Zivko Zivanovic - Korton

Benedek2005

Barangoló
2020. 12. 29.
92
148
19
Dunaújváros
V4 karakter
Zivko Zivanovic
LV karakter
Sophia Murray
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Zivko Zivanovic


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Korton


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Helytelen bírálat


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
Videó, Kép


Megjegyzés:
ATM Rabláson voltunk, én fúrtam. Mikor abba kellett hagynom, mert sok egység jött beszálltam haverom mellé, akit elég hamar kilőttek és az autó kerekét is kilőtték. Ekkor csúszott az autó, amíg csúszott a mögöttem lévő emberekkel én nem is foglalkoztam, nem láttam őket. Mikor kiszálltam az autóból még mindig csak az előttem lévő emberekkel foglalkoztam, akik elől próbáltam elbújni (klippen tökéletesen látszódik.) Mivel itt menedékben voltam már elnéztem magam mögé, ahol láttam az embereket, de ekkor fegyver már volt nálam, tudtam is rájuk célozni, nyilván lőttem. Igaz klippben nem tudom ezt alátámasztani, de mivel előttünk kezdtek el lőni én pedig nem voltam tisztában hányan lehetnek egyáltalán illetve csak azzal voltam elfoglalva, hogy kitudjak szállni és menedékbe fussak miért is néznék magam mögé? Ráadásul egy ilyen helyzetben, ahol az ember siet, se ic se ooc nem tudja teljes mértékben átgondolni a tettét. Nyilván nem tagadom, hogy PG-ztem, de ahogy mondtam én sokkal később láttam magam mögött az embereket, mint ahogy letudtam volna helyesen ezt reagálni. Azt pedig végképp nem tartom elfogadhatónak, hogy az ügyet úgy kezelte Korton (véleményem szerint), amiből teljes mértékben sejthető, hogy már előre megvan a döntés. Szóhoz jutni szinte nem is tudtam, mivel Korton is írta a dolgokat, és a rendvédelmisek is írták (hozzá fűzném miután kértem leírhattam, aminek végülis értelme nem volt, mert egy pillanatig nem volt figyelembe véve). Amivel persze nincs gond, de attól független, hogy nincs klippem azt gondolom a szemszögemet nyugodtan leírhatnám. Főleg úgy, hogy a klippen látható szerintem, hogy nem feltétlen néztem rájuk. Ha esetleg úgy alakul, hogy a főadmin jogtalannak tartja a PK-t elfogom azt is fogadni, de arra szeretnék választ kapni, hogy ha én nem látok valakit aki fegyvert fog rám, akkor az hogyan lehet PG? (Ez a kérdés függetlenül szólt ettől az ügytől.) Utóiratként még hozzáfűzném hogy mikor kiszálltam az autóból egyszer egyből fejbelőtt, tehát ha engem megakar gyilkolni akkor mit kellett volna erre válaszként csináljak? Ha pedig a saját társa lelőtte, nem értem hogy befolyásolta a "PG" a szituációt. Azt pedig végképp nem értem, hogy miért neki kellett adnom a cuccaimat.
 
Utoljára szerkesztve:

Korton

Barangoló
SzerverAdmin
v4
2021. 06. 04.
142
302
Kovászna
V4 karakter
Millie Brauer
LV karakter
Matthew Johnson
Szia! Nem kaptam videót a te szemszögedből így csak az szerint jártam el amit a rendvédelemtől kaptam Admin 2 Korton: (( esetleg a szemszögedből van videó? )). Lézer is rád volt tartva és a videón szerintem tisztán látszik, hogy PG történt ezért nem akartam tovább húzni ezt az időt. Előtte már elmondtad a te részedet. Te is ugyan úgy meglettél hallgatva szóval nem nagyon értem azt a részét, hogy ,,nem hagytalak szóhoz jutni"

[2024-07-23 00:30:59] [Output] : Admin 2 Korton: (( nincs mit magyarázni ezen ha nincs a szemszögedből videó. ))
[2024-07-23 00:31:05] [Output] : Zivko Zivanovic: (( Had mondjam el, kérlek. ))
[2024-07-23 00:31:11] [Output] : Zivko Zivanovic: (( Ehhez van jogom azt gondolom. ))
[2024-07-23 00:31:13] [Output] : Admin 2 Korton: (( Hallgatlak. ))

És el is mondtad:

[2024-07-23 00:31:30] [Output] : Zivko Zivanovic: (( Szóval, amíg csúsztunk egyenesen néztem előre, majd mikor kiszálltam már ott volt a fegyver ))
[2024-07-23 00:31:34] [Output] : Zivko Zivanovic: (( nem láttam, hogy mögöttem vannak. ))
[2024-07-23 00:31:39] [Output] : Zivko Zivanovic: (( ide akartam menekülni. ))

Nem láttad, hogy ott vannak, viszont mégis amint kiszálltál a kocsiból egyből előrántottad a fegyvert majd kezdtél darálni.
 

Benedek2005

Barangoló
2020. 12. 29.
92
148
19
Dunaújváros
V4 karakter
Zivko Zivanovic
LV karakter
Sophia Murray
Igen, miután elővettem a fegyveremet utána lőttem, mivel fedezétkben "éreztem" magam, ami nyilván nem így van csak így gondoltam. Aztán csak utána néztem hátra. Elég gyorsan történt minden, de ez szerintem egy ilyen helyzetben egyértelmű. Amit pedig logokban küldtél, igen megemlítettem de nem ez a fő lényege amiért megírtam rád a PK-t. De le is írtam zárójelben, hogy miután megkértem utána sikerült leírnom a történteket. De azt gondolom, hogy valamennyire számításba kéne venned az én szemszögemet is, és nem csak a rendvédelem fejével gondolkoznod még akkor is, ha nem tudom alátámasztani. De szerintem teljes mértékben elhihető az én részem. De még ha nem is hiszed el, durva állítás volt azt mondanod rólam, hogy hülyének nézlek. Egyáltalán nem néztelek hülyének. Ez a lézeres dolog is olyan, amilyen én nem szoktam feltétlen ilyenekre figyelni, a szememet valóban nem szúrta ki. És arra egyébként kaphatok választ még amit itt a végén írtam?
Utóiratként még hozzáfűzném hogy mikor kiszálltam az autóból egyszer egyből fejbelőtt, tehát ha engem megakar gyilkolni akkor mit kellett volna erre válaszként csináljak? Ha pedig a saját társa lelőtte, nem értem hogy befolyásolta a "PG" a szituációt. Azt pedig végképp nem értem, hogy miért neki kellett adnom a cuccaimat.
 
  • Tetszik
Reactions: Paulittvan