Andrew Herman - Jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

iWYO

Újonc
2023. 09. 08.
3
2
25
V4 karakter
Brody De Quinlan

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 25 éves vagyok. ~

Mi az Account ID-d?
~ 218284 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ V2 volt az első alkalom amikor beléptem és aktivan játszottam a szerveren. Sajnos frakciókban nem voltam azonban RP szituációkban rendszeresen részt vettem. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Régebb óta játszom, viszont sosem volt alkalmam frakcióba lenni. Anno V2-n kezdtem el játszani egy haverom fiókján és néha-néha felnéztem, azonban most ez változott. (Természetesen azóta saját fiókkal.) Előzőleg mindig csak soloban játszottam és nem volt senki akivel tudtam volna tevékenykedni. Ez megváltozott egy ideje a V4 alatt és így sokkal több kedvem van. Tudok tanulni azoktól, akik régebb óta játszanak és van tapasztalatuk sok téren. A játszott perceim száma: 3600 perc. Tudom, hogy ez nem a legtöbb, de igyekszem sokat fent lenni. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ Soha nem voltam se kitiltva, se jail-ben. Igyekszem a szabályokat nem csak elolvasni, hanem be is tartani. ~



Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ 3-4 óra átlagosan az az idő amit tudnék vállalni. ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Természetesen. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Mint korábban írtam, nem voltam még frakcióban sajnos. Sosem volt rá alkalmam. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Igen van ismerettségem. Mathias Raymond és Robert De Quinlan névszerint. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Azért vagyok egy jó válaszás mert gyorsan tanulok, szorgalmas és megbízható vagyok. Azért szeretnék hozzátok csatlakozni, mert mindig is szerelő szerettem volna lenni. Ez volt az egyik olyan frakció amit nagyon rég óta kinéztem magamnak, de sosem volt rá alkalmam, hogy jelentkezzek.~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen rendelkezem mind a hárommal. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Andrew Herman ~


Születési helye, ideje:
~ 1994.12.01, Angel Pine ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Kathleen M. Crouse ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Angel Pine ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Érettségi bizonyítvány. ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Természetesen rendelkezem. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Szeretném egy új dologban kipróbálni magam. Sikeres karrier lehetőséget látok ebben a cégben és úgy gondolom, hogy ha nagyra akarok törni akkor a legjobb helyre jelentkezem. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Még nincsen tapasztalatom. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Azért válasszanak engem, mert megbízható vagyok, gyorsan tanulok és ugyan olyan gyorsan is fejlődöm. Kreatívnak gondolom magam és minden nehéz szituációban feltalálom magam és képes vagyok a legjobb döntést meghozni. Szeretek csapatban is dolgozni ha erre kerülne sor. Szivesen osztom meg a tudásomat másokkal és segítek nekik a feladatok megoldásában. Ambiciózus személyiséggel rendelkezem, ezért mindig lelkes vagyok és eltökélten cselekszem. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Andrew Herman, 1994.12.01, Angel Pine.

Magabiztos és céltudatos személyiség vagyok, akinek fontos az állandó fejlődés és a kiválóság elérése. Rugalmas és proaktív hozzáállásom segít abban, hogy hatékonyan működjek különböző helyzetekben. Az eredményekre és a minőségre való törekvésem alapvető, és mindig arra törekszem, hogy a legjobb teljesítményt nyújtsam. Készen állok arra, hogy új kihívásokkal és lehetőségekkel szembesüljek, és elkötelezett vagyok a siker felé vezető úton.

Korábbi munkahelyi tapasztalatok:
2024.03.11 - Most - Egyéni vállalkozás
Állatok tartása és gondozása.

2024.01.02 - 2024.03.10 - Urma Trans
Áruszállító és Rendező.
A cégek által megrendelt áruk pontos és sértetlen kézbesítése.
~
 
  • Imádom
Reactions: Matter és ekszoo

iWYO

Újonc
2023. 09. 08.
3
2
25
V4 karakter
Brody De Quinlan
Kiegészítés a jelentkezésemhez:

Csütörtök óta sikerült az óráim számát feltornászni 5200 percre.
 

Panti

Kivételes tehetség
Támogató
2019. 01. 10.
2 077
1 110
22
Budapest XXII. Kerület
V4 karakter
Andrew P Eastman
LV karakter
Andrew Pablo
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELFOGADVA
Gratulálunk! Várjuk önt egy személyes elbeszélgetésen ((TS)) az adott időpontban!


Megjegyzés:
Részletek a kiemelt topicban!


Andrew P Eastman
Fix & Drive Mechanic Shop - Ügyvezető-Igazgató

Aláírás:
Andrew P Eastman
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.