[213-10/20230322] Baleseti Napló.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KEKE

Újonc
Támogató
2020. 11. 26.
41
34
www.youtube.com
V4 karakter
Deacon Price
V2 karakter
Szabo Bendeguz
N-vtelen-1.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
DILLIMOREI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
KÖZLEKEDÉSRENDÉSZETI OSZTÁLY
Ügyszám: 213-01/20230322
Ügyintéző: Szabo Bendeguz, r.Zászlós
Telefon: 107 - 3622/576-9998
Tárgy: Forgalmi akadály/ Közlekedési baleset

B A L E S E T I_N A P L Ó

IV./ 25.§ Anyagi káros közlekedési baleset okozása

alapfokú bűncselekmények elkövetése végett.

E S E M É N Y_R Ö V I D_L E Í R Á S A

Jelentem, hogy szolgálatom teljesítése során 2023.03.22-én az esti / éjszakai órában, 22 óra 20 perc környékén egy fehér, BMW M5 E60 típusú személygépjármű, melynek forgalmi rendszáma:GATSBY-7, belecsapódott a szolgálati gépjárművembe Palomino térségén, miközben az út szélén a forgalom fenntartását kiküszöbölve álltam félre pár perc erejéig, szolgálati ügyintézés okából. A személygépjármű tulajdonosa Charles Gatsby volt [Anyja neve: Ismeretlen, Születési helye, ideje: San Fierro, 1995.07.28], aki elismerte a szabálysértés vétségét. A személyigazolványának, jogosítványának és forgalmi engedélyének ellenőrzését követően egyértelműen megállapítható volt, hogy a személyes okmányai érvényességének ideje nem kifogásolható illetve körözés alatt sem a tulajdonos, sem pedig személygépjárműve nem állt. Az alkoholszonda használatát követően véralkohol szintje nem haladta meg a 0%-ot. A személygépjárművel egy éles kanyart vett be, a megengedettnél magasabb sebességgel, ami a baleset kiváltó oka volt. Társszervek segítségére nem volt szükség, személyi sérülés nem történt, a gépjármű csak enyhe mértkében károsodott.



A fentieket jelentettem az TIK ügyelet felé, továbbá a Szolgálat Irányító Parancsnok felé.

A feljelentésemet külön iraton teszem meg.

Szabo Bendeguz, r.Zászlós
Baleseti Helyszínelő

Erről értesülnek:
1. Rendőrség közlekedésrendészeti osztály osztályvezetői,
2. Rendőrségi irattár.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.