Zsák leadás modosítása a rendvédelemnek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
273
433
22
Pécs
V4 karakter
Avto Givi
[Szerverrel kapcsolatos ötletek]

Neved:

Paul Lorenz

Ötleted:
Az ötletem lenne a következő, bankrablásnál eléggé könnyű dolga van a rendvédelemnek abba a részbe mikor lekell adni a zsákokat.. fogja magát felvesz egyet és beviszi a CP-be ami szerintem nem a legrp-sebb dolog.. IRL se tennéd vissza a pénzt abba a pillanatba amikor kirabolták. Igazából szerintem nem csak én örülnék annak ha ez a cp átlenne téve egy másik helyre, Pl: aranyraktár, Sf bank saját szemszögből nézve rp-sebb lenne, mivel "megmentik" a pénz ergo átkellene vinniük egy másik bankba 2 felsoroltba. (nem tudom hogy van több).

Megjegyzés:
Ezerszer könnyebb dolguk van mint az illegálnak, nekünk is elkell vinni BB gyárba hogy juttatást kapjuk érte
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Ezt eléggé tudom adni mivel szembesülnek ők is azok gyönyörű pillanatok előtt amikor egy zsákkal a kezedben ki kell lépj az ajtón és mosolyogj bele a mesterlövészek meg az ottani fegyveresek szemébe xd
 

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Hát igen. Eléggé idegesítő,hogy harcolunk,eltörték a lábamat és nemtudtam mozogni. Amikor kijöttek lelöttem az összeset. Odamentek a frakciótársak és már le is volt adva.. Ezt csak támogatni lehet.
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Teljes mértékben támogatom. Fele annyi dolga sincs a legálnak, mint az illegálnak. Ők is nyugodtan elmehetnek BB-be leadni a zsákokat.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki

darage

Aktív fórumozó
2019. 01. 30.
298
194
22
Uganda
LV karakter
Gracia Dei
Teljes mértékben támogatom jó ötlet , kicsit többet kéne mozognia a legálnak is legalább .
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Nem látom értelmét, TÁMOGATOM!
Nálad ez most humor akar lenni? Ha az akkor nem nevetett rajta senki szerintem.
Az ötlethez mérten pedig nem volna rossz a másik bankba szállítás, de nem sok esélyt látok erre, hogy megvalósításra kerülne.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.