Zenaida Rivas jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Maier

Újonc
Támogató
2019. 01. 12.
46
17
Karácsond.
V4 karakter
Maier D Franz
LV karakter
Zenaida Rivas
V2 karakter
Jhon Erikson
w6Ne5V1.png
fejlec.png

I. SZEKCIÓ - SZEMÉLYES ADATOK (INCHARACTER)
I./I./I. VEZETÉKNÉV: Rivas
I./I./II. KÖZÉPSŐ NÉV: -
I./I./III. KERESZTNÉV: Zenaida
I./II./I. SZÜLETÉSI IDŐ: 2000/10/13
I./II./II. SZÜLETÉSI HELY: El Bonito State Hospital
I./III. SZEMÉLYI AZONOSÍTÓ SZÁM: 10738730
I./IV. POSTÁZÁSI CÍM: Fort Carson Motel 2/A
I./V. ÁLLAMPOLGÁRSÁGA: Mexicói
I./VI. TELEFONSZÁM: 38-76-120-002-41
I./VII. NEME:
fejlec.png

II. SZEKCIÓ - MUNKATAPASZTALAT (INCHARACTER)
Előző munkahelyei,
II./I./I. CÉG NEVE: Hospital Ángeles del Pedregal
II./I./II. BETÖLTÖTT POZÍCIÓ MEGNEVEZÉSE: Ápoló
II./I./III. MUNKAVISZONY KEZDETE, VÉGE: 2018/05/29 - 2020/01/10
Jelölje be azokat az állításokat, melyek igazak. (X-eléssel jelölje, több is lehetséges)
[X] Előző munkahely elhagyása egy jobban jövedelmező reményében!
[-] Elbocsátás, nem megfelelő munkateljesítmény, munkamorál, nem megfelelő magatartás miatt.
[-] Gyors munkahely váltás, egészen rövid időn belül.
fejlec.png

III. SZEKCIÓ - VÉGZETTSÉG (INCHARACTER)
Jelölje be azokat az állításokat, melyek igazak. (X-eléssel jelölje, több is lehetséges)
[X] Rendelkezem egy középiskolai végzettséggel.
[-] Rendelkezem egyetemi diplomával.
MILYEN DIPLOMÁVAL RENDELKEZIK: -
fejlec.png

IV. SZEKCIÓ - KÉRDÉSEK (INCHARACTER)
IV./I./I.[X] Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
IV./I./II.[-] Vonták már be valaha vezetői engedélyét? Ha igen, miért? Fejtse ki!
KIFEJTÉS: -
IV./II.[X] Rendelkezik érvényes személy igazolvánnyal?
IV./III.[-] Volt valaha Ön ellen indítva bűnügyi eljárás, szabálysértési eljárás? Ha igen, miért? Fejtese ki!
KIFEJTÉS: -
IV./IV.[X] Állítottak meg már magánál bármilyen fizikai vagy pszichológiai problémát? Ha igen, mit és mikor? Fejtse ki!
KIFEJTÉS: Nehezen kezelem a stresszes helyzeteket melyből kifojólag már többször megpróbáltam végezni az életemmel.
fejlec.png

