Zoey Beaulieu - Jianguo Wang, Shui Wang [Hakan]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

xiaomi munkas

Pötyögtető
Támogató
2020. 09. 23.
407
592
Budapest
V4 karakter
Zoey Beaulieu
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Zoey Beaulieu


Panaszra tett személy InGame neve:
Jianguo Wang, Shui Wang


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Nonrp. Szerintem nem reális ilyen volumenű rablásnál, ahol ledarálják az egyik csapatunkat teljesen, a másik csapat 90%-át, majd ilyeneket mondanak, illetve felkiáltanak.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
Jianguo Wang ordítja: wangok sose hullanak el

Jianguo Wang ordítja: gyertek fasszopók
Shui Wang mondja: Eleg gyenge na

Megjegyzés:
-
 

blanchito

Újonc
2022. 12. 29.
28
28
V4 karakter
Jiangou Wang
sziasztok, elolvastam a panaszt, ez teljesen megfelel a mi karakterünknek, és a frakcióban amiben részt veszünk ilyen karaktert RP-zünk, mellé tenném hogy a drog hatásai által, ami miatt szinte elveszett a félelem érzet, teljes eufóriában voltunk illetve felvolt pörögve az egész csapat. Mi egy Triad-ba tartozunk ahol a valóságban is nagy hangsúly van fektetve a felsőkategória érzésbe, illetve IRL is ezek a tagok arrogánsak, és a kezükben van szinte az egész rendvédelem, és azt mondják amit akarnak. Nyílván ez egy roleplay szerver, nem kell 1/1 a realitásnak ilyen helyzetekben megfelelni, de ezek az odaszólások, nagyképűség az RP-nk részéhez tartozik. Ha ezzel elrontottuk a játékélményedet, akkor elnézést kérünk.
 

xiaomi munkas

Pötyögtető
Támogató
2020. 09. 23.
407
592
Budapest
V4 karakter
Zoey Beaulieu
sziasztok, elolvastam a panaszt, ez teljesen megfelel a mi karakterünknek, és a frakcióban amiben részt veszünk ilyen karaktert RP-zünk, mellé tenném hogy a drog hatásai által, ami miatt szinte elveszett a félelem érzet, teljes eufóriában voltunk illetve felvolt pörögve az egész csapat. Mi egy Triad-ba tartozunk ahol a valóságban is nagy hangsúly van fektetve a felsőkategória érzésbe, illetve IRL is ezek a tagok arrogánsak, és a kezükben van szinte az egész rendvédelem, és azt mondják amit akarnak. Nyílván ez egy roleplay szerver, nem kell 1/1 a realitásnak ilyen helyzetekben megfelelni, de ezek az odaszólások, nagyképűség az RP-nk részéhez tartozik. Ha ezzel elrontottuk a játékélményedet, akkor elnézést kérünk.
Helo, volt már ehhez hasonló panaszkönyv, ugyanezzel a drog hatásos dologgal védekeztek, de jogos lett. - Ha gondolod elküldöm.
Értem én hogy Triadba tartoztok, de akkor sem kéne egy bankrablás közben, ahol legalább 14 ember meghalt, beleértve a társaitokat is, ilyeneket ordibálva, meg mondogatva, főleg hogy jópárotok buktatva lett, így inkább visszahúzódva kéne lenni, legalább is én így gondolom.
 

blanchito

Újonc
2022. 12. 29.
28
28
V4 karakter
Jiangou Wang
Helo, volt már ehhez hasonló panaszkönyv, ugyanezzel a drog hatásos dologgal védekeztek, de jogos lett. - Ha gondolod elküldöm.
Értem én hogy Triadba tartoztok, de akkor sem kéne egy bankrablás közben, ahol legalább 14 ember meghalt, beleértve a társaitokat is, ilyeneket ordibálva, meg mondogatva, főleg hogy jópárotok buktatva lett, így inkább visszahúzódva kéne lenni, legalább is én így gondolom.
Ez nem védekezés, ez a realitás, nem köthetitek meg ennyire a kezünket, ajánlom a dokumentum filmeket a Triad-ról hogy is viselkednek igazán, mi szeretjük a haverokkal azt RP-zni ami kicsit közelít a reálitáshoz, Én ezt egy bosszú PK-nak érzem, mindig van valami amit az akciók után kiszedtek, és szankciót követeltek az illegál részre.
 

aHakan

simán Hakan
SzerverAdmin
v4
2023. 07. 19.
126
394
Salgótarján
V4 karakter
🇮🇹 Alessandro Hakan Vitale 🇮🇹
Átnéztem a kapott logokat és bizonyítékokat, továbbra sem toleráljuk az ilyen hozzászólásokat, mérlegeltem a helyzetet, megvizsgáltam a körülményeket. Tekintve, hogy miket ordibáltatok fel egy lövöldözés közepette, erre még NEM fogok szankciót osztani, de a jövőben erre mind a kettőtök figyeljen oda, mert ez nonszensz.

A való életben, miután megöltetek több bevetésist és a társaitok holtan fekszenek a lábatok előtt sem fogtok ordítozni egy bankrabláson, pláne nem ilyeneket... Nem kell a következő Terminator film főszereplőjének lenni, maradjunk a realitás talaján.

A panasz jogos, legközelebb ezt mellőzzétek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.