Abdullah Ybhermidan Mashtrim jelentkezése a TEK állományába.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

blanchito

Újonc
2022. 12. 29.
24
16
V4 karakter
Abdullah Ybhermidan Mashtrim
tek.png

Jelentkezési formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: 18​
2. Mesélj magadról pár mondatban. Valentin-nak hívnak 18 éves vagyok, szabadidőmet sporttal töltöm, illetve időm nagy részét a szerveren töltöm, régebbi játékosnak mondanám magam, de leginkább V2-őn jártam a frakciókat,szereztem a tapasztalataim. 2016-óta játszom a See szerverén. Eddig csak a szerver illegális részén mozogtam,most szeretném kipróbálni milyen is egy rendvédelem tagja lenni napjainkban.​
3. Miért pont téged válasszunk a Terrorelhárítás csapatába? Úgy gondolom megfelelő tapasztalattal rendelkezem,csapatember vagyok,gyorsan befogadom az új dolgokat,szeretnék fejlődni és tanulni a szervezeten belül is,illetve IRL is vonzanak a rendvédelmi szervek.​
4. Mióta játszol a szerveren? Kisebb kihagyásokkal,de jelenleg aktívan nyomjuk a srácokkal,2022.12.29​
4.1 Játszott perceid száma: 23422p​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? Hétköznap 3-4 órát mindenképp képes vagyok fent lenni, hétvégen ez lehet több is,rugalmas az időbeosztásom.​
5. Miért szeretnél a TEK-hez csatlakozni?: Szeretnék a szerveren egy új dologba belekóstolni,vonzanak az akciók, az RP szituàciók,IRL is érdekesnek találom ezeket a dolgokat.​
6. Mely rendvédelmi frakció(k)nak voltál tagja? (Mikor, mennyi időt, milyen névvel, milyen indokkal távoztál onnan?) Csak V2-őn szerepeltem rendvédelemben, ami a NAV állománya volt, ott pár hónapot töltöttem,sajnos időhiány miatt kellett elhagynom,illetve egy hónapot töltöttem a Night Devils Crew-ban ami megszűnt.​
7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Egy fiatalabb kicsit visszafogott szerény csávót,aki viszont ha az RP szituációban és akciókban szükség van, egy kemény merész arccá alakul át.​
8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! Kijelölt fontos személy védése-őrzése,Terrorcselekmény megakadályozása,társrendvédelmek bebiztosítása,támogatása,bűncselekmények semlegesítése,nagyobb szabàsú mint pl. Túszejtés,Rablások fegyveres elhárítása,illetve megelőzése.​




Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Abdullah Ybhermidan Mashtrim​
2. Születés helye: Las Venturas​
3. Születés ideje: 2001.09.10.​
4. Nem: Férfi​
5. Családi állapota: Egyedülálló​
7. Foglalkozása: Biztonságiőr​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: Los Santos,Ganton 10.​
11. Telefonszáma: 38761188839192​
12. E-mail címe: ybhermidan2001@seemail.com



Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- 2007 San Fierro Primary School​
- 2015 San Fierro High School​
- 2019 Las Venturas University​
- ...​

Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Amennyiben igen, sorolja fel.​



Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[X ] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[X ] Igen.​
[ ] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[ X] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Olasz,Német,Francia​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[X ] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​



Záradék
A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz, teljes mértékben tisztában vagyok a frakció szabályzatával és átolvastam.​
Kelt.: Los Santos, 2024.02.18.
Abdullah Ybhermidan Mashtrim
 

Koreszka

127bando
SzerverAdmin
v4
2019. 10. 08.
49
91
19
Stuttgart
www.youtube.com
V4 karakter
Lorenzo Meyers
LV karakter
Lorenzo Damiano
Van benne rengeteg helyesírási hiba, illetve az egyik kritériumnak nem felelsz meg, és ezt követően az UCP-d is borzalmas ilyen kevés perccel, sajnos nem tudom támogatni a lapod.
 
  • Tetszik
Reactions: blanchito és arzen

marcy.

when im fucked up thats the real me
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 061
16 575
V4 karakter
Aristide Nease.

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l u t a s í t o t t a.

Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Várjuk jelentkezését a következő alkalommal!

((Személyes megjegyzés: - ))




Marcy
r. Ezredes
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.