Zoga Vata - marcy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

llorinc

Barangoló
2023. 07. 18.
95
623
www.youtube.com
V4 karakter
rayko_czerny
LV karakter
yazen_greer
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Zoga Vata, Niek Vis, Mia Kooij, Timo Kooij, Taker Smith


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
marcy


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Helytelen bírálat


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):

[2024-07-15 02:52:44] [Output] : [SeeMTA - Ban]: Niek Vis ki lett tiltva a szerverről marcy által. (736 óra)

[2024-07-15 02:52:44] [Output] : [SeeMTA - Ban]: Indok: SĂşlyos NonRP.
[2024-07-15 02:52:48] [Output] : [SeeMTA - Ban]: Mia Kooij ki lett tiltva a szerverről marcy által. (736 óra)
[2024-07-15 02:52:48] [Output] : [SeeMTA - Ban]: Indok: SĂşlyos NonRP.
[2024-07-15 02:52:52] [Output] : [SeeMTA - Ban]: Taker Smith ki lett tiltva a szerverről marcy által. (736 óra)
[2024-07-15 02:52:52] [Output] : [SeeMTA - Ban]: Indok: SĂşlyos NonRP.
[2024-07-15 02:52:56] [Output] : [SeeMTA - Ban]: Timo Kooij ki lett tiltva a szerverről marcy által. (736 óra)
[2024-07-15 02:52:56] [Output] : [SeeMTA - Ban]: Indok: SĂşlyos NonRP.
[2024-07-15 02:53:00] [Output] : [SeeMTA - Ban]: Zoga Vata ki lett tiltva a szerverről marcy által. (736 óra)
[2024-07-15 02:53:00] [Output] : [SeeMTA - Ban]: Indok: SĂşlyos NonRP.

Megjegyzés:
Sziasztok. Szeretném leírni részletesen a történteket, hogy érthető legyen, elejétől a végéig. Mai nap folyamán elmentünk benzinkutat rabolni. Miután sikeresen megcsináltam a minigamet, én ( Zoga_Vata ) és Timo Kooij elindultunk ketten kocsival a pénzkötegekkel együtt. Rá fél percre kb marcy (TEK dutyban) utánunk is fordult, menekültünk egy kicsit, majd felszólított. Ekkor egyből rádióztam a srácoknak ( Niek Vis, Mia Kooij, Taker Smith ), hogy baj van, rajtunk van a rendvédelem, kéne segítség mivel szarban vagyunk, ezért maddog előtt találkoztunk. A srácok hárman ott vártak, mikor odaértünk, bemenekültünk a maddogba. Ekkor jött az RP stop marcy által, majd felkérdezett minket mindenről. Elkérte az előRP-t, majd kérdezett pár dologról. Mutatnék pár dolgot, és reflektálnék is rá egyből.


[2024-07-15 02:16:49] [Output] : Aristide Nease: (( Nem pofátlan az egy kicsit, hogy két ember elmegy benzinkútazni ))
[2024-07-15 02:16:53] [Output] : Aristide Nease: (( és nyolcan kint várjátok? ))
Nem értem, mi a probléme azzal, hogy mi IC így döntünk a dolgokról, a minősítésről pedig ne is beszéljünk. Egyébként hárman voltak ott, akiktől segítséget kértünk, nem nyolcan.

[2024-07-15 02:22:04] [Output] : Aristide Nease: (( Az, hogy napi szinten körülbelül 5x úgy lövöldöztök, hogy egy egész gárda várja már az embert az ingatlan előtt ))
[2024-07-15 02:22:11] [Output] : Aristide Nease: (( Iszonyatosan pofátlan ahogyan ti csináljátok ))
Nem szabályozhatja senki, hogy az élményscripteket hányszor használhatjuk (ami egyébként is fiktív RP), amíg nem óránként vannak használva. Magyarán ha normális időközönként vannak használva, nem köthet bele senki. Azt a maddogot elég sok társaság használja, mi azon a napon délután voltunk a maddogban, és most. Kb. 8 óra telt el szerintem a kettő maddog között. Az újabb stílus, minősítésről megint ne beszéljünk, fölösleges.

[2024-07-15 02:22:20] [Output] : Aristide Nease: (( szándékos lövöldözés generálást sikerül kimerítenek folyamat. ))
Számodra az szándékos lövöldözés generálás, hogy használjuk a számunkra készült scripteket? Ne haragudj meg marcy, ezt remélem te sem gondoltad komolyan. IC így alakultak a dolgok, hogy rajta kaptatok minket, ezért segítséget kértünk, és mentettük a menthetőt.

