Zenehallgatás telefonról

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KrisTwitch

Újonc
2020. 10. 19.
4
17
26
www.twitch.tv
V4 karakter
Luciano Castiglione
Szerintem hatalmas lenne ha a telefonunkról is lehetne zenét hallgatni, persze ezt akár kiegészítőként beszerezhető fülhallgató vagy fejhallgató segítségével (esetleg bluetooth hangszóróval).

- Lehetne akár egy SeeTube nevű alkalmazás is amiben adminok által elfogadott youtube linkeket lehetne lejátszani, illetve egy FM rádió alkalmazás is jó lenne.
- Illetve, ha fülhallgatón vagy fejhallgatón hallgatunk zenét, nem látnánk amint a másik mond (ebben az esetben ír a chaten), vagy csak nagyon halványan.
- A lejátszott zenét csak a játékos hallaná, de hatalmas feeling lenne akár munka közben ami nem autóval végezhető, gondolok itt akár a bányára, mert elég kellemetlen a hifit pakolgatni ide-oda 5 percenként hogy halljuk a zenét.


Ez lett volna a rövid ötletem, szerintem nagyon sok mindenkinek tetszene egy ilyesfajta rendszer. Köszi ha elolvastad! Pacsi!
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
348
914
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Ha mindenki hallja akkor Isten ments, nem akarom egész nap a bömbölő bitto duót hallgatni
Ha pedig nem hallja senki csak te akkor meg pont olyan mintha tálcán menne egy YT, vagy Spotify
 
  • Tetszik
Reactions: PatrYk

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 872
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Ha mindenki hallja akkor Isten ments, nem akarom egész nap a bömbölő bitto duót hallgatni
Ha pedig nem hallja senki csak te akkor meg pont olyan mintha tálcán menne egy YT, vagy Spotify
Nem bántásnak szánom, de nekem már annyira unalmas ez a felfogás, hogy mindenki az értelmetlen zenéket hallgatná. Kérdezném, hogy miből gondolod, hogy én olyat hallgatnék? Miből gondolod, hogy a játékosok többsége azt hallgatná? Sosem volt még kipróbálva egy ilyen a szerveren, mégis az állandó negatívoskodás megy.

Mint annó a backfire ötleteknél volt mondogatva, hogy soha nem lesz, mert világháború lenne a szerveren tőle. Mégis lett, probléma nincs vele.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
348
914
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Nem bántásnak szánom, de nekem már annyira unalmas ez a felfogás, hogy mindenki az értelmetlen zenéket hallgatná. Kérdezném, hogy miből gondolod, hogy én olyat hallgatnék? Miből gondolod, hogy a játékosok többsége azt hallgatná?
Abból hogy jelenleg csak rádió van bent a játékban és most sem hallani semmi mást csak a fun zenéket, elképzelni nem tudom mi lenne ha azt tehetnél be amit akarsz

Nem bántásnak szánom de miért kell mindenkinek hallania hogy te vagy bárki más milyen zenéz hallgat? Engem speciel pont nem érdekel mint ahogy senki mást sem, te miért akarod mégis hogy mindenki hallja a zenéidet? Mert nyílván ez arról szól, hogy más is hallja különben te is hallgatnád magadnak a youtubot mint mindenki más

Nem véletlen hogy 10 éve se volt ilyen a szerveren és most sincs. Nem a fun zenékről van szó hanem úgy összességében a zenéről, mindenki kedvel valamilyen zenei stílust és mindenkinek van olyan amit nem kedvel, és ne haragudj ha én nem szeretnék a szerver minden sarkán olyan zenét hallgatni amit nem kedvelek
 

KrisTwitch

Újonc
2020. 10. 19.
4
17
26
www.twitch.tv
V4 karakter
Luciano Castiglione
Abból hogy jelenleg csak rádió van bent a játékban és most sem hallani semmi mást csak a fun zenéket, elképzelni nem tudom mi lenne ha azt tehetnél be amit akarsz

Nem bántásnak szánom de miért kell mindenkinek hallania hogy te vagy bárki más milyen zenéz hallgat? Engem speciel pont nem érdekel mint ahogy senki mást sem, te miért akarod mégis hogy mindenki hallja a zenéidet? Mert nyílván ez arról szól, hogy más is hallja különben te is hallgatnád magadnak a youtubot mint mindenki más

Nem véletlen hogy 10 éve se volt ilyen a szerveren és most sincs. Nem a fun zenékről van szó hanem úgy összességében a zenéről, mindenki kedvel valamilyen zenei stílust és mindenkinek van olyan amit nem kedvel, és ne haragudj ha én nem szeretnék a szerver minden sarkán olyan zenét hallgatni amit nem kedvelek
Nem azt tehetsz be amit akarsz... El kellene olvasni a topicot végig és értenéd mi van leírva benne...
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
348
914
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Nem azt tehetsz be amit akarsz... El kellene olvasni a topicot végig és értenéd mi van leírva benne...
Ja nyílván örülnének neki az adminok hogy a 800 player által beküldött több ezer youtube linket kellene megnyitniuk és ellenőrizniük hogy minden rendben van-e vele, kb 20 admin kéne hogy csinálja 0-24-ben

De igen is elolvastam, minden olvasás után egyre lehetetlenebb
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 872
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Abból hogy jelenleg csak rádió van bent a játékban és most sem hallani semmi mást csak a fun zenéket, elképzelni nem tudom mi lenne ha azt tehetnél be amit akarsz

