Zöld rendszám

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
1 072
3 864
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
LV karakter
Alyshia Kenrose Valrath
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Peter Edmond Salinas >

Ötleted:
< Zöld rendszámok behozatala az elektromos autókra. Ez azt takarná, hogy a járműre szerelt fizikális rendszám a magyar mintára zöldre lenne beszínezve. Illetve az F10-ben megjelenő rendszám kiírásnak a szürke háttere >


Megjegyzés:
< Haszna nincs, esztétikai változtatás, de szerintem sokat dobna a dolgon. >
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Plusz esetleg SCK járműveknek kék a DT rendszám miatt. @North?
Személyszerint nem támogatom. Lényegi haszna nincs, igaz ez a leírásban is szerepel. Az indokot nem tudom hogy miért kellene IG megkülönböztetni a magán meg az fk-s kocsikat. Több MG-t látnék benne mint hasznot.
 

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
1 072
3 864
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
LV karakter
Alyshia Kenrose Valrath
Ezzel személyszerint nem tudok egyetérteni. Jelenleg is jelzi a rendszám a szóban forgó frakcióknál, hogy X jármű melyik szervezethez tartozik. (DT és TX rendszámok). És ez több, más legális frakciónál is jelezve van a rendszámban (lásd: SCCS, FIX, NAV, M(entő)A(utó) (OMSZ) például). Az ötlet csak a realitáson dobna, mert ez IRL is így működik. Én nem tartom MG-nek, hisz köztudott, hogy mit jelentenek ezek a jelölések véleményem szerint.

Ettől függetlenül a te döntésed, én megértem, ha te nem szeretnéd ezt a diplomata kocsikon, azon valóban nem lényeges, de szerintem a taxikon sokat dobna és a játékosok is egyszerűbben kiszúrnák ha arra járna egy szabad taxi.
 
Utoljára szerkesztve:

GT

Barangoló
2019. 09. 07.
114
532
V4 karakter
Gregorio Taranto
LV karakter
Greg Tomkins
V2 karakter
Glukhar Tarasov
10.) A mondandódnak legyen értelme, ha nincs és nem kapcsolódik a témához OFF-nak fogjuk tekinteni! Büntetés: 50 büntetőpont. | @smexy
külföldi rendszámos autó ne tankolhasson hatósági áron a magyar kutakon :)
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Ezzel személyszerint nem tudok egyetérteni. Jelenleg is jelzi a rendszám a szóban forgó frakcióknál, hogy X jármű melyik szervezethez tartozik. (DT és TX rendszámok). És ez több, más legális frakciónál is jelezve van a rendszámban (lásd: SCCS, FIX, NAV, M(entő)A(utó) (OMSZ) például). Az ötlet csak a realitáson dobna, mert ez IRL is így működik. Én nem tartom MG-nek, hisz köztudott, hogy mit jelentenek ezek a jelölések véleményem szerint.

Ettől függetlenül a te döntésed, én megértem, ha te nem szeretnéd ezt a diplomata kocsikon, azon valóban nem lényeges, de szerintem a taxikon sokat dobna és a játékosok is egyszerűbben kiszúrnák ha arra járna egy szabad taxi.
Hát te tageltél be h mi a véleményem, így leírtam.
Viszont Fecsuval egyetértek.

A külföldi rendszámos se rossz :D (csak viccelek)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.