Alejandro Rueda jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lico

Újonc
2020. 08. 11.
21
82
Sopron
V4 karakter
qabil.rasheed

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 17
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 2020 Június óta.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- A legfrissebb jailem az egy Frakciójump fix-ből. Ennek egyszerű oka az volt hogy pár hét után láttam, hogy ez nagyon nem az én frakcióm és nem szeretném magamat erre erőszakolni hogy azt csináljam amihez nincs kedvem így hát inkább elvállaltam a jailt.
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Semmi említésre méltó oka nem volt ezeknek a névváltásoknak, csupán új nevet akartam.
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- 22 309 perc.
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez a második, tavaly júliusban írtam egyet.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 240362


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Legelső frakcióm a parkolás felügyelet volt 2022 augusztusában, ahol két hónapot töltöttem el aztán meguntam és kiléptem. Egy kis szüntet tartva ez után, 2022 decemberében jelentkeztem a honvédséghez, ahol február végéig tartózkodtam egészen őrmester rendfokozatig. Már nem egészen emlékszem hogy miért léptem ki, de ezt követően is tartottam egy kis szünetet. Ezen frakciókba Felix Harrison néven futottam. 2023 augusztusában a rendőrség állományába csatlakoztam, egészen november végéig, törzsőrmester rendfokozatig jutottam. Akkoriban időhiány miatt léptem ki és tartottam egy szünetet. Januárban jelentkeztem fix-be, ahol mint fent említettem nem töltöttem el sok időt, hiszen hamar rájöttem hogy ez nem az én stílusom és minek erőltessem magamat arra amit nem szeretek, így hát elvállaltam a jailt és kiléptem. Ezeket a frakciókat már Alejandro Rueda néven jártam.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- -
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Régóta ki szeretném próbálni a szerver ezen részét és érdekel, hogy egy ilyen frakció hogy kerül megvalósításra, milyen szerepeket tudok elsajátítani. A rendőrségen belül is csodáltam a metro szerepét, így úgy gondoltam ez a frakció tökéletes választás lesz. Az alap kíváncsiság is bennem van, hogy megismerjek olyan dolgokat amiket nem nagyon mutatnak vagy akár egy átlagos ember nem is lát. A jelentkezési lap megírása előtt, az élményképeket bogarászva is csak megerősítés ért, hogy megírjam a lapot.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
-Átlagosan 3-4 órát, ebből nagyjából az összeset.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Nem játszom.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- -


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Alejandro Rueda.
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Los Santos Dock's 15- +38-76-502-0325 - alejandro.rueda@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Honvédségbe 3 hónapot szolgáltam, őrmesterként hagytam ott a szervezetet. Illetve rendőrségnél is szolgálatot tettem 4 hónapon keresztül, törzsőrmesterként szereltem le. Mindkét távozásnak családi problémák miatt történt.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Érzem magamban a megfelelő potenciált, elhivatottságot és kellő kitartást a munka elvégzésére. Illetve míg a rendőrség állományában szolgáltam, sokszor kerültem szóváltásba egy metro-s kollégával vagy egy nyomozóval és mindig szerettem hallgatni a történeteiket, illetve a feladatait. A rendőrségi szolgálatom során sokszor előjött a nyomozás utáni vágyam, mikor egy szimpla cserbenhagyás történt, minden percét élveztem a kiérkezéstől az elkapásig. Úgy gondolom ebben a szervezetben el tudom sajátítani a nyomozást és ki tudok teljesedni.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Információkat gyűjt, kihallgat, többszálú nyomozást vezényel, együttműködik és segíti a társzerveket, vallomásokat rögzít, dokumentálja a körözött személyek megfigyelését, bűncselekménynél helyszínel
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
-Nagyon célratörő vagyok és nyugodt személyiség. Az elmúlt években felvéltem fedezni magamban egy kis maximalizmust, hiszen addig nem nyugszom el ameddig egy feladat nincs 100%-osan elvégezve. A szituációkat mindig átgondolom mielőtt döntést hozok, de ez nem mindig válik be. Nagyon nyitott személyiség vagyok, bárkivel tudok beszélgetni órákon keresztül akár a semmiről is, erre nem mindig vagyok büszke, de sokszor jól jön. A maximalizmussal jár, ha valamit elrontok vagy nem időbe készül el akkor nagyon stresszelni kezdek és kapkodni.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Értesíteni a társszerveket sürgősségi rádión keresztül a fontos személyről. Rádiófogalmazásba beleépíteni, hogy nem tudnak a jelenlétünkről így feltűnésmentesen közelítsék meg a helyszínt. Társszervek kiérkezésig felmérni a helyszínt, támadók számát, túsz helyzetét. A helyszínre érkező akcióparancsnok tájékoztatása a lehetséges akciókról, eközben folyamatos kommunikáció tartás a támadókkal. Amint kimenekítésre kerül a túsz, az elfogott támadókat kihallgatni és előállítani.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Alejandro Rueda.
 

Mich

Carpe diem
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 12.
2 968
1 470
28
Berettyóújfalu
V4 karakter
Michael Cortez
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti hogy a személyes meghallgatásra továbbjutott.
Meghallgatás időpontja a
Meghallgatási időpontoknál lesz publikálva!

Tisztelettel: Michael Cortez r. vezérezredes!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.