Elutasítva Zorty >> Benett, Cameron

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ZortyHUN

Újonc
2019. 10. 27.
31
10
V4 karakter
Zorty R Wilson
LV karakter
Zorty R Wilson
V2 karakter
Zorty R Wilson
rredmod.png



Neved:
< Zorty R Wilson//Zorty >

TeamSpeak 3 UID:
< - >

A ban időpontja:
< <20:12:00> >

A ban időtartama:
< Örök. >

Személy neve, aki bannolt ( Kép, Videó, Log ):
< Cameron <20:12:00> You were banned permanently from the server by "#Cameron" (Nem kell itt senkinek hazudni SGH meghallgatáson. #Cameron, Benett) >

A ban oka:
< <20:12:00> You were banned permanently from the server by "#Cameron" (Nem kell itt senkinek hazudni SGH meghallgatáson. #Cameron, Benett) >

Amiért szeretnéd az unbant:
< Nos behuztak mindent stb.. És beszököntem "Hali". Tudtommal , semmi sértőt nem mondtak. De már a hangom végett, kérdezték a koromat, a minden. Szószerint ez nekem eléggé sértő volt. Az hogy a tgf előtt átnéztem a szabályzatot, egy ablakba volt megnyitva arról nem tehetek. Közben bent voltam a játékban, gondoltam a munkakocsikra beugrott pár mondat, mert miért ne hamár kérdezték. És igazából, ennyi idő alatt ráse tudtam volna keresni, amikor a böngészőm ilyenkor olyan lassú lenne. De igazából, szerintem ez egy nagyon oktalan kitiltás volt, és egy főadmin poziciódra megkéne másoknak vállogatni a szavaitokat, mert másoknak elég sértő. Sőt, ha betegség fogtán lettem ilyen, és nem csak a hangom több olyan problémám van. >

Megjegyzés:
< Én csak az igazságot akarom, tudni. Szerintem annak idején tiis izgultatok de vannak ilyen alkatok akik izgultak és fognak is izgulni. Én levárom, nem fogok könyörögni azért, mert bannoltak a tsről, nem nagyon érdekel egy ts ban :) >
 

Cameron

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 280
392
V4 karakter
Gary Sean
LV karakter
Gary Sean
Megkérdeztük a korodat, de senki se mondta, hogy a hangod miatt. Az meg, hogy beszélsz, és a fórum írja, hogy megvan nyitva 1 perce a szabályzat, és konkrétan szó szerint olvasod, majd utána össze vissza hazudozol, az azért nem semmi, és még itt az UB kérelemben is. Nincs UB.
 
  • Tetszik
Reactions: .martin
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.