Akadémia — Kérdések és válaszok

Pootix

Újonc
2022. 10. 11.
9
1
LV karakter
Schumacher Joseph
A laptól függ, hogy mennyire vesszük figyelembe az adminjaileket, de nyilván nem hátrány, ha nem hobbiszerűen gyűjtöd azokat. Egyébként pedig, ha nem látsz valamit leírva ebben a topicban, akkor az nincs, ahogy minimum életkor sincs.
oksa, köszi szépen :D
 

Hurkaburger

Újonc
2021. 02. 08.
18
14
V4 karakter
Felix Dope
LV karakter
Dante E Monroe
Sziasztok. Haverommal lecsúsztunk az előző jelentkezési ciklusról. Hosszútávú terveink vannak a frakcióval, és az volna a kérdésem ha nem tolakodó,hogy a következő ciklus körülbelül mikorra várható?
 

stan

túlélő
2019. 01. 10.
1 087
4 265
V4 karakter
Nate Preston
LV karakter
Neil Kroeger
Jelenleg nem tudunk biztos időpontot a következő ciklusról.
 
  • Tetszik
Reactions: szabooka

Hurkaburger

Újonc
2021. 02. 08.
18
14
V4 karakter
Felix Dope
LV karakter
Dante E Monroe
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! Büntetésed: 40 pont
És esetleg ha valakinek a helyesírása nem éppen a legmegfelelőbb, ez kizáró ok lehet? Olykor elír egy két szót, mert nem tudja hogyan kell leírni, de igyekszik.
 

rajna

Panda 🐼
Globális Moderátor
LV
2019. 02. 03.
712
938
18
Budapest
V4 karakter
Marcus Crescenzo
LV karakter
Christopher Crescenzo
V2 karakter
Simon Marshall
Sziasztok!
Én annyi kérdéssel fordulnék a rendőrség vezetősége felé, hogy: A jelentkezési lap OUT OF Character részében, azon belül pedig az F6-os kérdés. Mivel nagyon sokan nem vágják az Amerikai rendőrség helyzetet (köztük én sem, de tervezek a következő jelenetkezési ciklusban jelentkezni) és ehhez kapcsolódóan az lenne a kérdésem, hogy az ember honnan tud pontosan plusz információt megtudni az amerikai rendőrségről?
 

Pootix

Újonc
2022. 10. 11.
9
1
LV karakter
Schumacher Joseph
Hali, annyi lenne a kérdésem hogy egy non script bandában voltam viszont még nem volt illegális tevékenység és összetűzés rendőrökkel akkor azt bele kell írni a lapba?Mert IC ugyebár még senkise tudja viszont az AJ-em miatt OOC tudni fogjátok. És ha belekell írni akkor az mennyit ront az esélyeimen a felvételhez?
 

notoriousdancso

Teflon Don
2019. 01. 10.
1 050
4 301
V4 karakter
John DiBello
LV karakter
Jude Bonner
Hali, annyi lenne a kérdésem hogy egy non script bandában voltam viszont még nem volt illegális tevékenység és összetűzés rendőrökkel akkor azt bele kell írni a lapba?Mert IC ugyebár még senkise tudja viszont az AJ-em miatt OOC tudni fogjátok. És ha belekell írni akkor az mennyit ront az esélyeimen a felvételhez?
IC ügy, hogy mit csinálsz. Megemlítheted, de teljesen mindegy ha nincs IC nyoma, akkor nem lesz gondod.
 

slide

test subject
2019. 03. 15.
413
561
LV karakter
Oliver_Cantrell
Sziasztok!
Én annyi kérdéssel fordulnék a rendőrség vezetősége felé, hogy: A jelentkezési lap OUT OF Character részében, azon belül pedig az F6-os kérdés. Mivel nagyon sokan nem vágják az Amerikai rendőrség helyzetet (köztük én sem, de tervezek a következő jelenetkezési ciklusban jelentkezni) és ehhez kapcsolódóan az lenne a kérdésem, hogy az ember honnan tud pontosan plusz információt megtudni az amerikai rendőrségről?
Tekintettel arra, hogy a tudás és azonnal elérhető információ korában élünk, legkönnyebben az interneten tudsz tájékozódni. Ajánlott ha magyarul nem találsz információt angolul is rákeresni.
 
  • Tetszik
Reactions: Browniee és rajna

dancsa123

Újonc
2021. 10. 17.
50
14
V4 karakter
Justin Lincoln
LV karakter
Rabia Cevik
Szia esetleg, ha 7 AJ-lel rendelkezem és volt egy bannom is de a legtőbb Detektorral való futásért van meg a bann is akkor sokat számít ez a bírálásba vagy jelentkezhetek így, persze több nem lesz ?
 

dancsa123

Újonc
2021. 10. 17.
50
14
V4 karakter
Justin Lincoln
LV karakter
Rabia Cevik
Szia és úgy benyújthatom a jelnetkezésemet ha egy másik FK F3-ában vagyok TGF ranggal?
 

stan

túlélő
2019. 01. 10.
1 087
4 265
V4 karakter
Nate Preston
LV karakter
Neil Kroeger
Egy hozzászólásban tedd fel a kérdéseidet lehetőleg. Egyébként pedig nem.
 

Pootix

Újonc
2022. 10. 11.
9
1
LV karakter
Schumacher Joseph
Hali, jelen esetemben megírtam a lapot viszont utána vettem észre hogy elírtam egy két dolgot (rossz a billentyűzetem és nem érzékeli sokszor a 2-es számot) ezért az van bent hogy 023, nos annyi lenne a kérdés hogy ilyenkor módosíthatom-e vagy nem szükséges?
 

stan

túlélő
2019. 01. 10.
1 087
4 265
V4 karakter
Nate Preston
LV karakter
Neil Kroeger
Leadás után nincs lehetőséged módosítani rajta. Ha a lap összképével nincsen probléma, akkor az a két hiba nem fog nagy jelentőséggel lenni a bírálatra.
 

Mr.Taco

Újonc
2023. 07. 02.
31
11
V4 karakter
Lion Bradley
LV karakter
Nolan Bradley
V2 karakter
Rivera Ronald
Sziasztok! az lenne a kérdésem hogy a mai nap reggel 06:01-kor elutasításra került a lapom ezzel az indokal: ˝nyilván majd azzal a karaktereddel írod meg a lapot amelyikkel magadra riasztottad az aranybankot mert hackert rpztél 😧,,

Egyébként jogos és kértem NV-t amit meg is kaptam, nem lehetne hogy újra írjam? már kitaláltam a karakterem sztorit és elkezdtem alakítani az életét! ezt nem nevezném hogy rendes elutasításnak 😕 hozzáteszem teljesen jogos az elutasítás az a része.
Itt az eddigi lapom: https://forum.see-game.com/threads/daniel-stern.389614/
Szóval a kérdésem, nem írhatnám újra? Most már ezzel a karakterrel? Válaszotokat előre köszönöm. És ez nem akadémiai kérdés tudom! csak nem tudom ezeket hol kérdezem.

(nem RP-ztem Hackert, csak nem tudtuk hogy belehet riasztani így a bankot. utólag ügy is lett belőle Admin által. És nagyon sajnálom!)
 
  • Vicces
Reactions: Háj