Zoky jelentkezése Adminisztrátornak

Zoky

Pötyögtető
Támogató
2019. 08. 23.
459
335
Erdély
virtualvend.nhely.hu
V4 karakter
Mia_Fraser
LV karakter
Bob_Hester
lv.png

⚘ Adminisztrátori tagfelvétel 2024 Nyár ⚘


Rövid bemutatkozás:
A nevem Balázs, 19 éves vagyok, Erdélyben élek. Szenvedélyesen szeretek sportolni, különösen a harcművészetet szeretem és ez mellett gyakran heti gyakorisággal a kondi termet is meglátogatom. Jelenleg egyetemre készülők, gazdaságtudományi szakra. Szabadidőmben szeretek játszani, filmeket nézni, és a barátaimmal időt tölteni. A játék és filmnézés mellett az otthoni szabadidőmben még szüleimnek/nagyszüleimnek szoktam segíteni és elég sokat fejlesztem magamat több téren. ( Nyelveket tanulok, számítógépes programokat tanulok ki, online kurzusokon veszek részt...)
Pozitív tulajdonságaim közé tartozik a céltudatosság és a kitartás; ha kitűzök egy célt, mindent megteszek, hogy elérjem. Emellett jó a problémamegoldó képességem, és szeretek csapatban dolgozni. Ugyanakkor néha hajlamos vagyok túlvállalni magam, és kicsit türelmetlen tudok lenni, ha a dolgok nem haladnak a tervek szerint.


Jelenlegi játszott perced:
162 369

Fénykép csatolása az UCP-ről:
Link

Véleményed szerint mi az Adminisztrátor feladata?
Véleményem szerint az adminisztrátor elsődleges feladata a szerveren levő szabályok betartatása a játékosokkal. De ennél színesebb a szerepe, mivel nem csak a szabályok betartatásáért felelős, hanem kisebb és nagyobb problémákat is kezelnie kell. Fontos, hogy meghallgassa a játékosokat, segítsen nekik, és közvetítsen a vitás helyzetekben. Az adminisztrátor feladatai nem csak a szerveren belül zajlanak, hanem a fórumon is aktívan tevékenykednek. Elbírálják a panaszkönyveket és az unbann kérelmeket. A nagyobb szinttel rendelkező adminisztrátoroknak még több feladatuk van, tovább bővül a szerepkörük.

Mennyi időt tudnál szánni a szerverre, mint Adminisztrátor?
A szerveren eltöltött időm nagy részét a frakcióval való foglalkozás teszi ki, de emellett elegendő időt tudok majd szánni az adminisztrátori feladatokra is. Teljesíteni fogom a kötelező havi 5000 perc aktivitást (3000 perc duty és 2000 perc offduty).

Miért jelentkeztél Adminisztrátornak? Miért válasszunk téged?
Elég régóta játszom a SeeMTA szerverén, és mindig is vonzott ez a hivatás, már a kezdetektől fogva. Korábban úgy gondoltam, hogy túl fiatal vagyok, és majd későbbre halasztom, de most úgy érzem, eljött a pillanat, hogy készen álljak kipróbálni magam ezen a téren. Továbbá szeretek segíteni másokon, és képes vagyok kezelni a felmerülő problémákat. Véleményem szerint alaposan elsajátítottam a szerver szabályzatát. Bár a V4 verzió rengeteg új szabályt hozott, úgy érzem, hogy egy év elteltével sikerült ezeket is jól megtanulnom.

Véleményed szerint tudnál csapatban dolgozni? Van ismerősöd az Adminisztrátor csapaton belül?
Nincs ismerősöm az adminisztrátor közösségben, de úgy vélem, hogy ez nem jelent problémát. A valós életben könnyen barátkozom, és könnyen ismerkedem új emberekkel, mivel aktívan részt veszek a társadalmi életben. Ezzel szerintem választ adtam arra a kérdésre is, hogy „tudnék csapatban dolgozni”. Hiszek abban, hogy az új emberekkel való együttműködés és a csapatmunka természetes számomra, és hatékonyan tudok hozzájárulni egy közösséghez.
 

Sheldon

sapkás
SzerverAdmin
LV
2021. 05. 07.
103
124
17
Marosvásárhely
V4 karakter
🚨 Garrett Benner
LV karakter
🚕 Renato Castro
V2 karakter
❌ Nincs
Egyszerű de nagyszerű, nem hosszú, nem rövid, ami kell benne van szép kerek magyar mondatokban. Volt egy adminjailed, ámbár elég rég volt, szerintem azóta tanultál hibádból. Egy esélyt szerintem mindenképpen megérdemel, szép lap!