zsola képigénylése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

zsola.

cioban
2019. 03. 22.
319
1 006
19
𝑻𝒓𝒂𝒏𝒔𝒚𝒍𝒗𝒂𝒏𝒊𝒂 🏔🌄
V4 karakter
𝗡𝗲𝗶𝘇𝗮𝗻 𝗖𝘂𝗲𝘃𝗮 🌴

b51815e782eee653d3f5b2e26240c300.png

< Neved >

zsola

< Kép felbontása(lehetőleg pixelben, vagy centiméterben) >

300 x 150 pixel fórum aláírás, 966 x 250 pixel fórum banner és fórum profilkép: 400 x 400 pixel

< Elképzelésed a képről részletesen kifejtve >

A fórum aláíráson mindenképp legyen rajta a nevem, és egy v4 ikon. Ilyennek képzelném el, csak lilában (csak a zsola felirat legyen, nem kell háttér neki):
image.png
Fórum bannernak valami ilyet képzeltem el, csak egy zsola felirat lenne a háttérképen, esetleg v4 logo, amennyiben jól nézne ki (nem muszáj az a háttér legyen, mint a képen, csak retrowave legyen)
image.png
A profilkép az ez legyen azzal a képpel a háttérben, ami a banneren lesz (kb. mint a mostani profilkép, csak más háttérrel)
zsolapfp.png

< Színek(színkóddal mellékelve), betűtípusok >

Az aláírás színe megegyezzen a retrowave-es banner színével, vagy ha nem megoldható, akkor lila legyen(#943cb8), a v4 logó az aláírásban is olyan legyen. A többit rátok bízom, jobb az elképzelésetek.

< Megjegyzés >

Nem tudom mennyire megoldható, de köszi nagyon.
 

Strand

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 06. 26.
294
923
19
www.etsy.com
V4 karakter
Quentin Strand
LV karakter
Quentin Strand
Nos gyorsan összedobtam a bannert elképzelésként. Még nincs kész, a feliratot csak rádobtam hogy lássuk kb hogyan nézne ki a végén.


Először is, a színek szerintem ez a szín paletta illik a retrowave-hez de ha szükséges átrakom a kért lilára
A másik kérdésem a zsola felirat, egy chrome effectet képzeltem el egy világó neon v4 logóval. Vagy a másik ötletem ez a sima egyszínű felirat, ami kontrasztban áll a zajos és rikító háttérrel.

Valamint a fő kérdésem az hogy megfelelő-e ez a retrowave concpet?
 

Strand

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 06. 26.
294
923
19
www.etsy.com
V4 karakter
Quentin Strand
LV karakter
Quentin Strand
Itt volna az elképzelésem:



V4 logó nem igazán illeszkedett :/
 
  • Imádom
Reactions: zsola.

Strand

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 06. 26.
294
923
19
www.etsy.com
V4 karakter
Quentin Strand
LV karakter
Quentin Strand
Ha jobb felbontásban nem tudsz küldeni profilképhez forrás, akkor csak ennyit tudok vele kezdeni
.

Valamint csináljam meg a gltich feliratot? Vagy esetleg megfelel a chrome?

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.