< Zetuss Hoffman , Drev Hoffman > --> Kroos

Zetuss

Barangoló
2023. 11. 03.
93
16
V4 karakter
Drake Hoffman
LV karakter
Jeremiah Robert
V2 karakter
Jhonson Jackson
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Zetuss Hoffman-Drev Hoffman


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Kroos


Panasz oka, leírása, kifejtése:
helytelen ügyintézés.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
Lövölde: https://streamable.com/nc16fh

verekedés: https://streamable.com/ndkb5i
szájharc: https://armin.kim/seepaste/K9g1
Egész AÜ intézés: https://armin.kim/seepaste/ng5F



Megjegyzés:
Történt egy eset,ahol Blueberryben elütöttünk 2srácot (Fabiano Steve Hawke, Truth Lanius). A baleset után,egyből jöttek oda,és elkezdtek elhordani minket minndennek,megfegnyegettek,hogy megőlnek,stb.. Ez után,nyílván visszaszóltunk nekik,majd az egyik felmutatta a fegyverét,majd lett folytatva a vita,ezek után elkezdtek minket egyszerre püfölni (gondolom hogy megőljenek),tehát visszaütöttünk mink is,majd jött az NNI (fegyver miatt lettek kihívva), volt egy lövölde, a 2srác megölte az NNI-seket,majd minket is. Ekkor írt Drev egy reportot,amit "Kroos" fogadott el (Report 398917) ,majd jött intézni. Végignézte a bizonyítékokat,majd adott 240-240perc AJ-t nekem,illetve Drev-nek,mert PG meg elvileg NonRP az,hogy visszaütöttünk és visszaszóltunk a fegyver felmutatása után) A 2srác csak sima 120perc NonRP-t kapott,mert ugye biciklivel lettek elütve,majd egyből jöttek oda szidni. Szerintünk rengeteg idő a 240perc AJ (főleg,hogy viszonylag tiszta az UCP-nk) arra,hogy visszaütöttönk,illetve a fegyver felmutatása után folytatódott a szájharc. (Megkérdeztük,hogy mi miért lettünk megőlve, választ nem kaptunk rá.)
 
Utoljára szerkesztve:

Kroos.

Zöldfülű
SzerverAdmin
v4
2020. 09. 30.
150
320
V4 karakter
Dean West
Csao, egy baleset után ha megy a szájkarate nincs vele probléma addig a pontig, még nem fajul el odáig, hogy verekedés legyen belőle. Elmagyaráztam az ügy alatt is, hogy mire kaptátok a szankciót, nem értem hogy miért beszélsz teljesen mást.

Azzal sincs probléma, ha ő felmutatja a fegyverét, ő döntése, ő felelőssége. Viszont az már kicsit sem reális, hogy semmibe nézitek a karakteretek életét azzal a tudattal, hogy tudtátok nagyon jól, hogy fegyver van az egyikőjüknél.

Egy ütközés után ne az legyen az első, hogy egy cicaharc után megy a verekedés. Nem reális, annak kéne inkább örülni hogy életben maradtatok, nem vagytok terminátorok. Ugyanez vonatkozik ő rájuk is, de ezt elmondtam az ügy alatt is. Ha valaki szabályt sért, akkor reportot kéne írni, nem nonra nonnal válaszolni. Már ott reportot kellett volna írni, mikor egymást elkezdtétek ütni. Erre megkapták ugyanúgy ők is a szankciót.

NNi pedig jogosan lett lelőve, ahogyan ti is. Mikor megtörtént a szájalás, felmutatta az egyikőjük a fegyvert, ekkor raktatok egy bejelentést, vagy hívtátok ki őket. Tudták, hogy fegyver van náluk, hisz mi másért raktál volna bejelentést. Mire kellett volna várniuk, hogy kiszálljanak és fegyvert fogjanak rájuk, és ezzel PG-t kövessenek el? Legközelebb ha lövöldözés van, akkor fuss el, ne pedig ott szaladgálj, és nem leszel lelőve.
 

Zetuss

Barangoló
2023. 11. 03.
93
16
V4 karakter
Drake Hoffman
LV karakter
Jeremiah Robert
V2 karakter
Jhonson Jackson
Direkt alrébb futottunk,hogy ne mi legyünk megőlve,ezt leírtuk vagy 3x az ügy alatt. Ahogy lelötték az NNI-seket,utánna lőtt valamiért minket a srác,és 1-1golyókat lőtt,tehát az se lehet,hogy összekevert egy NNI-ssel.
Csao, egy baleset után ha megy a szájkarate nincs vele probléma addig a pontig, még nem fajul el odáig, hogy verekedés legyen belőle. Elmagyaráztam az ügy alatt is, hogy mire kaptátok a szankciót, nem értem hogy miért beszélsz teljesen mást.

Azzal sincs probléma, ha ő felmutatja a fegyverét, ő döntése, ő felelőssége. Viszont az már kicsit sem reális, hogy semmibe nézitek a karakteretek életét azzal a tudattal, hogy tudtátok nagyon jól, hogy fegyver van az egyikőjüknél.

Egy ütközés után ne az legyen az első, hogy egy cicaharc után megy a verekedés. Nem reális, annak kéne inkább örülni hogy életben maradtatok, nem vagytok terminátorok. Ugyanez vonatkozik ő rájuk is, de ezt elmondtam az ügy alatt is. Ha valaki szabályt sért, akkor reportot kéne írni, nem nonra nonnal válaszolni. Már ott reportot kellett volna írni, mikor egymást elkezdtétek ütni. Erre megkapták ugyanúgy ők is a szankciót.

NNi pedig jogosan lett lelőve, ahogyan ti is. Mikor megtörtént a szájalás, felmutatta az egyikőjük a fegyvert, ekkor raktatok egy bejelentést, vagy hívtátok ki őket. Tudták, hogy fegyver van náluk, hisz mi másért raktál volna bejelentést. Mire kellett volna várniuk, hogy kiszálljanak és fegyvert fogjanak rájuk, és ezzel PG-t kövessenek el? Legközelebb ha lövöldözés van, akkor fuss el, ne pedig ott szaladgálj, és nem leszel lelőve.