Ambros Ágoston jelentkezése a Nemzeti Adó és Vámhivatalhoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kisVoros12

Barangoló
2019. 01. 10.
76
8
V4 karakter
Erick Morrisen
LV karakter
Mark Eastwood
V2 karakter
Ambros Ágoston
nav-logo-32x32.png
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
nav-logo-32x32.png


Jelentkezési formanyomtatvány

hr_-_forum.png


OOC rész

[#1] Neved?
< Zsiros Bálint >

[#2] Mesélj magadról olyan információt amit szerinted érdemes lehet tudni rólad?(minimum 7 összeszedett mondat!!)
< Szia/Sziasztok, Zsiros Bálint vagyok 18 éves nagyjából 4-5 éve üzöm az roleplay világát. Budapesttől 50 km-re lakom. Jelenleg Kőbánya Kispesten tanulok Elektrotechnikusnak. Verszenyszerűen Kézilabdázom. Diákmunkásként dolgozom Ferihegyen a Fedexben. Szabadidőmben legtöbbszőr gép elött szoktam lenni de azért haverokkal elszoktunk járogatni megnézni egy két bárat. Hobbim az minden ami földi közlekedés >

[#3] Jelenleg hány játszott perced van?
< 3592 >

[#4] AdminJail-ről, kitiltásokról, illetve előző neveidről UCP képet csatolj!
< https://imgur.com/a/Bh2ONiA >

[#5] Miért szeretnél a frakció tagja lenni?Mennyi időt tervezel a frakcióban tölteni és ez idő alatt hol képzeled el magad ?
< Mivel még nem voltam ilyen frakcióban, ezért kellő motiváltsággal jönnék ide. Mivel még nem próbáltam ehez vagy a rendvédelmhez kapcsolodó frakciót,elég sok időre terveznék. >

[#6] Miért téged válasszunk?
< Mivel elég motívált vagyok rendvédelmi élettel szemben, ezért a motiváltságot mondanám. >


[#7] Voltál már Rendvédelmi frakcióban a szerveren? Ha igen, melyikben és mi volt a távozásod oka?
< Nem voltam. >

[#8] Szerinted mi a Nemzeti Adó, és Vámhivatal feladata?
< Határvédelme, adócsalók felderítése, és adók befízettetése. >

[#9] Mennyit tudnál aktív lenni? ( hétköznap - hétvégén )
< Hétköznap 1-2 óra, Hétvégén 2-3 óra. >

[#10] Milyennek gondolod magad? Szerinted milyen a jellemed?
< Viszafogotabb a jellemem, sok dolgot túlszoktam reagálni és izgulni. >

[#11] Hogyan tudsz csapatban dolgozni? Szerinted fontos a csapatmunka? Ha nem miért?
< Én szerintem eléggé jól tudok csapatban dolgozni, mivel Kézilabdázom és az is csapatsport, én szerintem azért fontos a csapatmunka mert ha több ember összefog hamarabb jön belőle eredmény pl. egy üldözés. >

[#12] Szerinted számít a kor? Milyennek gondolod a kor alapján való megítélést?
< Szerintem igen, mivel egy 12 éves nem gondolkodík ugy mint egy 18 éves vagy 25 éves. Természetesen vannak kívételek mindkét fél részéről. >

hr_-_forum.png


IC rész


[#1] Jelentkező teljes neve:
< Ambros Ágoston >

[#2] Jelentkező születési helye, ideje:
< Los Santos Medical Center, 1995.03.21 >

[#3] Anyja neve:
< Ambros Julianna >

[#4] Érvényes személyi igazolványáról, jogosítványáról másolatot csatoljon!
< Jogosítvény: https://imgur.com/a/ZnhMoPB , Személyi igazolvány: https://imgur.com/a/gcouBqt >

[#5] Előző munkahelyei [ távozás oka(i) ]:
< Bányász voltam, távozásom oka pedig nem túl jól megfizető munka. >

[#6] Miért pont Önt válasszuk?
< Mivel magabíztos szabálybetartó ember vagyok. >

[#7] Ismertesse a Nemzeti Adó-és Vámhivatal feladatát!
< Körözött bűnözök elkapása, adócsalók kiszűrése, adókbehajtása, pénzmozgások figyelése >

[#8] Milyen feladatkört képzel magának az állományon belül? Hova szeretne eljutni?
< Lehető legmagasabb pozicíoig, de konkrét tervem még nincsen. >

[#9] Meséljen magáról! (10 összeszedett mondat!!)
< Ambros Ágoston a nevem, 1995.03.21 láttam napvilágot a Los Santos-i Kórházban jelenleg 26 éves vagyok. Szüleimmel gyerekkorom óta itt lakunk Los Santosban. Apukám autószerelőként Anyukám pedig takarító nőként dolgozik egy nagyobb üzletben. Rólam azt lehet tudni hogy egy érettségivel rendelkező férfi vagyok, aki apukájának a műhélyébe segédkezik. Ezekmellett rendelkezem 2 db autóval és egy saját garázssal, ahol a saját autómat szoktam "bütykölgetni". >
 

Bonki

λ
2019. 09. 05.
431
774
LV karakter
Brooklyn Hollingsworth
nav-logo-32x32.png
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
nav-logo-32x32.png


Tisztelt Ambros Ágoston!

Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Nemzeti Adó- és Vámhivatalhoz!
Személyes beszélgetésre kérjük jelenjen meg a San Fierroban található NAV bejárati kapujánál a következő időpontban: 2021.11.15. 19:00
OOC: TeamSpeak 3 szerveren is kérlek lépj be a "NAV | Váró" szobában ugyanekkor legkésőbb!
Ha nem felelne meg az időpont azt mindenképp jelezd kérlek hozzászólásban!

Tisztelettel:
Ashley Styles
p. ddtbk.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.