Nem bántásnak szánom de miért kell mindenkinek hallania hogy te vagy bárki más milyen zenéz hallgat? Engem speciel pont nem érdekel mint ahogy senki mást sem, te miért akarod mégis hogy mindenki hallja a zenéidet? Mert nyílván ez arról szól, hogy más is hallja különben te is hallgatnád magadnak a youtubot mint mindenki más

Nem véletlen hogy 10 éve se volt ilyen a szerveren és most sincs. Nem a fun zenékről van szó hanem úgy összességében a zenéről, mindenki kedvel valamilyen zenei stílust és mindenkinek van olyan amit nem kedvel, és ne haragudj ha én nem szeretnék a szerver minden sarkán olyan zenét hallgatni amit nem kedvelek
Köszönöm a válaszod! Amit leírtál, abban van igazság és egyet is értek egy részével. Szerintem jelenleg a szerveren a rádió segítségével a többség inkább a Rádió 1-et szokta hallgatni. Csak azzal meg az a gond, hogy állandóan ugyanazok a zenék mennek meg ha valaki hallgatja hajnalban, akkor tapasztalható, hogy Adam Ajkainak vagy kinek 1 évben többször is van születésnapja, ismétlődik az adás. Persze, vannak fun zenélősek, de szerencsére a Rádió 1-esek többségben vannak az én tapasztalatom szerint. Valóban arról szól a dolog, hogy más is hallja, hogy mit hallgatok. Szeretném tudatni az emberekkel, hogy nekem nem "bitto duó"(nem ismerem, viszont te így írtad) stílusom van amit gondolnak rólam, hanem teljesen más. Arról is lehet következtetést levonni egy ember személyiségéről, hogy mit hallgat. Teljes mértékben elfogadom, ha te nem vagy kíváncsi az én zenei stílusomra, de biztos vannak emberek, akik viszont kíváncsiak, hogy mások mit hallgatnak. Előfordulhat az is, hogy valamit bekapcsolok, amit életedben nem hallottál és neked akkor tetszik meg.

Fun zenélőseket pedig ugyanúgy lehet büntetni jaillal, mint bármilyen más fun esetében.
 

xiaomi munkas

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 09. 23.
395
567
Budapest
V4 karakter
Zhaire Gaines
Nem bántásnak szánom, de nekem már annyira unalmas ez a felfogás, hogy mindenki az értelmetlen zenéket hallgatná. Kérdezném, hogy miből gondolod, hogy én olyat hallgatnék? Miből gondolod, hogy a játékosok többsége azt hallgatná?
Mert a kocsirádióval is ez van lehúzzák az ablakokat és bömböltetik a dikh rádiót és társait most őszintén minek a telefonos zenehallgatas vannak joval fontosabb es jobb dolgok is ez pedig közel sem azok közé tartozik
 

wokeuplikethis

Pötyögtető
2021. 10. 01.
524
919
17
V4 karakter
nore.karin
LV karakter
klaus.vela
senkit se erdekel mit hallgatsz, van spotify, youtube, soundcloud. radio pedig mar kimeriti, amit te akarsz, annyi kulombseggel, hogy nem tudsz olyan zenet allitani, amit szeretnel.
 

Edwike

Újonc
2022. 08. 05.
7
17
morzsa.app
V4 karakter
Edward Correy
A lejátszott zenét csak a játékos hallaná, (...)
Oké, tehát Youtube Music, Spotify és társai a megoldás. Ha pedig a fülhallgatós részét éled, akkor pár sor rp-ben megemlékezel róla, hogy a telódról hallgatod és nem mindent hallasz mert bömböl a füledben a tuctuc. Ha pedig a cél a közös hallgatás /habár az ötlet arra irányul, hogy csak az az egy játékos hallaná aki benyomta/, akkor pedig van a Youtube sync féle oldalak vagy radio garden és bamm. Nem támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: dani930

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 872
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
senkit se erdekel mit hallgatsz, van spotify, youtube, soundcloud. radio pedig mar kimeriti, amit te akarsz, annyi kulombseggel, hogy nem tudsz olyan zenet allitani, amit szeretnel.
Jól van, inkább már nem is írok semmit, állandóan csak negatív hozzászólás van bármilyen ötletnél, sehol nem látok pozitivitást. De hogy ez mire jó, azt nem tudom.
 
  • Vicces
Reactions: Edwike és aronxd

jimre

Írnok deák
2023. 10. 21.
595
1 322
Budapest Airport
V4 karakter
Mayur Lee
LV karakter
Mayur Lee
V2 karakter
Sergely Ruzinow
10.) Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás! | 30 büntetőpont. - Kian
Hellno
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
348
914
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Egyrészt ez nem igaz, másrészt pedig ez az ötletek topic ahol neked vagy az ötletgazdának kellene meggyőzni mindenki mást hogy miért jó az ötleted
 

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
756
3 879
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
nem tudom megszámolni hány ilyen ötlet volt már a forumon.
egyik se lett elfogadva, és ez az ötlet se lesz elfogadva valószínű.
 

Doki

Modern Verne
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 314
4 057
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Lezárt ötleteket nézd meg, nem lesz ilyen.
 
  • Menő
Reactions: jimre
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.