Zion Ortiz Zászlós jelentései [08.19 - 08.25]

NEMES

Barangoló
2019. 09. 29.
147
840
27
V4 karakter
🥀 Zion Ortiz
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Zion Ortiz
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
S05
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Shawn Claybrooks r.hdgy.
Tio Canti r.zls.
William Hillson r. ftőrm.

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Antton Arcas
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Audi RS4 Avant B8 (BOMBOCLA)
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.08.19.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
55.1 § Rendőr előli menekülés - Járművel (REMJ)
56 § Rendőri utasítás megszegése (RUM)
80.1 § Illegális töltény birtoklás - 9x19mm, .45 ACP töltény (ITBK)
99.4 § Rablás - Fegyveresen (RBF)
99.1 § Rablás - Egyedül (RBM)
58.5 § Lopás - Különösen jelentős értékre (500.001$ és felette) (LPKJ)
Az intézkedés részletes leírása:
Jelentem, hogy 2024.08.19.-én S05 egységgel láttam el szolgálatot Blueberry térségében.
Szolgálat teljesítése során Claybrooks r. hdgy segítségkérésére reagáltam. Megállapítást nyert, hogy a fent említett gépjármű a rendőri utasításnak nem tesz eleget és megkísérel elmenekülni.
Több SIERRA egység érkezett a követés végrehajtása során amelynek Canti r.zls. keréklyukasztó szakszerű használatával vetett véget.
Megállásítás egy ütközés következtében valósult meg, amelyben a fenti férfi személyi sérülét okozott magának.
Bejelentés alapján információnk volt arról, hogy az Audi tiípusú személygépjárművet nemrég eltulajdonították és ezt megelőzően ugyan az a személy tulajdonosát kirabolta.
Felvettük a kapcsolatot a bejelentővel akit kapitányságra érkezésünkre a helyszínre kísértek.
Beszállítás során a férfi személy a szükséges orvosi ellátásban részesítve lett.

Kihallgatás során a jogairól szükséges tájékoztatást megadtuk az eljárás alá vont személy részére.
A teljes ruházat átvizsgálás során abból minden elvételre került, azok tételesen lehetőség szerint egyedi azonosítójel megjelölésével felrögzítve a letéti jegyzőkönyvön szerepelnek.
Személyt nyilatkoztattuk az illegális tárgyak beszerzéséről, amelyre azt nyilatkozta, hogy egy Pig Pennél lévő házból lépett ki pár férfi aki részére felkínálta azokat amelyeket meg is vásárolt.
Ezt követően a személlyel a helyszínbejárás alatt megbizonyosodtuk arról, hogy a személy kitérő választ adott. Rámutatott a házra, amely a saját tulajdonomban álló ingatlanom. Elmondása alapján abból sétáltak ki az említett férfiak. Közültem a személlyel a tulajdonviszonyom amely hallatán megilletődött. Az eredménytelen helyszínbejárás következtével a személyt visszaszállítottuk a kapitányságra.
A személlyel közöltük a törvény által rendelt büntetési tételeket.

Az eljárás végeztével a fenti személy megkezdte a kapitányság fogdáján a szabadságvesztésének letöltését.

A fenti személyt és a gépjárművet a körözési rendszerben ellenőriztem amelyben találattal nem szerepelt.

Jelentésem a fentiek alapján teszem meg.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$300,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
180 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Colt 45 (x1)
.45 ACP (x9)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
image.png

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$24,160

Aláírás:
Zion Ortiz
lablec.png
 

NEMES

Barangoló
2019. 09. 29.
147
840
27
V4 karakter
🥀 Zion Ortiz
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Zion Ortiz
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
S-05
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Wade Wright
image.png

Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Audi A8 D4 (AA-JD-00)
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.08.23.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
105 § Okirathamisítás (OH)
Az intézkedés részletes leírása:
Jelentem, hogy 2024.08.23.-án S05 egységgel láttam el szolgálatot Whetstone térségében.

Szolgálat teljesítése során intézkedés alá vontam a térségében közlekedő fenti személyt.
A férfi személyazonosságát olyan okmányokkal kíséreltem meg igazolni amelyeken másik férfi személyazonosságát hordozó fénykép szerepelt.
Nyilatkoztattam a részemre átadott okmányok tulajdonosáról, amelyre önmagát jelölte meg.
A személlyel közöltem az eljárás szükségességét, majd beszállítás segítségét kérve előállítottuk a kapitányságra.

Kihallgatás során a jogairól szükséges tájékoztatást megadtam az eljárás alá vont személy részére.
A teljes ruházat átvizsgálás során abból minden elvételre került, azok tételesen lehetőség szerint egyedi azonosítójel megjelölésével felrögzítve a letéti jegyzőkönyvön szerepelnek.
Személyt nyilatkoztattam az okmányok beszerzéséről, amelyre azt nyilatkozta, hogy okmányirodából szerezte és nem érti hogyan kerültek rá ezek fotók.
A személlyel közöltem a törvény által rendelt büntetési tételeket.

Az eljárás végeztével a fenti személy megkezdte a kapitányság fogdáján a szabadságvesztésének letöltését.

A fenti személyt és a gépjárművet a körözési rendszerben ellenőriztem amelyben találattal nem szerepelt.

Jelentésem a fentiek alapján teszem meg.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$26,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
75 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Személyazonosító Igazolvány (x1)
image.png

Vezetői engedély (x1)
image.png

Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
image.png

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Zion Ortiz
lablec.png