V. SZEKCIÓ - OOC KÉRDÉSEK (OUT OF CHARACTER)
V./I. ÉLETKOR: 16 éves vagyok.
V./II. NEVED/BECENVED: Benjinek hívnak, itt a See Game System szerverein Maier néven szoktam jelen lenni.
V./III. MESÉLJ MAGADRÓL PÁR MONDATBAN (MINIMUM 150 KARAKTER!): Hali, Benji vagyok 16 éves. Jelenleg egy műszaki é közgazdasági szakgimnáziumban tanulok gépészetet. Talán azon kevesek közé tartozok akik várják a sulit mert, hogy őszinte legyek gépészetet online nem lehet tanulni :cautious:. (Bár az tetszett, hogy a műszaki rajzokat mint a focis kártyákat cserélgettük, csak kiradíroztuk a szövegmezőt, átírtuk és úgy küldtük be róla a fotót.) Valamint mivel falun élek ezét kicsit hiányzik a mindennapi rohanás, a buszozás és a barátokkal minden nap való találkozás. Szabadidőmben általában haverokkal játszom, vagy próbálok alkotni valamit (képet, animációt, videót), ezt már olyan szintre vittem amire büszke is vagyok, hogyha haveroknak kell valami akkor egyből hozzám jönnek segítségért.
V./IV. MIÉRT SZERETNÉL HOZZÁNK CSATLAKOZNI: Én komolyan játszani a See MTA-t V3-on kezdtem ahol az első frakcióm az OMSZ-volt. Ezt volt az a frakció ahol megismertem a szervert, a közösséget. Itt is ez a tervem, kicsit megismerni a várost az embereket. Valamint az LVMS két tagjával elkezdtünk egy elég jó RP-t amelyet folytatni szeretnénk, ehhez lenne létfontosságú, hogy bekerüljünk.
V./V. MILYEN KARAKTERT ALKOTNÁL AZ LVMS KÖREIBEN: Nem szokásom az IRL jellemem átvinni IC-be, de személyiségemből adódóan nem tudnék egy fapofájú mentőst hozni, ezért kicsit szórakoztatóbb karaktert szeretnék alakítani.
V./VI. MIÓTA JÁTSZOL SGS SZERVEREKEN: 2016-ban kezdtem.
V./VII. VOLT-E MÁR EGÉSZSÉGÜGYI FRAKCIÓ TAGJA: A See MTA V3-as szerverén fél éven keresztül voltam mentős.
V./VIII. UCP-RŐL CSATOLJ EGY KÉPET(FONTOS! LÁTSZÓDJANAK A KITILTÁSAID, ADMINJAILJAID ILLETVE A NÉVVÁLTÁSAID.): https://www.upload.ee/image/12096977/letolt_s.png
V./IX. ÁTLAGBAN MEKKORA FPS SZÁMMAL RENDELKEZEL A SZERVEREN: 45-50 FPS átlagosan.
V./X. ISMERT VÉRZÉSTÍPUSOK: A vérzéseket sokféleképpen lehet tagolni, de a leggyakoribb az ér típusa szerint történő megkülömböztetés. Ebből három darab van a hajszáleres, a vénás és az artériás.
V./XI. TÖRÉS PRECÍZ ELLÁTÁSA: Mentősként nagy valószínűséggel ki kell menni a sérülthöz, ahol a mentőautóba rakjuk és a vélhetőleg eltört testrészt rögzítjük. A kórházba érve röntgen felvételt készítünk, hogy behatároljuk a törést és megbizonyosodjunk annak mértékéről. Ha tényleg el van törve akkor a törött részre kötést helyezünk, erre kerül a beáztatott gipsz pólya és végül gézlappal körbetekerjük.
V./XII. EGY ORVOS ÉS EGY MENTŐS FELADATAI KÖZÖTT LÉVŐ KÜLÖNBSÉG BEMUTATÁSA SZÖVEGESEN: Igazából a három dolog választja el őket, a környezetük a végzettségük és úgy alapvetően a céljuk. Amíg a mentős rugalmas, viszonylag sok sérülést el tud látni, vagy tudja azt biztosítani, addig az orvos helyhez van kötve, (hisz az út szélén nem lehet műteni) de a szakterületén belül nem csak biztosítani hanem minden érülést el is tud látni.
V./XIII. HÁROM (SZABADON) VÁLASZTOTT ORVOSI ESZKÖZ DEFINIÁLÁSA: Azokat az eszközöket sorolom itt fel melyre fél éves plyafutásom alatt a legtöbbet volt szükség. Infúzió: Részei: -Kanűl -Maga a cső melyen egy cseppkamra, egy görgős szabályozó és a végén egy luer lock csatlakozó található -Influziós oldat -Állvány Működése: A gravitációs erőt kihasználva és a görgős szabályzó segítségével az infúlziós oldat folyamatos adagolása a kanűl-ön keresztül. Fő célja a táplálék biztosítása, adott esetben a gyógyszer adagolását biztosítja. Géz: Azért csak simán géz mert rengeteg fajtája van például lap, pólya, buci. Kötszer segítségével végtelenül egyszerű a rögzítése és remekül fedi a sebet akár már egy gézlap is, de egy géz bucival akár nyomókötést is lehet alkalmazni. Jégzselé: Ez is végtelenül egyszerű, viszont mentősként ezzel lehet a legkönnyebben ellátni a zúzódott sérüléseket. Nem oldja meg a problémát, de a sérülést elviselhetővé teszi.[/COLO]
V./XIV. MENNYIRE ÉRZED MAGAD MEGFELELŐNEK E FELADAT VÉGREHAJTÁSÁRA: 10 / 10
V./XV. ELFOGADOD E A FRAKCIÓSZABÁLYZAT MINDEN PONTJÁT: Igen elfogadom.
 
  • Imádom
Reactions: szmate2003

szmate2003

Zöldfülű
Támogató
2020. 03. 08.
190
241
Szombathely
V4 karakter
Boris Rawlings
LV karakter
Josh Rawlings
V2 karakter
Josh Rawlings
Hali!
Ez egy gyönyörű lap lett!
Van tapasztalatod is és személyesen is tapasztalhattam,hogy bőven megvan a kellő RP tudásod!
Ezt csak támogatni tudom!
 
  • Tetszik
Reactions: Maier

Azure

Think different
2019. 01. 12.
509
410
V4 karakter
Zakhar Vasilievich
LV karakter
Zakhar Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Zenaida Rivas ,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés:Kevés játszott perc, múltbeli rossz tapasztalatok.

Zakhar Vasilievich
Las Venturas Medical Services
 
  • Szomorú
Reactions: szmate2003
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.