Zsombey jelentkezése SGH Adminsegédnek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
999
3 736
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Zsombornak hívnak, 15 éves vagyok és Győrben élek. Most kezdtem a középiskolai tanulmányaimat egy kéttannyelvű gimnáziumban, de már a nyáron sikeres nyelvvizsgát tettem. Értelemszerűen mivel gimnázium, így szeretnék egyetemen továbbtanulni. Egyesületben kosárlabdázom és van egy kutyám. Szabadidőmet vagy a szerveren töltöm, vagy a barátaimmal töltök időt. Néha túlbuzgó vagyok, de szerintem ez nem nagy hátrány. Illetve régebben eléggé forrófejű voltam pár dologgal kapcsolatban, de bátran állíthatom, hogy ez mára már csillapodott. Hogy pozitívum is legyen említve, korom ellenére rendkívül komoly tudok lenni, ha ez szükséges, illetve a barátaim szerint nagyon céltudatos vagyok.]

Mióta játszol a szerveren?

[2016. december 27-én regisztráltam a szerverre. UCP Bizonyíték]

Eddigi elért dolgok:

[14 évesen sikeres B2 szintű angol nyelvvizsgát tettem. Rengeteg barátom van különböző közösségekből, akikben mindig megbízhatok. A SeeMTA v3 LV szerverén én alapítottam meg a Las Venturas Times névre hallgató NS frakciót, ami a szerver fő hírportálja a mai napig. A SeeMTA v3 szerverén Honvédségben sikeres altiszti vizsgát tettem, Őrmester (5-ös rang) lehettem. Volt szerencsém egy kis időre V2-n Globális Moderátor lenni. Jelenleg az Országos Mentőszolgálat Főápolója (6) vagyok, és sokáig szeretnék még a frakció tagja lenni. Emellett másodlagos frakcióként a Nemzetvédelmi Hivatalban vagyok Ügynök körülbellül két hete, ami egy elég zártkörű "frakció", így úgy vélem megtiszteltés, hogy a tagja lehetek.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Szeretném kipróbálni magam a See Game Helpdesk Adminsegédek feladatainak ellátásában. Szeretnék a szerver közösségéhez, a képességeimhez mérten a lehető legtöbb módon hozzájárulni, és úgy gondolom ez a feladatkör nem lesz akadály számomra. Szeretném a játékostársaimat segíteni kérdéseik gyors és lényegretörő megválaszolásával. Emelett nem titkolt célom idővel adminisztrátorrá válni, és úgy érzem, hogy jó tapasztalatszerzési lehetőség lenne számomra, ha kipróbálhatnám először az adminsegédi feladatokat.]

Miért téged válasszunk?

[Úgy gondolom, a pozitív tulajdonságaim nagyban hozzá tudnának járulni a munkavégzésemhez és feladatellátásomhoz, mint SGH Adminsegéd. Ezen kívül szerintem aktivitásom hétköznap és hétvégén egyaránt is egy jó indok lehet, hogy többek között az én jelentkezésemet is elfogadjátok. Emellett úgy hiszem, hogy egy rendkívül ambíciózus ember vagyok, aki elkötelezett a céljai mellett. Illetve véleményem szerint a személyiségemmel, a véleményemmel és az ötleteimmel is tudnám gazdagítani a See Game Helpdesk csapatát.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Mivel érthető okokból kifolyólag az SGH Adminsegédeknek nincs olyan opcíója, hogy duty, ezért úgy tervezem, hogy a játékidőm teljes egésze alatt a játékosok rendelkezésére állok majd.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Hétköznap 3-4, hétvégente pedig 4-5 órát tudnék a szerveren eltölteni.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Elmagyarázom neki kedvesen, hogy én sajnos nem tudom megjavítani, még ha tudja bizonyítani is állítását, írjon egy adminisztrátornak. Ha ezek után se érti meg, és zaklat, akkor a /as paranccsal, bizonyítékot csatolok, és az adminisztrátoroktól kérek segítséget, hogy szankcionálják.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Amennyiben valakinek megsérül a gépjárműve, úgy azt kénytelen megjavítani, mivel a hatóságok büntetik a sérült járművel való közlekedést. Ilyen esetben a játékosoknak két választási lehetősége van; ezek a Los Santosban elhelyezkedő See City Car Sevice (köztudatban SCCS), illetve a San Fierroban megtalálható Fix & Drive Service (köztudatban Fix) szerelőcégek. Ha a játékos a forgalmi engedélyt szeretné kiváltani, akkor ezeken a telepeken kell először csináltatnia egy műszaki adatlapot, majd ezt beváltania a városházán. A szerelőtelepeken három sáv működik: a bemenő, a kimenő, illetve a gyorssáv. A bemenő az általános sáv, ahova be kell állni a szereltetésre váró embereknek. A kimenő sávot szabadon kell hagyni, ezt a már a szereltetéssel végzett emberek használják a műhely elhagyására. A gyorssáv a nevéből adódóan gyorsabb kiszolgálást és szerelést eredményez; aki ide áll be az kerül elsőnek sorra, azonban ennek plusz díja is van, hacsak nem egy casco-s járműről van szó. Amennyiben valakinek totálkáros a kocsija, úgy az előbb említett cégek egyikét hívhatja vontatás céljából (SCCS: /call 222-222 | Fix: /call 444-444), vagy hírdetésen keresztül szerezhet egy magánvontatóst. Illetve csináltam egy képet, amit esetleg el tudnék küldeni a kezdőknek gyors összefoglaló gyananánt.
941_c0d6fcb585a0.jpg
]


Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[1. Az első és legfontosabb helyszín egy kezdő játékos számára véleményem szerint a városháza. A bal szárnyban a munkaügyi hivatalt találja, ahol válogathat a megadott munkák közül. A jobb szárnyban pedig az okmányirodát találja, ahol igényelhet személyazonosító igazolványt és egyéb elengedhetetlen iratokat.

2. A második a listán szerintem a
kórház, mivel itt részesülhet a játékos karaktere egészségügyi ellátásban, illetve itt fog újraéledni a halálidő leteltével. Ha kórháznál nincs mentős, akkor a játékosok a /call 104 paranccsal tudják kihívni a mentősöket. Ezen kívül a kórház előtt található egy CP, amibe besétálva a rendszer egy bizonyos összegért felkínálja az instant egészségügyi ellátást, amit az [E] billentyű lenyomásával fogadhat el a játékos.

3. Végül, de nem utolsó sorban a pláza került a listámra még, mivel ez egy óriási szociális tér, ahol rengeteg üzletet megtalál a játékos egyszerre. Több étterem kínálatából válogathat, állíthatja skinjét és vehet kiegészítőket is. Illetőleg két lottózó stand, és egy horgászati bolt is megtalálható itt. Amit még fontos megemlítenem, hogy a pláza egy rendkívül nagy mélygarázzsal rendelkezik, ahol a játékosok leparkolhatják a járműveiket, ha a közelben van dolguk.

8567_c086aa241609.jpg


4880_5f68d29350cb.jpg


467_fa0acef2ea1b.jpg
]


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Amennyiben a segítség pusztán egy kérdés a részéről, úgy igyekszem a roleplay minőségének rontása nélkül, az RP közben megválaszolni a kérdését. Ez nem igényel sok időt, így szerintem nem rontja az RP élményt. Ha betanításra hív egy admin, úgy sajnos mennem kell, hacsak nincs más SGH, ezért elnézést kérek OOC, és később egyeztetek az RP résztvevőivel egy esetleges folytatásról.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Képernyőképet készítek róla, hogy mindenképp legyen bizonyítékom. Várok körülbellül fél-egy percet, és ha addig egy adminisztrátor nem szankcionálja, akkor az /as paranccsal beküldöm a helper chatre a bizonyítékot, így informálva az adminokat. Ha nincs online admin, akkor panaszkönyvet teszek a játékosra.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen sajnos voltam, kétszer büntetés miatt (a 200 és a 300 perces ugyan az, tehát azt nem számoltam), illetve egyszer FK leadandók végett. UCP bizonyíték.]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem, szerencsére nem voltam még kitiltva egyik SGS szerverről se. UCP bizonyíték.]
 
Utoljára szerkesztve:

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.