541
www.youtube.com
V4 karakter
trenton graves
LV karakter
clyde burks
ti is látjátok, hogy ma is fent volt fórumon. Irtok neki egy privát üzit, és el van intézve. De Newton-t tényleg nem értem. Teljesen jogos volt a multiacc banja. Viszont én kiléptem, hisz nincs sok közöm a PK-hoz.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: dzsoi és arzen

Ony

Újonc
Támogató
2019. 03. 29.
64
37
16
V4 karakter
Umeko Takanaka
aNewton said: Tsen kerestem. Mivel fórumon nem tudtam írni, ez az ötlet, hogy Kyoko T. intézkedjen fórumon helyettem ma pattant ki a fejemből.
 

Jerry

A nép hangja
Very Important Person
2019. 01. 08.
3 904
4 500
31
Mulholland 🌆
V4 karakter
Quinto Montanez 🇲🇽
anewton biztos hogy multiaccountozott, ultimate potato-val 18 alkalommal volt ip egyezesük. Maximum azt tudjátok tudztàzni hogy az egyikőtök nem multizik, de abban sem vagyok biztos.
@Teknős ?
 

Teknős

bort isznak, de vizet prédikálnak
Támogató
2019. 01. 10.
1 160
1 765
V4 karakter
Joseph Venturas
Sziasztok, inakon vagyok, azért nem értek el TSen, viszont Fórumon ha nem is egyből, de nap végén mindig válaszolok, illetve aki nagyon keres, megtalál egy modi, vagy fórum modin keresztül is.
Munkas, köszi hogy leírtad, hogy aNewton másik accját kiraktad.
Attól még, mert valaki ki van bannolva, az nem fórumozhat más accjával sem, így belevitted a barátod a "rosszba".
Nem tudom kit kéne írnom, UB-t nem fogok adni multiacc-ra.
 
  • Tetszik
  • Hűha
Reactions: Marco és Kyle
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.