[Adam Leo] Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 12. 18.
1
0
V2 karakter
Adam Leo
n8OxVzV.png

» JELENTKEZÉSI LAP «

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére.
(Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen:
[NÉV] Jelentkezése.


》IC《

Vezeték név:
<Adam>

Középső név:
<->

Kereszt név:
<Leo>

Születési hely,dátum:
<Los Santos 2001.10.26>

Legmagasabb végzettsége:
<Középsuli>

Eddigi munkahelyei:
<nem rég végeztem el a sulit és nem voltam még dolgozni.>

Bejelentett lakcíme:
<Los Santos>

Elérhetősége:
(Telefonszám)

<120252>

Mesélj magadról:
(Legalább 100 szóból kell álljon.)

<Adam Leo vagyok 2001.10.21-én születem Los Santosba.A családommal nagyon jó volt a kapcsolatom.A tesómmal nagyon sokat játszotam a játszó téren.Mikkor el kezdtem az Általános sulit nagyon meg ijedtem tőle.De ahogy nőttem egyre jóban kedveltem,aztán jött a felső és minden rosszabb lett.romlotak a jegyeim,összevesztem a családommal és a barátaimmal.de aztán el gondolkoztam és mindenkivel ki békültem,és összeszedtem magam tanultam illedelmes voltam és ez meg hozta a gyümölcsét mert ki jártam az általánost és jött a középsuli és az is jól ment kijártam a sulit és el kezdtem gondolkozni azon hogy mi legyek.És ekkor jöttem rá hogy a legjobb meló az a rendőrség. >



》OOC《


Teljes név:
<Agyagási Dávid>

Születési hely,dátum:
<Nyíregyháza 2009.10.26>

Legmagasabb végzettséged:
<általános iskola>

Hány játszott perccel rendelkezel?
<5275>

Sportolsz valamit?
<foci,futás>

Csatolj egy képet a névváltásaidról:
<https://imgur.com/f0DF5kE>

Csatolj egy képet az adminjailekről:

<https://imgur.com/f0DF5kE>

Csatolj egy képet az kitiltásaidról:
<https://imgur.com/f0DF5kE>

Milyen karaktert RP-znél nálunk?
(Legalább 50 szóból kell álljon.)
<Aki illedelmes kedves vicces erős és bátor és akivel lehet beszélgetni aki megértő és bármit el mondthatsz neki.>

Miért válasszunk téged?
(Érvelj, legyél kreatív!)
<Mert meg felelnék a körülményeknek és mert rendesen végezném a dolgom. >

Voltál már az én vezetésem alatt a rendőrségben?
(Ha igen, akkor a kilépés/kirúgás indokát is írd oda.)
<nem>

Mutatkozz be kérlek:
(Legalább 150 szóból kell álljon.)
<Dávid vagyok 12 éves Nyíregyházán szüledtem 2009.10.26 a családommal jó kapcsolatom van és a tesómmal jól kijövök sok barátom van szeretek focizni,futni és a kedvenc tantárgyam az informatika,tesi,irodalom.nagyon szeretem a cicákat és az álltaokat,nagyon el vagyok a cicámmal nagyon szeretem a sulit és mindent meg teszek hogy meg feleljek a suliba.>

@ORFK2021
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Adam Leo!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2021.12.20 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2021.12.20 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Teszünk egy próbát. - A TS meghallgatásra szedd össze minden gondolatodat.


OKAcZsZ.png
 
  • Imádom
Reactions: Antoon
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.