Elutasítva Zhanna Vinogradova —-Zero

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Xennon

Újonc
2019. 12. 15.
28
27
25
V4 karakter
Zhanna Vinogradova
LV karakter
Hannah R Morgan
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Zhanna Vinogradova

A ban időpontja:
2022.06.08.

A ban időtartama:
Örök.

Admin neve, aki bannolt:
Zero

A ban oka:
Vagyonátruházás

Amiért szeretnéd az unbant:
Sziasztok. Sokat gondolkodtam írjak e UB-t. Őszintén szólva hiányzik néha a szerver, 2013 -ban kezdtem a pályafutásom a See-n, akkoriban még ugye V2 volt, rengeteg barátot szereztem ezen közösségen belül. A kitiltásom részben jogos, egy barátomnak kölcsön adtam egy autót, ekkor azt hittem ebből nem lesz gond, beszéltem egy adminnal is erről még mielőtt átruháztam volna az autót hogy mennyire fér bele ez az RP keretein belül, az ő elmondása szerint ez teljesen okés, mehet az átadás, ebben én is hibás voltam több embert kellett volna megkérdeznem erről esetleg egy főadmint.

Megjegyzés:
Eltelt két hosszú év. Szeretnék ismét felmenni seere. Sohasem voltam egy problémás arc a szerveren, sohasem voltam kitiltva, adminjailjeim sem voltak, próbáltam mindig szépen RP-zni, minden szabályt betartva. Jelen voltam a szerver életének rengeteg pillanatában, mikor még dokkoknál volt a honvédség HQ-ja , a szerelőtelep reptér mellett és rpvel szereltük az autókat nem pedig animáció volt mindenre, mikor még az NNI SF-ben a lefoglaltak fölötti rádiótoronyban tevékenykedett, mikor még felnéztünk a pirusokra akkoriban szerény véleményem szerint az egyik legg rpsebb frakcióra, akik olyan rpket toltak, hogy az ember IRL is retteget tőlük nem hogy IG. Szeretném ismét RP-vel erősíteni a SeeCityt ezért kérek tőletek még egy esélyt. Előre is köszönöm. 🤙🏻

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.