[2024-07-15 02:22:51] [Output] : Aristide Nease: (( Itt a kivitelezéssel van a baj, nem azzal hogy hányszor lövöldöztök ))
[2024-07-15 02:24:00] [Output] : Aristide Nease: (( Szerinted azzal nincs semmi baj, hogy két ember elmegy kutazni menekül fél percet ))
[2024-07-15 02:24:01] [Output] : Aristide Nease: (( és kint már hárman várják nagykaliberekkel előre tartva? ))
[2024-07-15 02:24:11] [Output] : Aristide Nease: (( Mi ez, ha nem szándékos lövöldözés generálás? ))
Amíg van mindenről IC infó, és reális keretek közt van megvalósítva, nem, nem tartom szándékos lövöldözés generálásnak. Mi IC így döntöttünk, kész.

[2024-07-15 02:24:17] [Output] : Aristide Nease: (( Alapból NonRP ez az egész "terv" ))
[2024-07-15 02:24:33] [Output] : Aristide Nease: (( Szerverszabályzat tiltja, most írtam le. ))
Nem tudom, ez mióta NonRP. Tehát elemezzük amit tettünk. Kutazást követően fél percre rá (pár kanyart követően) már rajtunk voltatok. Mi, mint illegális dolgokkal tevékenykedő emberek (nem újdonság a nagykaliber, rendőrgyilkosság), segítséget kértünk három embertől, mivel követett a rendvédelem. Nem akartuk megvárni az erősítést, ezért kértük a segítséget. Ha az IC karakteremre is tekintettel vagyok (márpedig egy RP szerveren vagyunk, figyelembe kell vegyem), az a biztonságosabb, ha egy házba menekülünk, és segítséget kérek. Mivel sok dolgot tettem IC, meghalni sem akarok, és börtönbe se akarok kerülni úgy, hogy "életem végéig ott ülök". Nem mondok újdonságot gondolom, hogy ha azt mondom hogy a pénzköteget értelme se lett volna megpróbálni leadni, mivel rajtunk voltatok, jött volna az erősítés és onnantól gatya. Szerintem reális volt a kivitelezés, bajban voltunk, kértünk segítséget, házba menekültünk, kész.

[2024-07-15 02:26:14] [Output] : Aristide Nease: (( körülbelül negyedjére írom le, de most sem sikerül megérteni. ))
[2024-07-15 02:27:10] [Output] : Aristide Nease: (( Azt mondtam, hogy körülbelül ugyan ezzel a tax-szal napi 5x löttök ebben a maddogban. ))
Nem értem pontosan mi a baj azzal, ha napi 1-2x megcsináljuk ugyanazt a berögzült, bevállt taxot. Itt is persze megint túlzás történt a napi 5x kifejezésnél. Nem mintha a rendvédelem nem csinálna berögzült, bevállt "taxokat", mint pl. bank kamerái, vagy bankon a pozícionálás, satöbbi. Mivel más RP, és mindenről van IC, miért ne csinálhatnánk meg ugyanazt többször, külön időpontokban? Szerintem ezzel nincs probléma, ahogy azzal sem, hogy a bank campelve van. Mindkét fél részéről van akció, mindenki örül neki.

[2024-07-15 02:28:14] [Output] : Aristide Nease: (( Kivitelezéssel van baj még mindig, hányszor írjam még le? ))
[2024-07-15 02:28:40] [Output] : Aristide Nease: (( Egyszerűen az, hogy elmegy két ember kútat rabolni és a többi ember szervezetten így várja ))
[2024-07-15 02:28:46] [Output] : Aristide Nease: (( "mert hogy nem sikerül lerázni" ))
[2024-07-15 02:28:52] [Output] : Aristide Nease: (( nonrp fogalmát teljesen kimeríti ))
[2024-07-15 02:28:56] [Output] : Aristide Nease: (( Előre várni direkt itt az embert. ))
[2024-07-15 02:29:45] [Output] : Aristide Nease: (( Csak magával az egész előRP-vel szembehugyozzátok magatokat. ))
Itt ismételten az elfogadhatatlan stílust láthatjuk. Azthiszem megadtam a kellő tiszteletet, nem tudom miért nem érdemlem meg tőled is, hogy kulturáltan, tisztelettel beszélj velem. A többi sorodra leírtam fentebb a gondolataimat, hogy miért nem NonRP.

