Zoe Fooze jelentkezési formanyomtatványa

Tomaszka

Újonc
2021. 11. 09.
4
3
18
twitch.tv
V4 karakter
Zoe Fooze
logo.png



8-removebg-preview.png

Hogy hívnak?
- Tomi, Tomasz -

Hány éves vagy?
- 18 -

Mennyi játszott perced van?
- 27 325 perc -

Mióta játszol a SeeMTAV4 szerverén?
- A SeeMTA-ra a regisztrációm 2017.02.17-én történt, azonban abban az időszakban annyira nem voltam aktív, viszont 2023. októberétől játszok aktívabban igazán. -

Mesélj magadról egy pár mondatban(4-5 kerek mondat!)

- Tomi vagyok, legtöbbször az online térben Tomasznak szólítanak. 18 éves vagyok, idén érettségiztem, elérve az érettségiben kitűzött céljaimat. A szabadidőmet főképp 3D modellezéssel, videóvágással töltöm. Számomra ez a nyár most a szórakozásról, és a pihenésről szól, szóval a maradék időmet játékkal töltöm ki. Nagyon könnyen illeszkedő ember vagyok, így egy friss csapatba is könnyen elhelyezkedek, merek kérdezni... -

Napi hány órát tudnál a frakcióra szánni?

- 3-4 órát általában, azonban ha ez különösen változik, azt előre jelzem. -

Miért akarsz a SeeRing Services-hez csatlakozni?

- Régebben volt ismerősöm a frakcióba, aki jókat mesélt róla, nekem pedig nagyon megtetszett ez a szerelős RP, így élnék a jelentkezés lehetőségével. -

Voltál már Admin Jail-ben? Ha igen, hányszor?[UCP-dről csatolj képet!]
- Voltam, egyszer. A téli időszakba nem sok időm maradt a játékra, és elkezdődött az érettségi seasonre való készülés, így nem volt elég időm a szerveren játszani. -
Voltál már kitiltva a szerverről? Ha igen, hányszor?[UCP-dről csatolj képet!]
- Nem! -
Volt már névváltásod?[UCP-dről csatolj képet, az indokok is látszódjanak!]
- Igen, egy másfél hónapja. -
Voltál már frakcióban? Mennyi időt voltál ott, és miért léptél ki?
- NAV-ba voltam egy hónapig, időhiánya miatt léptem/kerültem ki. Most pedig az SCKK-ba voltam, több mint egy hónapig, ahol kihoztam a műszakvezető alatti legnagyobb potszot, majd változásra vágytam, így kiléptem. -




10-removebg-preview.png

Jelentkező neve:
- Zoe Fooze -

Jelentkező születési helye és ideje:

- San Fierro, Santa Flora | 2005. 05. 01. -

Jelentkező anyjának leánykori neve:

- April Fooze -

Jelentkező lakcíme:

- Los Santos, Carson Street, 14/A/2 -

Miért pont önt válasszuk?

- Az előző munkahelyem miatt, az ügyfelekkel való viselkedési normákat kitapasztaltam, megtanultam, így azt itt is tudnám alkalmazni! Szerelés fortéjába ismerősök által beleláttam, így egy minimális tapasztalatom van benne. A munkamorálom kiemelkedő, illetve a monotonitás tűrésem is megfelelő. -

Miért pont a SeeRing Serviceshez jelentkezik?

- Réges régen, 2023 december tájékán egy ismerősi csapattal szerettünk volna ide jelentkezni, viszont családi problémák miatt nem volt erre alkalmunk mindannyiunknak, viszont egyik kedves barátomnak sikeres volt, és az ő élménybeszámolói alapján szeretném ezt az érzést én is megtapasztalni! -

Milyen elképzelései, vannak a munkakörrel kapcsolatban?

- Az ideális munkakör számomra családias, befogadó, és emberi. A hosszútávú munkaviszonyhoz szükséges más kollégák hozzáállása is, mert szerintem senkit nem bíztat az, ha mindenki fújjog, nem segít a másiknak... Ilyenkor ez nagyon nyomasztó és magányos hangulatot ad az egésznek. Az elmondottak alapján, egy nagyon összeszedett csapatról van szó, így remélem, hogy a fentebb leírt "családias légkör", megtalálható lesz! -
Aláírás
- Zoe Fooze -
 
Utoljára szerkesztve: