Zdorovetskiy Anna -----> Pami

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SL4Y3R

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 30.
151
355
Dunaföldvár
V4 karakter
Leah Reece
LV karakter
Ioana Mutu
V2 karakter
Sofia Zaniolo
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Zdorovetskiy Anna >

Panaszolt fél admin neve:
< Pami >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Hibás jail >

Bizonyítékok:
< [2019-08-11 20:20:51] [Output] : [AdminJail]: Pami bebörtönözte Zdorovetskiy Anna-t 300 percre.
[2019-08-11 20:20:51] [Output] : [AdminJail]: Indok: DM
>


Megjegyzés:
< Mivel nem egészen jutottam semmire a hosszú pm beszélgetésen és ts beszélgetésen sem semmire, ezért nyitok PK-t. Mondom az elejétől a dolgokat: Haverommal bemetünk szerelőtelepre, de mivel nem volt nálunk elég pénz elment ATM-hez. Ekkor kiafkoltam, majd a haverom mondta nekem, hogy jöjjek vissza, mert ott van NNI. Itt még úgy voltam vele, toljuk akkor, csukjanak le. Mivel elfordult az NNI-s ezért előkaptam az M4-et (RP volt egy külön mappába beraktam a logot, ha kell). Nyilván mivel elfordult, lelőttem, hogy védjem magamat és a haveromat a börtön elől. Viszont realizáltuk hamar, hogy ezzel nincs vége. Jött egy másik rendőr is, aki a telepen keresztülfutott. Persze rá is lőttem, csak egy baj volt ezzel. Mivel szerelő volt a telepen nyilván, ezért akaratlanul, de őket is meglőttem. Egy szerelő megis halt (a rendőr melette ugrott be ezért véletlen őt találtam el a nagy célkereszt miatt, mivel a szerelőtelep végén voltam.) Itt jön képbe a keresztülfutás, amiközbe folyamatosan lőttem a rendőrre, ezáltal további szerelők is megsérültek. Miután sikerült lelőniük minket, elmentem AFK, hogy kivárjam a halálidőt (Nem voltam gépnél se, tehát azért nem jöttem vissza az ütögetésre sem, amit a haverom mondott el hogy volt, annak céljából, hogy visszajöjjek. Mire visszaértem adminjail fogadott, majd pm-ezésbe fogtam Pami-val aki berakott. Mivel ennek semmi eredménye nem lett, ezért felmentem TS-re a haverommal. Itt elmondtam nekik az egészet, hogy lássák a dolgot teljesen, egyben. Mivel akkor lőttem először, ezért célozni nem tudtam. Mindig szinte amikor mondtam, hogy azért lőttem le szerelőt is, mert a rendőr keresztülfutott, a következő választ kaptam idézem: "De a szerelő mit vétett azért, hogy lelődd?" + "IRL sem lövöldözöl egy szerelőtelepen a rendőrökre akik rádmennek". IRL is pont lövöldözni fog az, aki nem akarja, hogy lecsukják, meg IRL se volt oka arra, hogy véletlen lelőjön 1-2 civilt, de sajnos úgy sikerült. Meg sok más ok is lehetne még arra, hogy IRL pont mi történne meg aminek itt nem szabad megtörténnie. Nyilván Pami is értette, hogy mit akarok elmondani neki, ezért nem értem, hogy miért lőttem le véletlenül a szerelőket, megértette, csak nem érdekelte. Legalábbis szerintem pont nem érdekelte, mert akkor, ha nem is vett volna ki, de enyhítést adott volna. Mielött léptünk volna TS-ről, még fokozásképp egy olyat vágtak a fejünkhöz, hogy: "Ha nem tetszik lehet PK-t nyitni, ennyi." Teljesen kiégtünk, nem értettük, hogy mégis miért ilyen nehéz megérteni, hogy semmi szándék nem volt abba, ami történt. (Azt TS-en is említettem, hogy legelsőnek lövök úgy, hogy nincs autoaim, szóval még egy plussz ok is van arra, hogy miért öltem meg szerelőt is, de még akkor is az volt, hogy az nem kifogás hogy elsőnek lövök MTA-n) Körülbelül ennyi, amennyit összetudtam szedni és körülbelül ennyi, ami meg is történt. >
 
  • Vicces
Reactions: Pami

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Ott voltam, illetve én szóltam Paminak, így hozzászólnék.
Ez az egész már ott megbukik, hogy AFKoltál és a haverod szólt akkor mentél vissza. AFK nem mentesít az RP alól.

