[213-18/20231117] Baleseti Napló

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mars

Pötyögtető
Támogató
2022. 01. 11.
444
122
Szlovákia
V4 karakter
Dieter_G_Stefan
LV karakter
Winnie_Nelly
V2 karakter
Erica_Luann
N-vtelen-1.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
DILLIMOREI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
KÖZLEKEDÉSRENDÉSZETI OSZTÁLY
Ügyszám: 213-18/20231117
Ügyintéző: Erica Luann, Hadnagy
Telefon: 107 - 3622/143-0944
Tárgy: Forgalmi akadály/ Közlekedési baleset

B A L E S E T I_N A P L Ó

IV./ 25.§
Anyagi kárral keletkező közúti közlekedési baleset okozása miatt

E S E M É N Y_R Ö V I D_L E Í R Á S A

Jelentem, hogy szolgálatom teljesítése során, egy közúti baleset szemtanúja lettem. A baleset Red Country, Fisher's Lagoon útvonalán történt. Az érintet forgalmi sáv lezárását követően, a helyszínelést megkezdődően bebizonyosodott a baleset pontos okozója, Darriel Hopkins (szül.: 1998/10/22) illetve annak pontos körülménye is. Az intézkedés során megállapítást nyert, hogy az említett személy nem állt járművezetői eltiltás alatt, légalkoholszintje megfelelt a forgalomban való részvételéhez. Az említett személy által vezetett PCJ-600 típusú motorkerékpár, melynek forgalmi rendszáma EGI-91, gondatlan vezetés miatt baleset lett a végkimenetel egy Ford Raptor típusú személygépjárművel, melynek forgalmi rendszáma ismeretlen, melynek sofőrje Sophia Santiano (szül.: 1993/12/26 | anyj.: - ) . A helyszínen megállapításra került, hogy személyi sérülés nem történt! A helyszínen anyagi kártérítés nem történt, az összeroncsolódott járművek elszállításáról a parkolás felügyelet gondoskodott, majd az útszakasz lezárása feloldásra került.

A fentieket jelentettem az TIK ügyelet felé, továbbá a Szolgálat Irányító Parancsnok felé.

A feljelentésemet külön iraton teszem meg.

Erica Luann, Hadnagy
Balesetvizsgáló

Erről értesülnek:
1. Rendőrség közlekedésrendészeti osztály osztályvezetői,
2. Rendőrségi irattár.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.