Állatkert

Dixie

Zöldfülű
2019. 04. 02.
222
709
Margit híd alatt
V4 karakter
Riley Graham
LV karakter
Dixie Johns
Színesíteni a szervert, nem muszáj nagy állatkertnek lennie, elég egy kicsi is csak pár állattal mint a Margitszigeti, vagy csak egy kis állatsimogató a mezőgazdasági nagykernél ahol körbe vannak kerítve a vásárolható állatok. TÁMOGATOM
 

KwEiN

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 31.
808
2 077
V4 karakter
Osian Kidd
LV karakter
Sean Collins
V2 karakter
Daniel Frewen
Az alapötlet nem rossz, de szerintem könnyen unható lenne (lásd anno BMW kiállítás). Szerintem össze kéne szedni pár ilyen ötletet és forgó eventként bejöhetne a szerver nyugisabb helyeire. Pl. egyik héten vándorcirkusz van állatsimogatóval, következő héten festményeket lehetne megnézni, harmadik héten old-timer autókiállítás stb. Sokat dobna a szerver életén szerintem és nem unna rá mindenki olyan hamar hiszen nem is maradna bent örökre.
+ biztosítana újabb RP szituáciokat mindenki számára.
 

Galvez

Pletykafészek
Támogató
2019. 04. 05.
832
1 240
V4 karakter
Lydia Hailstorm
LV karakter
Stacy Redwood
V2 karakter
Sarah Blake👩‍🌾
Teljesen feleslegesnek tartom. Bekerül, mindenki csodálja 2 napig, utána megy a levesbe.
Ezen hozzáálással akkor semmit sem kéne berakni, mert mindennek ez lesz a sorsa, ha nem is 2 nap után..

@KwEiN ott a pont, ilyen szezonális eventeket adnék.
 

weloveyoudagi

Barangoló
2023. 06. 12.
138
639
Madarász
V4 karakter
joey.pisani
LV karakter
tencutius.christian
Nem értem hova ilyen ötlet ami az rpre épül, de a szerveren játszók 80 százalékának a mentalitása nem a "roleplay-központúságra" épül.

Teljesen felesleges, sőt egy ilyen nagy modell/mapolás (+ az állatok viselkedésének, mozgásának a scriptje) csak a teljesítményen rontana.
 

aHorvath

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 09. 23.
367
443
Budapest
V4 karakter
Zoey Beaulieu
9.) A hozzászólásodnak legyen értelme, ha nincs és nem kapcsolódik a témához OFF-nak fogjuk tekinteni! - rajna
csak törölték, fölösleges hsz indokkal
 

R3pt1L3

Zöldfülű
2019. 07. 11.
179
170
V4 karakter
Çeltar Kuteli
nagyon jo otlet tamogatom lehetnenek benne zsirafok elefantok macik kenguruk pandak mindenfele allat nagyon jo lenne lehetne az a neve hogy seecity allatkert es lehetne mellette dinopark is szerintem nagyon jo lenne seecity lakosai megcsodalhatnanak mindenfele egzotikus allatokat nagyon jo otlet de akkor a fo szerora is hozzak be kerem mert en ott szoktam jatszani