Zsola Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Allwright

Újonc
Támogató
2020. 02. 05.
59
32
20
Debrecen
V4 karakter
Allwright Cavataio
LV karakter
Leonard Wayne
V2 karakter
Ludwig Allwright

x3zePcK.png


IG neved:
- Leonard Wayne -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- kb. 2018 óta. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem, nem voltam. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Sajnos még nem voltam. De ami késik, nem múlik. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Körülbelül 6-8 órát. Ez a minimum. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Amit fent töltök a szerveren, annak 100%-át. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Mivel rengeteget tudok on-line lenni. Tisztelem a társaimat, a magasabb ragúakat. Tudok ésszerűen gondolkodn. Emellet felelősségtudatos vagyok, cseles, és szokásom a dolgok mögé is nézni. Véleményem szerint jó a probléma megoldó képességem. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Mivel szeretek új dolgokat kipróbálni, és az adott dolgot kimaxolni, hasonlóó terveim vannan a jelentkeésemmel kapcsolatban. Szeretek másokon segíteni. És esetleges problémát megoldani.
-

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Elsőnek is elmondanék neki pár nagyoon fontos szabályt, vagy megmutatnám nem a Fórum topicot.
Részekre bontva mutatnám meg neki a TeamSpeak Szerver felépítését.
Elmondanám a főbb dolgokat, amit egy kezdő felhaszálónak érdemes tudni:

-Hogyan kell egy adott szobába belépni.

-Hogyan kell egy másik felhasználóval beszélgetést indítani/Poke-olni.
-

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Hát személyes véleményem hogy egy barátságos, tisztelettudó tag csatlakozna be a moderátori közösségbe. Emellet aktív tagja lennék a csapatnak, rengeteg regisztrálást/Konfliktus
bonyolítanék le. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nem, sajnos nincs. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Legfőbb célom a felhasználók segítése, és a kialakult problémák megoldása.
NEm 1-2 hétre tervezem a kiszabott feladatot. Ameddig csak tudom csinálni, és élvezem is. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Megbízható vagyok, és jó a problémamegoldó képeségem. -
- Tisztelettudó, viszont ami a szívemen az a számon..-
-Figyelmes.-

Negatív:
- Néha olyan dolgból is viccet csinálok, amiből nem kellene. -
- Mindig kések. Sose volt még oylan helyzet hogy időbe oda érjek bárhova is. :confused: -
- Néha komótosan kezelem a dolgokat-

Mennyi idős vagy?:

- 17-éves.-

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Nagy Zsoltnak hívnak,és Magyarországon élek, azon belül is a 2. legnagyobb városban, debrecenben. Jelentleg programozást tanulok. Viszont a jövőmet eggyáltalán nem ebben a szakmában képzeltem el.
Célom nagypapám útját követve, a Gulyás Tüzép sofőre lenni, ami annyit tesz, hogy építkezésre szügséges anyagokat szállítani. Sokat vitt papám magával, és izgalmas volt egésznap utazni, és olyan helyeket felfedezni ahol még nem jártam. Nemrég a jogosítványt keztem el csinálgatni, szóval a játszás mellet, a KRSZ tanulása tölti ki az életem. Viszonylag jól tudom beosztani az időbet. Így mindennel tudok foglalkozni amit szeretek. Ez mellet rengeteget sportfogadok, leginkább jégkorongra, és Labdarugásra. körülbelül két hónapja lettem ennek rabja. Ezek mellet a többi időmet a SeeMTA v3 szervere rabolja el. Ez a kedvenc szerverem az MTA-n belül. Mivel remek a közösség pár ember kivételével, na de trollok mindig is voltak, és mindig is lesznek. Emellet sokat szoktam játszani Rocket Leauge-t. Viszont ott legfőképpen spanokkal funolgatunk, és ehez hasonló.-
 
Utoljára szerkesztve:

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Néhol elég érdekes dolgokat írtál le, illetve nem ártott volna átolvasd a lapod, mielőtt beküldöd.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.