Abby Palmer visszaszerelési kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rcky

Zöldfülű
Támogató
2022. 01. 05.
173
150
20
Budapest II.
V4 karakter
Riley Rowland
LV karakter
Dominik Pellegrini
V2 karakter
Jimmy Pellegrini
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Abby Palmer
Születési hely, idő: San Fierro, 1990 03.10
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: Telefon: 421341
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Dillimore Rose st. 24
Legmagasabb végzettsége: Érettségi
Eddigi munkahelyei: See City Volán, Országos Rendőrsőkapitányság

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 100 szóból kell álljon.))
Teljes neve: Abby Palmer
Szül. hely. ideje: San Fierro, 1990 03.10
Tanulmányai: 1998-2006: San Fierroi Általános iskola. 2006-2010: San Fierroi Gimnázium
Nyelvismeret: Angol, Orosz.
Eddigi Munkahelyei: See City Volán, Országos Rendőrfőkapitányság
Bejelentett lakcíme: DIllimore Rose st. 24
Édesanyja leánykori neve: Emilia Smith
Hobby szinten játszottam billentyűs hangszereken. Számos versenyen elért eredméndeimre büszke vagyok!

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Abby.
Mennyi idős vagy: Jelenleg 18 éves vagyok.
Legmagasabb iskolai végzettséged: Szakmunkás
Mennyi játszott perccel rendelkezel: A lap írásakor 10300 percem van.
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Igen. 3 adminjailem van. 2 NonRp indokkal, [Egyik enyhítés], a másik pedig "Derby" Indokkal.
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem voltam kitiltva.
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Edward Ruiz volt az előző nevem. A névváltás indoka pedig az volt, hogy lány karaktert szeretnék RP-zni.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Mindenféle képpen egy határozott rendőrt szeretnék RP-zni. Mivel a való életben eléggé nagyszájúnak, és határozottnak tartom magam, ezért szeretnék ilyesmi karaktert RP-zni.
Miért pont rád essen a választásunk?
Úgy érzem, hogy megállnám ismét a helyem.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Igen, voltam. A kilépésem indoka az volt, hogy kaptam egy lehetőséget Illegális frakcióba. Miután a leadtam a Rendőrséget rá pár napra közbe jöttek IRL problémáim, ami miatt nem tudtam aktív lenni, így mégsem mentem az illegál Frakcióba.

Mutatkozz be nekünk! ((Legalább 150 szóból kell álljon.))
Na helló-helló. Alex a keresztnevem. Jelenleg 18 éves vagyok, Szabolcs megyében élek. Közel egy éve végeztem el a középiskolát, jelenleg még munkanélküli vagyok. Szabadidőmbe az állásportálokat böngészem, valamint játszok. Az MTA-ról: Kb. 3 éve kezdtem el játszani mindenféle MTA szervereken. Sok féle RP-valamint Fun szerveren jártam. 2022 január első napjaiban regisztráltam a See V2-es szerverre. {Amit le is írtam az előző lapomba is :)) } Volt szerencsém tagja lenni az állománynak, amire egyébként büszke is vagyok! Az állományban Törzsőrmester rangig jutottam el, utána kiléptem.
A hobbym közé sorolnám: Az Rp-t, a zenét (Csak a Rock ?). Nagyon szeretek koncertekre járni, a kedvenc zenekaraimat végigkísérni az éves turnéjukon, (Évente 20-30 bulin ott vagyok) de a jelenlegi járványhelyzetre való tekintettel nem nagyon jönnek össze a dolgok.
Valamint az autóvezetést is ide sorolnám. Nyáron lesz egy éve, hogy sikeres forgalmivizsgát tettem, amire szintúgy büszke vagyok!
A céljaim közé sorolnám még, hogy le szeretném még tenni a "C", valamint a "D" kategóriás jogosítványt is, valamint egy vállalkozást indítani!
Így magamról ennyit tudtam elmondani amit fontosnak tartok. Köszönöm, hogy végig olvastad! Szép napot!
 
Utoljára szerkesztve:

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Abby Palmer!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.02.21 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.02.21 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Elméleti- és Őrmesteri vizsgára készülj.


OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.