Zhuge Ouyang----> Shifty, Zizi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Releag

Barangoló
2019. 01. 10.
141
179
V4 karakter
Dominic John
LV karakter
Yared Avila
V2 karakter
Zhuge Ouyang


Játékos neved:
Zhuge Ouyang

Serialod:
06923B914C25C4F0FB78F267F8C27C02

Aki bannolt:
Zizi(shiftytől volt utolsó esély)

Bann pontos indoka:
Utolsó esély eljátszva.

Bann időtartama:
Örök

Amiért unbant szeretnél kapni:
Nos, ott kezdeném, hogy az első bannomat te is tudod shifty, hogy miért kaptam. Ezután utolsó esélyesként engedtél vissza, amit igazából nem nagyon értettem, hiszen nem szándékos "nonozás" miatt kaptam azt a bant, de ezt te is tudod. Bevallom sok jailt kaptam, viszont egy jópár jogtalan volt, viszont nem törődtem azzal, hogy "PK-t" nyissak az adott adminra, inkább leültem azokat a 60-30 perceket. 19nap alatt 6 jail nem kevés, viszont egyik sem volt olyan súlyosságú szerintem, amiért visszakellett volna rakni rám a bant. Shifty te is tudod, hogy nem nonozni járok fel a szeróra, hanem rpzni, játszani. Ígyis küzködök az "FPS-sel", de ezt mindenki tudja. Azt viszont nem értem, hogy Zizi amikor rám adta a ban-t, akkor én mondtam olyat, hogy a rendvédelem mindig ráfordul a Zhuge Ouyang névre, erre egy olyan választ kaptam, hogy váltsak nevet, ami szerintem nem valami igazságos, hogy más miatt én írjak névváltást. Bevallom, hogy a ban után nem szép szavakkal illettem meg zizi-t, de nem bírtam megérteni, hogy miért is ő rakott ki, miközben shiftytől kaptam utolsó esélyt, ezért véleményem szerint neki kellett volna kiraknia. Tudom, hogy te, kedves Zizi hozzá fogsz szólni ehhez a topichoz, a szidásaim miatt, viszont azokat sem gondoltam komolyan, már 20 perccel később elengedtem a dolgot, csak nagyon felidegesített, így hírtelen. Az UB-t, pedig azért szeretném, mert nagyon hiányzik a szerver, sok barát, hülyülések, RP-k, aranyköpések. Nem szándékos dolgok miatt kaptam azt a 6 jogos jailt, hanem mert hibáztam, amit be is vallok, de a hibázás emberi dolog, senki sem tökéletes.

Megjegyzés:
Köszönöm hogy elolvastad.

Helyezem @koji
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: Patrick Dwayne

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Jelen voltam az esetnél az lett mondva hogy keresd fel Shiftyt előbb erről az utolsó esélyes dologról és majd utána nyisd meg a panaszt.
 

Releag

Barangoló
2019. 01. 10.
141
179
V4 karakter
Dominic John
LV karakter
Yared Avila
V2 karakter
Zhuge Ouyang
Véleményem szerint ez nem egy Panaszkönyv, hanem egy UB kérelem.
 
  • Tetszik
Reactions: Adam Climford

Releag

Barangoló
2019. 01. 10.
141
179
V4 karakter
Dominic John
LV karakter
Yared Avila
V2 karakter
Zhuge Ouyang
Nem értem miért kellene külön felkeresnem Shifty-t, amikor ez az UB is felé van.
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Unbann kérelmedet elutasítom,zárom és helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.