[2024-07-15 02:48:40] [Output] : Aristide Nease: (( Legközelebb előRP-t se írjatok, úgysem sikerül betartani ))
[2024-07-15 02:48:42] [Output] : Aristide Nease: (( nincs értelme ))
Ezt a stílust ismételten nem értem, mire fel beszélsz így a játékosokkal, csak azért mert te admin vagy.

Több mint fél óráig tartott az adminügy, a lényegesebb dolgokat másoltam be, van ami nyilván kimaradt. Az itt leírtak nagyrészét említettem ingame is OOC chaten, azonban nem tudott ellenérveket felhozni. Többször is kérdeztem, hogy mit-hogy kellett volna akkor tettünk, nem kaptam rá választ.

Mint jól és pontosan látható, több dolgot is felhoz ellenünk (pl. dara generálás, NonRP), de ha valamiben jól érveltem, ránk húzott valami tök mást, jelenesetben súlyos NonRP-t. Ebből is az látszik, hogy csak szankciót akart valamire osztani. Végig ismételte magát, nem hozott fel ellenérveket, nem mondta meg mit hogy kéne csináljunk akkor, hiába kérdeztem mindezt.
Pár példa arra, hogy maga ellen beszél, majd keresi az újabb indokokat a szankció osztásra (eltúloz mindent, közel sem tolunk 5 akciót egy nap, és közel sem egy “gárda” vár):

“[2024-07-15 02:22:04] [Output] : Aristide Nease: (( Az, hogy napi szinten körülbelül 5x úgy lövöldöztök, hogy egy egész gárda várja már az embert az ingatlan előtt ))”

“[2024-07-15 02:22:51] [Output] : Aristide Nease: (( Itt a kivitelezéssel van a baj, nem azzal hogy hányszor lövöldöztök ))”



Hozzátenném, ez a stílus amit indokolatlanul megengedtél magadnak, szerintem nem egy adminra vall. Megadtam a tiszteletet, nem értem, miért esik nehezedre akkor neked is megadni, és nem lekezelően beszélni.


Legutolsó sorokban pedig hozzátenném és kiemelném főérvként, hogy minden második-harmadik frakció ugyanígy használja a maddog interiorokat, hasonló módon, sosem volt velük baj.
(Pl. egy ismertebb SeeMTA-s videós videójában pontosan 1/1 ugyanezt csinálják). 1 hónapja az egyik videós a frakciójával benzinkutaztak, majd ezt követően maddogba menekültek, azonban a sofőr kifagyott előtte. Beszéltél velük OOC chaten is. Az egészben az a vicces, hogy te voltál az első az üldözési sorrendben, fel is szólitottad őket, ugyanúgy mint nálunk. A kivitelezés 1/1 ugyanaz volt, ami nálunk, ami tisztán a videóban is látszik. A még viccesebb dolog az, hogy a videóban látottak, és a mi esetünknél, a menekülesi idő ugyanannyi volt. (Kúttól indulástól a maddog megérkeztéig; 22:24-kor indultak kútról, 22:26-kor maddog előtt voltak, nálunk szintúgy 2 perc telt el a két dolog közt) Videó, ahol marcy látható

Kérdem én, ha valóban NonRP ez, amit tettünk, más miért nincs szankcionálva ezért? Ők miért nem voltak szankcionálva, ha 1/1 ugyanaz történt mindkét esetnél? És mi miért lettünk?
Mert videós az, akik ugyanezt tették?
Mert pikkel marcy ránk, mint társaság?
Mert megunta a maddog intik lövését?
Mi sem tudjuk ezekre a választ.

Az, hogy az IC karakterünkre tekintve ezeket a döntéseket hoztuk meg, és mindenről volt IC információ, nem értem továbbra sem, ezzel mi a baj.
Ha tovább menekülünk, jobban kockáztatom az IC karakterem életét, ezesetben reális keretek közt segítségkérés megtörtént, bemenekültünk egy házba, ahol több sikerrel jártunk volna, mintsem hogy kint autókázzunk, egy kósza spikera várva.

Bíráló FőAdminnak az adminügy logját továbbítani tudom privátüzenet formájában.
 
Utoljára szerkesztve:

marcy.

when im fucked up thats the real me
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 145
17 703
V4 karakter
Aristide Nease.
Sziasztok, kezdjünk mindent a legelejétől. Panaszkönyvet sikerült teljesen korrekten megírnod, szerencsére csak olyan dolgokat sikerült bemásolnod amiket én írtam, természetesen minél rosszabb színben feltüntetni engem. Ez valahogy úgy lenne az okés, ha az egész logot beküldöd nem pedig csak pillanatokat kiragadni belőle.

