Zsodo jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aMarc

éhgyomorra mentos
2019. 09. 17.
356
2 023
22
Győr
LV karakter
Collin_Tanner
kpszrkszt.png

< Neved >

Élő Marcell

< Mióta foglalkozol képszerkesztéssel? >

1-2 Éve. Egyébként fotózással,
szerkesztéssel is foglalkozok.


< Mennyi időd van a képszerkesztéssel foglalkozni? >


Napi 2-3 óra bőven megvan rá.

< Milyen programo(ka)t használsz? >

Adobe Photoshop CS6
Adoba Lightroom


< Mutass be néhány referencia munkát >

Referencia 1.
Referencia 2.

Ha még kéne pár, tudok csinálni.
Sajnos gépemen az SSD bedöglött és sok project törlődött.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Hűha
Reactions: parkin lot pimpin

Mike_Freetown

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
484
374
24
V4 karakter
Thomas F Grey
LV karakter
Mike Freetown
Hali!

Rossz helyre nyitottad a témát, valamint a referencia munkák nem elérhetőek a linken, ugyanis regisztrált felhasználó szükséges ahhoz, hogy a képeket megtekinthessük. Az utóbbit kérlek javítsd, a témát pedig helyezem a megfelelő helyre.

U.I.: A minta átszínezését sajnos nem tudjuk figyelembe venni jelentkezésed során, de mindenesetre szép lila lett :LOL:
 
  • Imádom
Reactions: aMarc

aMarc

éhgyomorra mentos
2019. 09. 17.
356
2 023
22
Győr
LV karakter
Collin_Tanner
Rendben, hazaérek felcsapom jó upload sitera:D. Amugy nem tudtam a colort megcsinálni szóval vegyük personal modifynek. Xd
 

aMarc

éhgyomorra mentos
2019. 09. 17.
356
2 023
22
Győr
LV karakter
Collin_Tanner
Hali!

Rossz helyre nyitottad a témát, valamint a referencia munkák nem elérhetőek a linken, ugyanis regisztrált felhasználó szükséges ahhoz, hogy a képeket megtekinthessük. Az utóbbit kérlek javítsd, a témát pedig helyezem a megfelelő helyre.

U.I.: A minta átszínezését sajnos nem tudjuk figyelembe venni jelentkezésed során, de mindenesetre szép lila lett :LOL:


 

Mike_Freetown

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
484
374
24
V4 karakter
Thomas F Grey
LV karakter
Mike Freetown
Rendben, hazaérek felcsapom jó upload sitera:D. Amugy nem tudtam a colort megcsinálni szóval vegyük personal modifynek. :ROFLMAO:
Egy kimásolható BB code található a jelentkezéshez, de mindegy, ezen nem akadunk fent.

Nem igazán tudom, hogy az első képen mit csináltál te, mit nem, de teljesen ettől függetlenül kapsz te is egy egyéni feladatot, amelyt kezelj úgy, mint egy igénylést.
Készíts egy aláírást, egyszerű, letisztult betűstílussal, fejlesztő színnel és valamiféle rá utaló motívummal, a saját nevedet felhasználva benne.
 

aMarc

éhgyomorra mentos
2019. 09. 17.
356
2 023
22
Győr
LV karakter
Collin_Tanner
Fejlesztő színre nem tudtam mit értesz, elvíleg kék a fejlesztő szín szóval ehhez igazodtam. Mivel nem akartam egy sima texture colorfilles textet összedobi fél perc alatt így egy neonos dologgal próbálkoztam. Az alsó szöveg egyébként developer, ami a fejlesztőt jelenti(kreatívság a köbön:ROFLMAO:).

Egyébként a képben egytől egyig mindent én raktam össze PS-ben, kívéve a karaktert. Azt találtam és körbevágtam majd beillesztettem és köréépítettem mindent.


https://kepkuldes.com/image/ehHfRq
(itt az alap kép)
 

Mike_Freetown

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
484
374
24
V4 karakter
Thomas F Grey
LV karakter
Mike Freetown
Kép értékelése:
Negatívum: a developer szó betűstílusa kicsit olvashatatlan a kanyarítások miatt. Developer melletti sárga csíkok nem annyira led hatásúak. Látszódik a vízjel. Nem annyira fejlesztő hatása van a képnek.
Pozitívum: szép a neved betűstílusa. Szépek a szín kombinációk. Szép a neon hatás. Feljebb írtam, hogy nem fejlesztőhöz illik a design,de attól szép, más valakinek teljesen jó lenne.

Összességében szép kép lett, tetszik, így szeretnék gratulálni, üdvözöllek a csapatban!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.