zuzkovics jelentkezése Adminisztrátornak!

zuzkovics

Lelkes fórumhasználó
2021. 07. 29.
397
21
V4 karakter
Roberto Mexon
lv.png



Bemutatkozásod :

Sziasztok, Zalánnak hívnak jelenleg a 15 éves életkoromat töltöm. Egy kis városban a szüleimmel és a testvéremmel. Szabadidőmben biciklizek a barátaimmal akik a közelben laknak, vagy focizok azt is a haverokkal és számítógépezem nagy részt. Segítőkész, kedves, türelmes és szorgalmas vagyok persze nekem is vannak negatív tulajdonságaim mint például az : irigység és a sok beszéd. Próbálok mindenkivel jóindulatú lenni és beilleszkedni egy csapatba amely szerintem könnyen menni fog. Mostanában nagyon sokat szoktam játszani különböző szervereken. Sok tapasztalatom van az MTA és FiveM szerverek során, mint adminisztrátor. Sok szerveren adminisztrátor voltam és itt is ki szeretném próbálni magam, hogy én mit tehetek a játékosok és az admintársaimmal szemben, milyen segítséget nyújthatok az embereknek. Ha egy esélyt adtok és elfogadásra kerül a lapom, biztosan megpróbálok beilleszkedni és mindig törekedek arra, hogy kedves és segítőkész legyek a játékosokkal és az admintársaimmal szemben is.


Mi az adminisztrátor feladata?

Az admin felügyeli a szerver szabályainak betartását, és szükség esetén figyelmeztetéseket, ideiglenes vagy végleges kitiltásokat alkalmaz azokkal szemben, akik megszegik ezeket a szabályokat. Az admin folyamatosan kommunikál a játékosokkal, fogadja és kezeli a panaszokat, javaslatokat és visszajelzéseket. Az admin segíti az új játékosokat a szerver szabályainak és mechanikáinak megismerésében, valamint támogatást nyújt a játékban felmerülő kérdések és problémák esetén.

Miért jelentkeztél Adminisztrátornak, miért téged válasszunk?

Azért szeretnék ide adminisztrátornak jelentkezni, mert úgy érzem, hogy a képességeim és tapasztalataim jól illeszkednek az itt elvárt feladatokhoz. Már szereztem tapasztalatot a szervezésben és a csapatmunkában, ami szerintem nagy előnyt jelenthet. Emellett szívesen segítek másoknak, és szeretem a kihívásokat, amelyek egy adminisztrátori pozícióval járnak. Hiszem, hogy hozzájárulhatok a csapat hatékony működéséhez és a közösség fejlődéséhez. Lelkes vagyok, és mindig készen állok új dolgokat tanulni, hogy minél jobban végezhessem a munkám.
Igazából mindenkinek megvannak a pozitív és negatív tulajdonságai, viszont én szerintem megfelelő lennék a pozíció betöltésére és mindent megpróbálok megtenni a játékosok és az admintársaim segítése érdekében, szeretném azt elérni, hogy a játékosok szemeiben kedvesnek tűnjek és segítőkésznek.


Mennyi időt tudnál szánni a szerverre adminisztrátorként?

Megpróbálom mindig a kötelezőt kihozni a kötelező duty időt teljesíteni, és törekszem arra, hogyha nincs is időm arra, hogy a szerveren tartózkodjak, akkor is egy minimálisan eltudjak érni egy nap, viszont az 5000 perc remélem meglesz az elkövetkezendő időkben.

Véleményed szerint tudnál csapatban dolgozni, van-e adminisztrátor barátod a szerveren?

Úgy gondolom, hogy megfelelően tudok dolgozni csapatban, mivel már korábban frakciókban megmutattam, hogy tudok kellő segítséget nyújtani a társaimnak és megpróbálnám ugyanezt nyújtani az admintársaim felé is, hogy amennyiben tudok segítek az adott illetőnek, mivel az első a segítségnyújtás.
A szerveren sajnos nincsen adminisztrátor barátom, viszont nyitott vagyok új baráti kapcsolatokat alakítani.

UCP előéletem :


Kicsit hátránnyal indulok sajnos a többi jelentkező társaimmal szemben, mivel kevés percem van, viszont a lap megírásával és az idő elteltével változik ez az idő!


Megjegyzés :

Sok sikert kívánok minden jelentkező társamnak!
❤️
 
  • Imádom
Reactions: Troolen Carter

Davee_

Barangoló
Támogató
2022. 09. 23.
75
86
17
Környebánya
V4 karakter
Jayden Keegan
LV karakter
Reyes Elyssa
V2 karakter
❌
Szia, elolvastam a lapodat.

Úgy gondolom kicsit kevés a perced, 11 napja regisztráltál a See Game System Las Venturas szerverére.

Szép lap lett, viszont ez perc kevés.

-Véleményem szerint gyűjts még tapasztalatot a szerveren.
 
  • Imádom
Reactions: zuzkovics

zuzkovics

Lelkes fórumhasználó
2021. 07. 29.
397
21
V4 karakter
Roberto Mexon
Szia, elolvastam a lapodat.

Úgy gondolom kicsit kevés a perced, 11 napja regisztráltál a See Game System Las Venturas szerverére.

Szép lap lett, viszont ez perc kevés.

-Véleményem szerint gyűjts még tapasztalatot a szerveren.
Szia, elsősorban köszönöm szépen!
Hozzátenném nem 11 napja regisztráltam, még később regisztráltam, csak azt nem fotóztam be, 11 nappal játszottam ezelőtt mivel nyaralni voltam.
 
  • Tetszik
Reactions: Davee_

Davee_

Barangoló
Támogató
2022. 09. 23.
75
86
17
Környebánya
V4 karakter
Jayden Keegan
LV karakter
Reyes Elyssa
V2 karakter
❌
Szia, elsősorban köszönöm szépen!
Hozzátenném nem 11 napja regisztráltam, még később regisztráltam, csak azt nem fotóztam be, 11 nappal játszottam ezelőtt mivel nyaralni voltam.
Jogos, benéztem kicsit! :D

Viszont a perced valóban kevés.

Sok sikert!
 
  • Tetszik
Reactions: zuzkovics

Barni12

Újonc
2022. 05. 25.
14
8
V4 karakter
Reece Ethan
LV karakter
-
V2 karakter
John Smith
Szia Zuzkovics!! Ismerlek téged 5M-ről, úgy gondolom még egy picit fiatal vagy ennek a posztnak a betöltéséhez. Egy szerverről leakelés miatt lettél kirakva mint admin.
 
  • Hűha
Reactions: Davee_

zuzkovics

Lelkes fórumhasználó
2021. 07. 29.
397
21
V4 karakter
Roberto Mexon
Szia Zuzkovics!! Ismerlek téged 5M-ről, úgy gondolom még egy picit fiatal vagy ennek a posztnak a betöltéséhez. Egy szerverről leakelés miatt lettél kirakva mint admin.
Szia, nem nagyon emlékszem ilyenre.
Hozzáteszem nem ismerlek.