Amoldo Cantara jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2023. 04. 13.
7
1
V4 karakter
Amoldo Cantara
tek.png

Jelentkezési formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: 18​
2. Mesélj magadról pár mondatban. Sziasztok! Ádám vagyok 18 éves, egy kertes házban élek a családomma, van egy kedves barátnőm és egy kutyám. Szeretek gamelni, nyilván seemta, minecraft,stb. Szeretek kint lenni haverokkal, barátnőmmel és családommal időt tölteni.​
3. Miért pont téged válasszunk a Terrorelhárítás csapatába? Jó helyzetmegoldóképességem van, szerintem jó az RP tudásom és megpróbálom kihozni magamból mindíg a maximumot.​
4. Mióta játszol a szerveren? 2023. 01. 20. 19:24​
4.1 Játszott perceid száma: 12 660 perc (zárásig megpróbálom a 20k-t elérni)​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? hétköznap 2-3+ óra, hétvégente több is.​
5. Miért szeretnél a TEK-hez csatlakozni?: Szerintem az Rp tudásom megvan hozzá, megpróbálom a legjobbat nyújtani és jó csapatjátékos vagyok de egyedül is boldogulok.​
6. Mely rendvédelmi frakció(k)nak voltál tagja? (Mikor, mennyi időt, milyen névvel, milyen indokkal távoztál onnan?) Nem voltam.​
7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Válasz​
8. Csatolj egy képet a névváltásaidról: https://files.fm/u/tpgd93hee3
Válasz
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről: https://files.fm/u/ffmnktftbb
Válasz
10. Csatolj egy képet a banjaidról: https://files.fm/u/ffmnktftbb
Válasz
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! A Terrorelhárítási Központ (TEK) Magyarország speciális rendvédelmi szervezete, amely elsősorban a terrorizmus elleni küzdelemre specializálódott. Feladatai: A TEK elsődleges feladata a terrorizmus megelőzése, felderítése és megszakítása. A TEK felel az állami és kormányzati vezetők védelméért. Nagyobb közösségi, állami, vagy nemzetközi jelentőségű események biztonságának garantálása szintén a TEK hatáskörébe tartozik. Hatáskörükbe és feladataikba tartozik a túszejtések és emberrablások kezelése. A TEK feladatai közé tartozik továbbá az információgyűjtés, elemzés és az együttműködés más nemzetbiztonsági szervekkel.​




Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Amoldo Cantara​
2. Születés helye: Los Santosi kórház​
3. Születés ideje: 2001.07.15.​
4. Nem: Férfi​
5. Családi állapota: Házas​
7. Foglalkozása: Programozó, törekvő rendőr​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: Blueberry Ipari Park, B csarnok +. ajtó 2. folyósó (#2563)​
11. Telefonszáma: +38-76-319-4779​
12. E-mail címe: easternprince13@gmail.com



Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- Fekete István Általános iskola​
- Révai Miklós Gimnázium​
- Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi kar​

Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Általános bizonyítvány, érettségi, Rendész diploma, emelt fogkú angol tudás.​



Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[ ] x​
[ ]

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ]
[ ] x​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ ]
[ ] x​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ]
[ ] x​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ]
[ ] x​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] x​
[ ]
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze: Gyermekkorban aszma mely elmúlt 12 éves kor körül.​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ ]
[ ] x​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Válasz Angol emelt fokon​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[ ]
[ ] x​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​



Záradék
A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz, teljes mértékben tisztában vagyok a frakció szabályzatával és átolvastam.​
Kelt.: Helyszín, ÉÉÉÉ.HH.NN.
Aláírás
 

arzen

Makin' money, it feels so good
See Game Helpdesk
v4
2019. 01. 10.
1 205
10 299
20
V4 karakter
Xavier Tran
Szia, nincsen rendvédelmi múltad, sok helyen ki sem töltötted a mintát. Elsőként gyűjts tapasztalatot a szerveren, lesz még lehetőséged.
 
2023. 04. 13.
7
1
V4 karakter
Amoldo Cantara
Szia, nincsen rendvédelmi múltad, sok helyen ki sem töltötted a mintát. Elsőként gyűjts tapasztalatot a szerveren, lesz még lehetőséged.
Helo! Max 1-2 helyen nem töltöttem ki, nem tudtam hogy kell rendvédelmi múlt is,köszönöm a lehetőséget. (Máshova azért lehet jelentkezni ha ezt elutasítottátok?)
 

xqnight

Barangoló
See Game Helpdesk
v4
2019. 02. 10.
114
362
18
V4 karakter
🌷evelynnyuqe🥀
Helo! Max 1-2 helyen nem töltöttem ki, nem tudtam hogy kell rendvédelmi múlt is,köszönöm a lehetőséget. (Máshova azért lehet jelentkezni ha ezt elutasítottátok?)
Csáó, szia!

Természetesen van lehetőséged más frakcióba jelentkezni, amennyiben elutasításra kerülne a jelenlegi felvételi lapod.
Amire fel szeretném hívni a figyelmedet, az a minta helyes kitöltésé, pár helyesírási hiba és a kérdésekre bővebben való válaszolása.
( Lehetőleg minden kérdésre válaszolj, volt ami kimaradt. )
Ezek a másnak minimálisnak tűnő dolgok rettentően sokat számítanak a jelentkezési lapoknál, mivel nem ismernek a frakció vezetői és csak az alapján tudnak dönteni, amit látnak a kitöltésben.

Ha hasonló frakciót keresel, mint a Terrorelhárítás, akkor tudom ajánlani a Rendőrséget vagy a Honvédséget kezdésnek.
Ezekben a frakciókban tudsz tapasztalatot szerezni, ismerkedni a szerverrel és a rendvédelmen belül lévő működésekről.
Várjunk egyelőre a jelentkezéseddel hozzánk, később ismét lesz lehetőséged megpróbálni.
 

FalleN.

heartless
2021. 06. 23.
1 086
5 798
17
V4 karakter
Darryl Nordin

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l u t a s í t o t t a.

Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Várjuk jelentkezését a következő alkalommal!

((Személyes megjegyzés: Nincs meg a minimum perced, lap sem meggyőző. ))




Fallen
r. Dandártábornok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.