Az egészhez az ElőRP-tek itt megtekinthetó, nincs ebben semmi rejtegetni való: https://armin.kim/seepaste/kDQr

Térjünk ki a kivitelezésre, miért gondolom NonRP-nek az egészet.
[2024-07-15 02:08:23] [Output] : Timo Kooij mondja: A többiek kint fognak portyázni és információt adnak.
Sajnos már ezt nem sikerült betartanotok, hisz a banda nagyobbik fele inkább bent maradt az ingatlanban várva arra, hogy a menekülő autó oda vezesse a rendvédelmet. Ezek után igen is direkt szándékosan lett a lövöldözés ki generálva, hogy a Maddogból még csak a lábatokat sem voltatok hajlandóak kitenni. (fedezésen kívül)
Szándékosan vérfürdő rendezve így módon sosem volt jó szemmel nézve.

[2024-07-15 02:26:03] [Output] : Aristide Nease: (( Szándékosan ide volt tervezni a lövöldözés ))
[2024-07-15 02:26:08] [Output] : Zoga Vata: (( az lenne a NonRP, mondhatni... Ha tovább menekülök, nem féltem a karakterem életét ))
-Kicsit fura, hogy Te szerinted (szerintetek?) kevésbé kockázatos egy lövöldözés mint egy menekülés.

A menekülés
[2024-07-15 02:08:37] [Output] : Timo Kooij mondja: Amennyiben a rendvédelem reagál ránk, elsősorban a lerázásuk a cél.
Tervben az szerepel, hogy megpróbáljátok lerázni a rendvédelmet. A probléma ezzel már csak az, hogy a felszólítás és a "segítség" rádió között tömény három másodperc telt el.
[2024-07-15 02:15:10] [Output] : Aristide Nease <O: Terrorelhárítási Központ, álljon félre az út szélére!
[2024-07-15 02:15:13] [Output] : [R1] Zoga Vata mondja: Rendvedelem rajtunk van, megyunk maddog, kene segitseg SOS gyertek ki. (szerencsére gyorsan is írsz)
Videó megtekinthető erről, itt: https://streamable.com/qlhbdg
[2024-07-15 02:19:22] [Output] : Timo Kooij: (( láttad te is, hogy gyorsabb voltál, felesleges kocsikázni szerintem egy spikera várva. ))
Eléggé gyorsan sikerült megállapítani a menekülési esélyedeidet.
-Ez a húzásotok után igen is pofátlanul csináltátok az egészet és teljesen szembehugyoztátok magatokat az előRP-vel.
Nyersnek nyers a megfogalmazás, de a cselekedetek után nőiesebben nem fogom tudni sajnos leírni.

Ezek mellett ott van az is, hogy Taker Smithen kívül még Roland bannolt ki olyan indokkal négyötöket, hogy "szándékos üldöztetés, nonrp" ami még lehetetlenebbé teszi a sztorit, hogy nem szándékosan lett kigenerálva ez az egész szitu.
Ban közlése utáni reakciók meg egyenesen gyerekesek:
[2024-07-15 02:52:31] [Output] : Niek Vis: (( sok sikert akciozni ))
[2024-07-15 02:52:40] [Output] : Zoga Vata: (( panaszkönyvre kérlek majd válaszolj. ))
[2024-07-15 02:52:41] [Output] : Zoga Vata: (( csók. ))
 

llorinc

Barangoló
2023. 07. 18.
95
623
www.youtube.com
V4 karakter
rayko_czerny
LV karakter
yazen_greer
[2024-07-15 02:08:23] [Output] : Timo Kooij mondja: A többiek kint fognak portyázni és információt adnak.
Sajnos már ezt nem sikerült betartanotok, hisz a banda nagyobbik fele inkább bent maradt az ingatlanban várva arra, hogy a menekülő autó oda vezesse a rendvédelmet.
Rendben, ez 180 perc Hanyag ElőRP bárhogy is nézem, ha nem tetszik az előrp-nk, és az hogy amúgy mi lett megvalósítva. (Tudom, hogy te döntöd el a szankció mértékét, azért írtam ennyit mert általában hanyag előrp-kre 180-at adnak.)

