A játékkal kapcsolatos leggyakoribb hibák és feltételezett megoldásaik. [Frissítve: 2024/07/02]

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
625
339
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Esetleg ha van valami megoldás az fps növelésére illetve a gyakori crash megoldására várom a válaszokat :D
Szia, erre megpróbálok valamit keresni. Gyakori crash mostanában nálam is előfordul. Bár... nálam a Jacsanetes internetszolgáltató is közrejátszik szerintem ebben.😄
 

iambarnee

vissza kettő, padló...
2022. 10. 06.
106
281
transylvania
www.bmw.com
V4 karakter
Yannick de Vries
Esetleg ha van valami megoldás az fps növelésére illetve a gyakori crash megoldására várom a válaszokat :D
sok dolog van amivel lehet próbálkozni, nem kell nagy csodát várni, de érezhető lehet a változás. ha sokat keringsz a pályán vezetésnél jobb lehet a magasabb látótáv, vagy egy ilyen 50-50es beállítás(pl 3000m), hogy ne töltsön egyfolytában a game. amit kitudsz szedni beállításoknál(gumi füst stb stb) azt kikapcsolhatod, és ha úgy van feladatkezelőben dobhatsz a játékra prioritást, lehet az is segít. az sokat számít, hogy ne legyen chrome pl megnyitva a game mellett, és hasonló dolgok
 
  • Menő
  • Imádom
Reactions: dani930 és SimiD15

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
625
339
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
sok dolog van amivel lehet próbálkozni, nem kell nagy csodát várni, de érezhető lehet a változás. ha sokat keringsz a pályán vezetésnél jobb lehet a magasabb látótáv, vagy egy ilyen 50-50es beállítás(pl 3000m), hogy ne töltsön egyfolytában a game. amit kitudsz szedni beállításoknál(gumi füst stb stb) azt kikapcsolhatod, és ha úgy van feladatkezelőben dobhatsz a játékra prioritást, lehet az is segít. az sokat számít, hogy ne legyen chrome pl megnyitva a game mellett, és hasonló dolgok
Azt még amúgy észrevettem hogy néha még a Medál program is lehúzza az Fps-t. Előfordult néha.
 

SimiD15

Zöldfülű
2023. 07. 18.
173
144
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
Azt még amúgy észrevettem hogy néha még a Medál program is lehúzza az Fps-t. Előfordult néha.
A medál konstans eszi az fps-t ,mert a háttérben folyamatosan vesz. Nem tudod sajnos kikerülni ,ha vissza szeretnél menteni vele.
 

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
625
339
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
A medál konstans eszi az fps-t ,mert a háttérben folyamatosan vesz. Nem tudod sajnos kikerülni ,ha vissza szeretnél menteni vele.
Van ismert másik program ami kevésbé zabál FPS-t de vissza lehet menteni bizonyítékot?

( Elnézést hogy pörgetem a chatet)
 

iambarnee

vissza kettő, padló...
2022. 10. 06.
106
281
transylvania
www.bmw.com
V4 karakter
Yannick de Vries
Van ismert másik program ami kevésbé zabál FPS-t de vissza lehet menteni bizonyítékot?

( Elnézést hogy pörgetem a chatet)
nem vagyok biztos benne, @GREFFY65 -nek talán valami Microsoftos program oldotta meg, mert van nekik is valami erre és elvileg nem szopja úgy le az fpst. Csak talán mindig be kellett kapcsolni indításkor is ilyenek.
 
  • Menő
Reactions: dani930

SimiD15

Zöldfülű
2023. 07. 18.
173
144
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
Sziasztok! Bővítettem kicsit a listát a hozzászólásaitok és ,egyéb tényezők alapján. Elérhető a 3.-as fül ,ahol FPS boostal kapcsolatos ötleteket, tippeket fogok összegyűjteni. Jó szorakozást mindenkinek és ,nagyon köszönöm azoknak ,akik hozzájárultak a topic előrehaladásához!
 
  • Menő
Reactions: DriftV2

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
351
922
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Van ismert másik program ami kevésbé zabál FPS-t de vissza lehet menteni bizonyítékot?

( Elnézést hogy pörgetem a chatet)
Mi baj van a GeForce Experiencevel? Magától indul, gombra visszament, semmit nem veszek észre teljesítményben mikor megy
 

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
625
339
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Mi baj van a GeForce Experiencevel? Magától indul, gombra visszament, semmit nem veszek észre teljesítményben mikor megy
Szia, ritkán előfordult hogy tapasztaltam ilyen problémát, én csak arra voltam kíváncsi, hogy van e még ilyen visszamentő program.
 

ricky91

Zöldfülű
Támogató
2020. 12. 08.
161
309
33
Liverpool
V4 karakter
Richard Oneill
LV karakter
🚫
Nekem lenne még itt egy megoldásra váró kis probléma.

Adott egy bluetooth-al kapcsolódó fejhalgató. És mikor játszom és fel lépek TS vagy Discord a hivások alatt elveszi a pc a hangot a játéktól és csak azokat hallom. Sima jack-es kapcosltanál ez ugye nem fordul elő. Van rá valami ötletetek, hogyan lehetne át hidalni ezt?
Lényeg hogy a hivasokat is haljam és a játék összes hangját is.
 

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
625
339
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Nekem lenne még itt egy megoldásra váró kis probléma.

Adott egy bluetooth-al kapcsolódó fejhalgató. És mikor játszom és fel lépek TS vagy Discord a hivások alatt elveszi a pc a hangot a játéktól és csak azokat hallom. Sima jack-es kapcosltanál ez ugye nem fordul elő. Van rá valami ötletetek, hogyan lehetne át hidalni ezt?
Lényeg hogy a hivasokat is haljam és a játék összes hangját is.
Hali!

- Ha Win 11-es rendszered van ellenőrizd a hangerőkeverő beállításait. Segítség ehhez itt: - Ha Win 10-es akkor a hangerőnél ellenőrizd melyik Bluetooth-on van rajta, nálam előfordult, hogy egy eszköz két opciót mutatott a hangerőbeálításnál. Nem rég áltam át Win 11-re.

Remélem tudtam segíteni.:)