Aiden Locksmith jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Patriik

Újonc
2021. 03. 05.
13
3
LV karakter
Aiden Locksmith

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 16 éves vagyok. ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 3-4 éve. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2021. 02. 27.-én regisztráltam a szerverre, 19 209 játszott percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ 3-4 órát, igen tudnám teljesíteni. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Nem voltam még frakcióban. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincs. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Rugalmas vagyok és gyorsan alkalmazkodom az új kihívásokhoz. Képes vagyok hatékonyan és kreatívan megoldani az előttem álló problémákat. Kiváló csapatjátékos vagyok és hatékonyan kommunikálok a kollégákkal és az ügyfelekkel egyaránt. Szeretek csapatban dolgozni, és fontosnak tartom a jó kapcsolatok kialakítását a kollégákkal. Egy ilyen közösségben biztos vagyok benne, hogy segítőkész csapattagként tudnék részt venni a mindennapi feladatokban. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Aiden Locksmith ~


Születési helye, ideje:
~ 2000.10.29. Los Santos. ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Mercy Schiffman ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Jelenleg nincs bejelentett lakcímem. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Szakmunkás. ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen, rendelkezem. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Hosszú távú karrierlehetőség vár. A fejlődési lehetőségek és az előrelépési útvonalak révén lehetőségem lenne előrelépni a szakmában és elérni a személyes és szakmai céljaimat. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Igen, van tapasztalatom.~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Rendelkezem a szükséges szakmai tapasztalattal és képzettséggel az autószerelés területén. Kiemelkedően proaktív vagyok és képes vagyok kezdeményezni a munkában. Nyitott vagyok az új kihívások és technológiák tanulására. Rugalmas vagyok és könnyen alkalmazkodom a változó körülményekhez és igényekhez. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
~
Aiden Locksmith
Los Santos,
E-mail: aidenlocksmith2000@seemail.com
Születési dátum: 2000.10.29.
Szakmai profil: Kiváló tapasztalatom van a gépjárművek javításában és karbantartásában. Képes vagyok önállóan dolgozni, precíz és megbízható munkavégzést nyújtva.
Tapasztalat: Gépjárművek diagnosztizálása, hibakeresés és javítás. Motorok és futóművek javítása és karbantartása. Szervizelési és karbantartási feladatok végrehajtása az ügyfelek igényei szerint.




 
Utoljára szerkesztve:

Panti

Kivételes tehetség
Támogató
2019. 01. 10.
2 075
1 110
22
Budapest XXII. Kerület
V4 karakter
Andrew P Eastman
LV karakter
Andrew Pablo
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELFOGADVA
Gratulálunk! Várjuk önt egy személyes elbeszélgetésen ((TS)) az adott időpontban!


Megjegyzés:
Részletek a kiemelt topicban!


Andrew P Eastman
Fix & Drive Mechanic Shop - Ügyvezető-Igazgató

Aláírás:
Andrew P Eastman
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.