Akadémia — Kérdések és válaszok

stan

túlélő
2019. 01. 10.
1 087
4 265
V4 karakter
Nate Preston
LV karakter
Neil Kroeger
Kérdések és válaszok
c6da8825f4d525b3b348137271164979.png

Ebben a témában feltehetitek kérdéseiteket a jelentkezéssel és az akadémiával kapcsolatban, amelyekre próbálunk mihamarabb válaszolni.
 

Georgo

Újonc
2021. 02. 12.
55
30
Eger
V4 karakter
Alexander Max
LV karakter
Georgo Pachelli
Sziasztok! Az én kérdésem az, hogy büntetett személyt is felvesztek?
Engem párszor megállítottak gyorshajtásért, de ennek ellenére szívesen részese lennék a rendőrségnek.
 

MgCsabi

Újonc
2021. 08. 16.
7
6
Las Vegas
LV karakter
River Chambers
Sziasztok!
Kérdésem az lenne, hogy kollégista vagyok, viszont érdekel az Amerikai rendvédelem, és az egész Las Vegasi roleplay. Régóta szeretnék csatlakozni az LVMPDbe, viszont csak hétvégén tudnák szolgálatot teljesíteni iskola időben, ha akarom, ha nem. (Nyáron nyílván nem.) Ez befolyásolná az akadémiai folyamataimat, és a kötelező napi duty időt.
Tudnék ezekkel a feltételekkel a frakció tagja lenni? Válaszotokat előre is köszi!
 

stan

túlélő
2019. 01. 10.
1 087
4 265
V4 karakter
Nate Preston
LV karakter
Neil Kroeger
Szia, kötelező perc vagy duty idő nincs nálunk, viszont nyilvánvalóan elvárjuk, hogy feljárj a szerverre a lehetőségeidhez mérten. Nagy eséllyel, csak az (egyébként egymást követő 5 napon lévő) akadémia jelentene gondot, mivel már 2-3 alkalom elmulasztásánál nem szokásunk továbbengedni senkit FTP-re. Azt tudom mondani, hogy nyáron próbáld meg, ha persze lesz kiírva akadémiai ciklus.
 
  • Tetszik
Reactions: MgCsabi

MgCsabi

Újonc
2021. 08. 16.
7
6
Las Vegas
LV karakter
River Chambers
Szia, kötelező perc vagy duty idő nincs nálunk, viszont nyilvánvalóan elvárjuk, hogy feljárj a szerverre a lehetőségeidhez mérten. Nagy eséllyel, csak az (egyébként egymást követő 5 napon lévő) akadémia jelentene gondot, mivel már 2-3 alkalom elmulasztásánál nem szokásunk továbbengedni senkit FTP-re. Azt tudom mondani, hogy nyáron próbáld meg, ha persze lesz kiírva akadémiai ciklus.
Köszönöm szépen a választ, akkor nyáron találkozunk! :D
 

Nopixel21

Újonc
2020. 12. 21.
9
0
LV karakter
Martin Izaac
V2 karakter
Jhonny Martinez
Sziasztok ! Mennyi IC perc kell ahhoz hogy egy jó lap mellett bekerűljek akadémiára ?
 

Nopixel21

Újonc
2020. 12. 21.
9
0
LV karakter
Martin Izaac
V2 karakter
Jhonny Martinez
Hello ! Ha pl még nem vettem lakást, akkor a lakhelyhez irhatok egy random cimet ? Vagy azt kell irjam hogy nincs lakhelyem ?
 

bear

well well well
2019. 01. 10.
386
2 753
V4 karakter
Arlo Lennard
LV karakter
Maeve Barnes
Írhatsz random címet is, nem várjuk el senkitől, hogy legyen saját interiorja.
 
  • Tetszik
Reactions: Fede

Nopixel21

Újonc
2020. 12. 21.
9
0
LV karakter
Martin Izaac
V2 karakter
Jhonny Martinez
Amiután leadtam, szabad modositsam a lapomat ? Csak mert van benne 2 irási hiba, és félek hogy nehogy emiatt utasitsák el.
 

stan

túlélő
2019. 01. 10.
1 087
4 265
V4 karakter
Nate Preston
LV karakter
Neil Kroeger
Leadás után nincs lehetőséged módosítani rajta. Ha a lap összképével nincsen probléma, akkor az a két hiba nem fog nagy jelentőséggel lenni a bírálatra.
 

aflorian

Újonc
2022. 04. 14.
20
10
Nagyvárad
LV karakter
Tinley Bradford
Kézcsók, érdekelne hogy az alosztályok milyen követelményekkel rendelkeznek, valamint mennyi idő és milyen ranggal akad lehetőség arra hogy csatlakozhasson valaki.
 

Espinoza

🎶put1music🎶
SzerverAdmin
LV
2019. 10. 14.
299
583
V4 karakter
Marcelo Espinoza
LV karakter
Dean Wallace
Helló! Legalacsonyabb rangom mennyi a kötelező duty idő? És mennyi időre?
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Heló! Több hónapja próbálok felvételt nyerni egy rendvédelmi frakcióba, de eddig még nem sikerült. Tisztába vagyok azzal, hogy itt egy rendvédelmi frakció csatlakozáshoz magasabb elvárások vannak.

A kérdésem az, hogy milyen tényezőket vesztek figyelembe egy jelentkezésnél? Nyilván én rontok el valamit, de készen állnék változtatni, ha tudnám hogy min kéne.
 

stan

túlélő
2019. 01. 10.
1 087
4 265
V4 karakter
Nate Preston
LV karakter
Neil Kroeger
Legfőképp két dolgot nézünk.

Nyilván a lapot, azon belül a logikai eltéréseket/egyezéseket, a benne leírt információk hitelességét és helytállóságát. Emellett pedig a jelentkező előéletét, ami kiterjedhet az összes SeeMTA szerveren végzett tevékenységeire is.
 

Pootix

Újonc
2022. 10. 11.
9
1
LV karakter
Schumacher Joseph
Hali, lehet hülye kérdés de ha volt Admin Jailem FGH-ért hanyag előRp-ért rablásnál akkor még van esélyem felvételt nyerni? Meg még egy kérdés hogy mekkora a minimum életkor ehez a frakihoz?
 

stan

túlélő
2019. 01. 10.
1 087
4 265
V4 karakter
Nate Preston
LV karakter
Neil Kroeger
A laptól függ, hogy mennyire vesszük figyelembe az adminjaileket, de nyilván nem hátrány, ha nem hobbiszerűen gyűjtöd azokat. Egyébként pedig, ha nem látsz valamit leírva ebben a topicban, akkor az nincs, ahogy minimum életkor sincs.
 
  • Tetszik
Reactions: szabooka és vigar