Zhuge Ouyang---> Zizi, Pasa

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Releag

Barangoló
2019. 01. 10.
141
179
V4 karakter
Dominic John
LV karakter
Yared Avila
V2 karakter
Zhuge Ouyang
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Zhuge Ouyang

Panaszolt fél admin neve:
Pasa, Zizi

Panasz pontos megfogalmazása:
Pasa: UB kérelemben nincs megemlítve, mégis hozzászól.
Zizi: Nem tudom mióta van az, hogy UB kérelem elutasításkor indokot nem kell írni, hogy miért utasítja el.
Valamint az "utolsó esélyes" dologról annyit, hogy semmilyen úton nem lettem tájékoztatva, hogy milyen mértékű jail után kapom vissza a bant.
Valamint nem tudom mióta egy játékos dolga az, hogy felkerre azt a személt akitöl "utolsó esély-t" kapott.


Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Nincs.

Panaszhoz hozzászólhat:
Panaszra tett felek/Bence
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Azigen nem kapsz ub-t és panasszal próbálkozól? Szép. Na roppant egyszerű választ kapsz erre. Végig itt voltam az ügynél mint jelen lévő admin. Azért mert te nem írsz bele ugyan úgy jogom van hozzá szólni mivel ott voltam az ügy lezártáig. De a panasz elbírálása után egy Gmod szankcionálni fogja a bosszú pk-d. Várom a bírálást. Mellesleg az fórum szankciót von maga után nem is érelek de komolyan :D mi köze van az adminisztrátori munkámnak a fórumhoz?
 
  • Vicces
Reactions: aBalazs

Releag

Barangoló
2019. 01. 10.
141
179
V4 karakter
Dominic John
LV karakter
Yared Avila
V2 karakter
Zhuge Ouyang
Mégha panaszkönyvet nyitottam volna, akkor tényleg odaírhattál volna, de így nem hinném, ez a panaszkönyv, nem amit akkor írtam.

EDIT: nem bosszú PK, és véleményem szerint nem ilyen módon kellen ezt kifejezni.
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Lényegtelen nem fogok itt sorokat írni. Teljes mértékben bisszú pk mert nem kaptál ub-t egy FA-t számon kérsz mi az hogy nem indokolja meg. Admin pk-t teszel egy fórumos ügyből ? Érdekes. Lényegtelen leírtam amit akartam várom a bírálást.
 

Releag

Barangoló
2019. 01. 10.
141
179
V4 karakter
Dominic John
LV karakter
Yared Avila
V2 karakter
Zhuge Ouyang
Sehova máshova nem lehetne ilyet nyitni, valamint ha TS-en mennék megbeszélni enyhe flegma stílussal találkozok szembe, ami igazábol nem zavar, csak egy picikét.
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Végülis igazad van. Egyik szavaddal ütöd a másikat. Flegma stílussal találkoznál még is jöttél. Azért jöttél ma Zizit “számon” kérni ts-re. Lényegtelen ahogy elbírálták egy Gmod szankcionálni fog. Nevetséges az hogy nem kapsz ub-t és még panaszt nyitsz meg ts-n felkérdezed a főadmint mi az hogy nem indokolja meg.
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Ehhez csak annyit tudok hozzá fűzni hogy,az utolsó esélyedről nem nekem kellett volna szólnom. Mi csak mondtuk hogy Shiftyvel beszélj ha nem értessz egyet az utolsó esélyeddel.
Elutasításnál nem vagyunk kötelesek indokolni,főleg ha a bann indokban benne van az ub kérelmed elutasításának a miértje. Flegmulás meg nem történt a teamspeak beszélgetés alatt,légyszíves ne állíts olyat ami nem igaz. Plusz fejtegetted azt is hogy hogyan tudnál másik gépen játszani,illetve meg kellene kerülnöd a szabályzatot miután mi mondtuk hogy nem lehet bannolva játszani,vagy ha megpróbálod bele egyezel abba hogy unbannt sem fogsz kapni.
Több hozzáfűzni valóm nincs,azon kívűl hogy bosszú szaga van. További szép estét.
 

Releag

Barangoló
2019. 01. 10.
141
179
V4 karakter
Dominic John
LV karakter
Yared Avila
V2 karakter
Zhuge Ouyang
Attól, hogy ti nem veszitek észre azt, hogy kicsit lenézőbben beszéltek velem, arról nem én tehetek, valamint nem értem, miért kell még egy PK-nál is szankcióval fenyegetőzni Pasa részéről, és ez továbbra se egy bosszú PK. Valamint még mindig nem kaptam arra választ, hogy miért nekem kellene felkeresnem shifty-t arról, hogy hogyan volt az az utolsó esély, hanem véleményem szerint annak az Admin-nak, aki emiatt bannol.

U.I.: Shiftyt több héten keresztül próbáltam elérni sikertelenül.
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Akkor minek kerested ha te úgy gondolod h nem neked kell. Neked kell az ub? Akkor te keresd fel ilyen egyszerű.. nem majd egy fa fogja felkeresni a te ub kérelmedhez. A másik fele nem fenyegetőzök csak egy tényt közöltem mert a vak is látja hogy ez egy kis bosszú hadjárat... és ugyan úgy élhetek a oanasz jogával ahogy te is. :)
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Fölösleges fejtegetni szerintem.
Érthetően elmondtam te is elmondtad hogy miért kaptad a bannt is eleve.
Shifty úgy gondolta hogy utolsó eséllyel enged vissza,csináltál egy-két olyat amivel kiérdemelted a bant.
Nem lenéző veled senki sem csak elmondom 3x ugyan ezt és te mindig másra tértél rá.
Végén meg azért húztunk ki mert az már nem a mi hibánk hogy te nem tudsz pp-zni a szerverre.
 

Releag

Barangoló
2019. 01. 10.
141
179
V4 karakter
Dominic John
LV karakter
Yared Avila
V2 karakter
Zhuge Ouyang
Véleményem szerint a bannoló személynek kell megkeresnie, és nem egy playernek, de ezt majd Bence eldönti. Ha én indítanék bosszú hadjáratot nem itt kezdődne ;)
 
  • Imádom
Reactions: aBalazs

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Te az utolsó esélyen vagy felháborodva. Shifty adta így akkor nem neked kellene felkeresni? Érdekes egy nézeted van de sebaj. Fölösleges ezt húzni ahogy mondod majd Bence eldönti ;)
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
Van egy DM banod, emellett 2 naponta kaptad a jaileket, ezek után ne lepődj meg hogy szó nélkül kiraknak a szerverről.
Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.