Nem kifogás, hogy elöszőr lőttél, nem kifogás, hogy véletlen lőtted le. IC nincs véletlen.
Egyébként az egyik szerelőt megölted, a másiknak ellőtted 3 csontját. [ Ha szükséges logot keresek ]
 
  • Vicces
Reactions: SL4Y3R

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Hali, igazából ahogy ts en is mint pm be is el mondtam tehetsz pk-t mert van hozzá jogod.
Másik az,hogy a szerelő ellened semmit nem vétett nem is lőtt és semmi indok nem volt, hogy őt megöld. Azzal meg nem jöhetsz kifogásnak, hogy előszőr lősz itt a játékba , mert azért nem egy embert öltél meg. Jah és még annyit,mondok hogy volt egy szerelő aki pont akkor lépett fel és ő is kapott a lövésből. Szerintem a jailedet még mindig jogosan kaptad, várom a bíráló SzuperAdmin vagy FőAdmin válaszát.

EDIT: Inkább ajánlom figyelmedbe a szabályzatot a dara helyett, mert aki olyant ír nekem Pm be ,hogy az NNI-s vagy PD-s nem rpzte az MP5-t...
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: boti és SL4Y3R

SL4Y3R

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 30.
151
355
Dunaföldvár
V4 karakter
Leah Reece
LV karakter
Ioana Mutu
V2 karakter
Sofia Zaniolo
Ott voltam, illetve én szóltam Paminak, így hozzászólnék.
Ez az egész már ott megbukik, hogy AFKoltál és a haverod szólt akkor mentél vissza. AFK nem mentesít az RP alól.

Nem kifogás, hogy elöszőr lőttél, nem kifogás, hogy véletlen lőtted le. IC nincs véletlen.
Egyébként az egyik szerelőt megölted, a másiknak ellőtted 3 csontját. [ Ha szükséges logot keresek ]
A haverom nem írt semmit, ilyet meg nem is írt volna, mert nem voltam ott. Nem értem, hogy miért ilyen nehéz megérteni, hogy IRL is lelőhetsz valakit véletlen lövöldözés közbe. Vagy ne mond, hogy egy lövöldözésnél nem sebesül meg ártatlan...
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Pami

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
nem szóltam neki egyáltalán de ha ennyire szóltam írhatod a logot. kíváncsi vagyok.

Szerintem nem kéne bizonyítani adminnak egy játékos felé ?, illetve kíváncsi lennék hogy miért csak akkor reagáltál valamit amikor az ügynek vége lett, és adtam egy vhspawn-t majd te kiléptél.
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: boti és SL4Y3R

SL4Y3R

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 30.
151
355
Dunaföldvár
V4 karakter
Leah Reece
LV karakter
Ioana Mutu
V2 karakter
Sofia Zaniolo
Erre gondoltam
Nem tettem le tálcára, hanem úgy afkoltam, hogy telóztam és nem szó szerint szólt, hanem felordított, hogy itt egy fegyveres, egy szóval nem mondta hogy jöjjek vissza, hanem én néztem oda, hogy miért akar megszoptani, de aztán kiderült hogy ténleg ott volt. Melesleg a füles a fülemben volt, tehát halottam volna mindent ígyis-úgyis.
 

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Hogyha tudatodban állt az , hogy véletlenül megöltél egy szerelőt akkor máskor szólj egy adminnak amint lehetőséged adja.
Nyílván semmit se ártott neked az a szerelő , de ha kereszttűzbe keveredett nem tudsz mit tenni . Vagy folyamatosan lövöd a célpontot , vagy pedig megvárod hogy a célpontod más helyre fusson a félreértések elkerülése érdekében. Az hogy meg a haverod szólt neked és akkor visszajöttél a játékba mgre utalhat. Nem tudtál volna a fegyveres személyről a szerelőtelepen.
Pami ha máskor ügyintézés közben afkol a játékos akkor jailezd be Keress fel indokkal. Könnyű ítéletet hozni egy játékos szavára támaszkodva.

A panaszt következmények nélkül zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.