Ezek után igen is direkt szándékosan lett a lövöldözés ki generálva, hogy a Maddogból még csak a lábatokat sem voltatok hajlandóak kitenni. (fedezésen kívül)
Szándékosan vérfürdő rendezve így módon sosem volt jó szemmel nézve.
Mint mondtam egy fentebbi HSZ-emben, a mellékelt videóban PONTOSAN ugyanaz látható, csak érdekes módon azt a részét ignorálod. Ott mi volt más?

-Kicsit fura, hogy Te szerinted (szerintetek?) kevésbé kockázatos egy lövöldözés mint egy menekülés.
Egy házban, ahol kevesebb környezeti tényező/kültéri hatás van, mint kint a szabadban (úgy, hogy miénk az egész ház konkrétan és nektek kell behatolnotok), természetesen 100%-ban mondom, hogy igen, kockázatosabb tovább menekülni, ugyanis az is lövöldözésbe torkollott volna. Tudjuk mindketten.

Tervben az szerepel, hogy megpróbáljátok lerázni a rendvédelmet. A probléma ezzel már csak az, hogy a felszólítás és a "segítség" rádió között tömény három másodperc telt el.
Amit mellékeltél videót, jól látszik hogy bőven több másodperc volt, csak a logban van így, mivel akkor szólítottál fel. Mikor utánunk fordultál olyan hirtelen, lehetett tudni hogy jelöletlen kocsiban vagytok, rendvédelmisek. Minek meneküljünk tovább, ha csak a városból se értünk ki? Várjuk meg a határt hogy lezárjátok, vagy spikeoztassuk ki magunkat?

Nyersnek nyers a megfogalmazás, de a cselekedetek után nőiesebben nem fogom tudni sajnos leírni.
Engem nem izgat, hogy hogyan fogalmazol- vagy hogy nem, akkor sem egy “tapasztalt” ötös admin viselkedésére vall, ahogy beszéltél. A személyes véleményed nem kérdezte senki, annál inkább admin szempontból a helyes cselekedetet. Ha szerinted ez így rendben van, hogy az alapján osztasz szankciót hogy milyen érzést váltunk ki belőled (vagy az akció), akkor az elég nagy baj. Már pedig elég indulatos voltál. Nem adminként tekintettél az esetre, hanem úgy, hogy veled szemben csináltuk ezt, és van jogod szankcionálni minket. Egy adminnak pont ez lenne a lényege, hogy pártatlanul dönt. Mint látni a logokból, te alapból nem voltál pártatlan, belőled kiváltott érzelmek vezényeltek, nemhiába beszéltél így velünk, mint akit a seggedből rántottál ki. Kritizáltad a tervünket, és azt hogy mit hogy csinálunk, ha te nem is írod le, én leírom helyetted is, úgy gondoltad hogy “pinaság” amit csináltunk. Szerintem egy admin dolga nem pont ez, de kinek mi a megfelelő viselkedés. Egy játékos erre már OOC stílus, vagy minősítést kapott volna. De gondolom ezzel te is tisztában vagy, mert a mai napra már látom higgadt vagy, és tudsz normálisan is (néha!) válaszolni.

Ezek mellett ott van az is, hogy Taker Smithen kívül még Roland bannolt ki olyan indokkal négyötöket, hogy "szándékos üldöztetés, nonrp" ami még lehetetlenebbé teszi a sztorit, hogy nem szándékosan lett kigenerálva ez az egész szitu.
Nekem mindegy miben hiszel, elmondtam a véleményem a fenti HSZ-ekben, fölöslegesen nem fogom leírni megint ugyanazt, kivéve kettő dolgot.

1.) Teljesen reálisan volt megcsinálva és kivitelezve. Mi ugyanazt csináltuk, amit a videóban láttunk.

Ha valóban NonRP lenne első ránézésre, mit tennél? Mivel 1/1 ugyanaz a szituáció.

a) Semmit, mint ahogy a videóban is látszik, hogy minden ugyanúgy volt csinálva, te pedig még beszéltél is a menekülő brigáddal, és végig ott voltál. Magyarul akkor nem volt azzal probléma.

b) Leállítod az RP-t, kiosztasz öt darab 1 hónapos kitiltást egy olyan dologért, amit korábban te végignéztél (aktívan szerepeltél is benne), és szerinted rendben volt.

