Zoran Taric & Randy Mays

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marco

Bʀᴜʜʜ ✌✌??
2019. 01. 10.
1 031
2 226
see city
V4 karakter
rolfo curto
29.png
 
Utoljára szerkesztve:

lowkey dway

Újonc
2019. 03. 15.
38
24
LV karakter
Nathan Atkins
Nem kötekedésből, de nem unalmas ráfüggni 1 frakcióra és ha meglátsz valakin egy Deagle-t szervezni rá a razziát meg fényképezgetsz egész nap?
Körözöl Hyatt körül is felmész a hídra keresztbe vágod a kocsidat azt nézel minket. xd
6d2f962827ead9228ba09698db39b2aa.png
 

Nándika

?legendary member
2019. 01. 10.
524
1 560
22
V4 karakter
Amari Tapp
Elég unalmas, hogy szorongasz a gép előtt, és egész nap minket fotózgatsz, meg Gantonon mész fel-alá, hátha eltudsz baszni valami RPt.
 
  • Imádom
Reactions: jozsapatesz

jozsapatesz

Újonc
See Game Helpdesk
v4
2019. 01. 13.
50
133
V4 karakter
Sebastian_Rios
Szerintem te nem vagy olyan helyzetben hogy flegmázzál, szóval nagyon gyorsan vegyél vissza öcskös.
 

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 765
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
Érdekes hogy illegális frakció tagok a házuk előtt fegyverrel az oldalukon lófrálnak, akkor csodálkoznak hogy a rendvédelem oda megy és el akarja kapni őket. Majd itt még nekik áll fentebb hogy miaz hogy kimegyünkrájuk és elrontjuk az rp-t amikor ők mentek ki olyan fegyverrel rp-zni ami az oldalukon látszódik....
 
Utoljára szerkesztve:

lowkey dway

Újonc
2019. 03. 15.
38
24
LV karakter
Nathan Atkins
Ha használnád az eszed rájönnél, hogy nem mi megyünk ki arany deaglevel 400-ra RP-zni mert nem 400-on RPzünk, sőt nem is hordunk olyan fegyvert ami látszódik. (MI)
 

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 765
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
Tessék akkor általánosítottam az előző kijelentésem viszont neketek még akkor se értem miért áll fentebb ha kiraboljátok majd csodálkoztok ha rátok áll. Minden ember ezt tenné ha valakik kárt okoznának a saját házánál. Mindegy ha megértitek megértitek ha nem nem... Semmibe nem ütöm bele az orrom.
 

lowkey dway

Újonc
2019. 03. 15.
38
24
LV karakter
Nathan Atkins
Őszintén irreális, hogy 3 napja tagja az állománynak, /próbaidőn/ van és egyedül nyomoz egy banda után, ami igazából nem arra megy ki, hogy a banda belsős információi kiszivárogjanak (tagok nevei, bűnszervezet működtetői) hanem arra, hogy meghaljanak a tagok, el legyenek véve a fegyverek és hogy jailbe tegyük őket. Én azt érzem, hogy ez inkább OOC bosszú akar lenni, hogy elvettünk a barátjától egy Silencedet lőszereket meg egy TEC-et, de ki tudja.
 

lowkey dway

Újonc
2019. 03. 15.
38
24
LV karakter
Nathan Atkins
Mert mit nem olvastam el ami azzal kapcsolatos amit leírtam az előbb? Az hogy voltál NAV-ba Főtörzsőrmester voltál? Csak mert attól nem lesz kellő nyomozói tapasztalatod, hogy te egy banda után nyomozgass egyedül, vagy azt kellett volna nagyon figyelembe vegyem, hogy van egy társad akivel néha ütközöl és annyit fűzött ahhoz hogy fegyveresek raboltak ki téged, hogy /Waoh ez új infó./ Szerintem semmi olyan nincs a topicodba ami változtatna azon az állásponton, hogy irreálisan, felületesen "nyomozol" egyedül, néha ketten egy szimpla nyomozóval egy illegális bűnszervezet iránt amiről semmit nem tudtok, és semmit se tudtatok kideríteni, csak annyit, hogy van amelyiknél fegyver van. Csak zoomolgatsz a kameráddal, fényképezgetsz, hogy el legyen rendelve egy razzia vagy valakit el tudj vitetni, ha nem így lenne máshogy alakítanád, egyrészt egy profi nyomozó csapat lenne melletted, nem egy 3 napja próbaidős nyomozó karakterrel szaladgálnál azt fényképezgetnél mindenkit, egy próbaidős nyomozó nem egy banda után nyomozással fog foglalkozni, esetleg egy profi nyomozó csapat mellett segédkezik.
 
  • Tetszik
Reactions: Bala és real beno
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.