2.) Mi változott az 1 hónap alatt, hogy hirtelen a “teljes mértékben rendben van”-ból, 1 hónapos kitiltás lett? Nem véletlen nem válaszoltál rá, és ignoráltad le a HSZ-em azt a részét, ezt mindenki tudja. Azóta is várom ezekre a kérdésekre a választ, köszönöm! Bárhogy nézem, ez kivételezés…

Ui.: Ha ez valóban ekkora probléma lenne, akkor nem csak neked szúrna szemet, és már jó pár frakció fele repült volna a szerverről, de élő példa a videó, hogy ezzel nincs probléma.


“Ban közlése utáni reakciók meg egyenesen gyerekesek”

Ezzel pontosan nem tudom mi a célod, vagy hogy miért másoltad ezeket be, nem kapcsolódik a panaszkönyv témájához, helytelen bírálat végett lett nyitva a panaszkönyv. De ha már itt van, reagálnék erre is, nem tudom mi a problémad ezzel, nem volt benne semmi stílus, sok szerencsét kívántunk, én pedig jeleztem hogy élni fogok a panaszkönyv lehetőségével, szóval válaszolj majd rá. Vagy te ezt a jogot is megvonod tőlem, mint hogy játsszak? Vagy nem értem, ezzel mi a problémád. :D
 
Utoljára szerkesztve:

llorinc

Barangoló
2023. 07. 18.
95
623
www.youtube.com
V4 karakter
rayko_czerny
LV karakter
yazen_greer
[2024-07-15 02:39:06] [Output] : Timo Kooij: (( TS? ))
[2024-07-15 02:45:30] [Output] : [02:45] Timo Kooij: (( és másik kérdés, felmehetünk ts? ))
Ezt ezelőtt is megtudtuk volna beszélni, és nem lennénk véleményem szerint jogtalanul kirakva 1 hétig. Szerintem mindenki jobban tud érvelni, és megértetni magát TS-en, mégis ignorálva lettünk, hogy felmehetünk-e TS-re. Meg persze jobban közös nevezőre tudunk jutni, de te nem akartál. Persze csak addig, amíg nem születik meg ellened egy panaszkönyv. Btw ugyanezeket leírtam ingame OOC chatre is, de mindegy.

Egyébként meg holnapi nap nem tudom hogy hogy s miként leszek, mikortól meg meddig, késő délután folyamán jó lehet elvileg. Discordon ha írok majd holnap délután privátban hogy mikortól érek rá, úgy megfelelő? Mert még én sem tudom pontosan, akkor fog kiderülni. @Dzsuzi
 
Utoljára szerkesztve:

Dzsuzi

A lelátó az otthonunk.
FőAdmin
v4
2019. 02. 08.
1 755
4 738
Budapest
V4 karakter
Giuseppe Luchese
Persze, megfelelő, Ha a holnapi nap nem jön össze, akkor nekem még a szombat jó lehet. Péntek este nem vagyok otthon, de a többit privátban egyeztessük légyszives, ne a pk alatt.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: llorinc

Dzsuzi

A lelátó az otthonunk.
FőAdmin
v4
2019. 02. 08.
1 755
4 738
Budapest
V4 karakter
Giuseppe Luchese
Teamspeaken megbeszéltük, a bannok levételre kerültek, nem azért mert jogos a panaszkönyv.
Történt ez a Bgames incidens, jogosan lett felhozva, beszélni fogunk velük is.

Az előrpben sok minden nem is lett betartva, persze lehet improvizálni de itt nem az történt.
Portyáznak + fedeznek, ehelyett bent vártak maddogba titeket. + Ugye a ctrl+v-s rádiózás menekülés közben, hogy segítség kell, és egyből maddogba. Itt merül ki a szándékos téma, amit Marcy írt.
Marcy stílusával voltak gondok igen, nem is értem hogyan engedhette meg ezt magának, nem volt méltó egy adminhoz.
Viszont ne menjünk el a kép mellett amit beküldtetek, illetve az utolsó megnyilvánulás is.
Ezek mind felesleges dolgok voltak, és csak adtak hozzá a feszültséghez.

Írtátok hogy nem volt hajlandó Marcy beszélni tsen, hát.. hajnal 3kor én sem mennék fel beszélgetni, egy olyan ügy miatt, ahol valószínűleg nem öt percet töltenénk el. Remélem ezt megértitek.

És most tisztázzuk le az egészet. Innentől kezdve, legyen az bármelyik társaság, ne így legyen kivitelezve a benzinkút rablás vagy bármilyen illegális tevékenység, mivel szankciók lesznek osztva. Szép hétvégét mindenkinek.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.