Zayne jelentkezése a See Game Helpdesk csapatába.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ashton.

Újonc
2020. 11. 09.
61
67
V4 karakter
zene.hill
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[ Üdvözlök minden kedves olvasót! Ervinnek hívnak, Erdélyben élek azon belül Marosvásárhelyen. Jelenleg 16 éves vagyok, tizenegyedik osztályba járok és egy sportlíceumba tanulok. Van egy lánytestvérem is aki 5 évvel idősebb mint én. Szabadidőmben általában itt szoktam játszani haverjaimmal, ha időm és kedvem megengedi. Az utóbbi időben eléggé aktív voltam a szerveren, de a magánéletemet se felejtem el. Naponta kb 4-5 órát tudok a szerverre fordítani. Szeretek sportolni, edzeni és más egyéb testmozgást végezni, hisz "a test a lélek temploma". Szeretek extrém sportokat kipróbálni, feldob egyszerűen az-az érzés, amikor az adrenalin átáramlik a testemen és felpörget, felbecsülhetetlen érzés. Tíz éve versenyszerűen atlétikázom, és rengeteg elért eredmenyt mondhatok magam mögött a gyorsfutással. Eléggé kommunikatív, jó beszédkészségű személy vagyok aki szeret csapatban dolgozni, szeretek segítek embereken, vagy embereknek amennyiben rossz helyzetben van, vagy látom, hogy problémája van. De jószívű, következetes, megértő, kedves, segítőkész illetve eléggé gyorsan ismerkedő egyéniség vagyok. Ezek mellett túlzottan maximalista vagyok és azért, hogy valami jobb legyen képes vagyok lekezelően beszélni társaimmal, vagy idegeskedni miatta. Kissé akaratos vagyok, ha valamit a fejembe veszek, addig megyek és csinálom, amíg el nem érem azt és ez is idegeskedésre vezethet át. Mindig kimondom azt, amit gondolok, mely néha bántó lehet, de általában ezt is barátaimért teszem, hogy rossz tulajdonságaikra rávilágítsam őket. ]

Mióta játszol a szerveren?

[ A szerverre 2016 június 30-án regisztráltam de sok ideig a háttérbe szorult a szerver és nem aktivkodtam rajta. Viszont az elmúlt időben eléggé aktívan elkezdtem játszani a szerveren és a játszott perceim háromnegyedét most szereztem. ]

Eddigi elért dolgok:

[ A szerveren volt már lehetőségem kipróbálni magam mint frakció tag és frakciókban töltött idő közben rengeteg RP tudással is gyarapodtam. ]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[ Más szerveren is volt már szerencsém kipróbálni magam mint adminsegéd ahol vélmeményem szerint sikerekkel is jártam, ezért megtetszett ez a pozíció és szeretném tovább folytatni ezen a szerveren és ki szeretném próbálni magam, hogyan is tudom teljesíteni ezt a feladatot. Ezek mellett szeretek segíteni az olyan játékosoknak akiknek kisebb kérdések megválaszolására próbálnak választ kapni ezzel levéve a terhet a nagyobb adminisztrátorokról. Szeretnék újabb célokat kitűzni magam elé, és azokat elérni a szerveren. ]

Miért téged válasszunk?

[ Sokat gondolkoztam hogy mit is kellene ide pontosan írni... Szerintem azért lennék megfelelő erre a posztra, mert tapasztalt ember vagyok, és nagyon jól kijövök az emberekkel, ebből adódóan szeretek csapatban dolgozni. Rendkívül segítőkész embernek tartom magam, szeretek segíteni embereknek, ami sokszor lemondással jár,de ha kell alázatos is tudok lenni. Több helyen is megfordultam már mint adminsegéd ezért magabiztosan tudok választ adni az adott kérdésekre/gondokra. Szerintem egy eléggé barátságos ember vagyok, nem szeretem a feszültséget. Alapvetően engem nagyon nehéz felidegesíteni, és nagyon olyan személyiség vagyok, hogy ami éppen a kezemben van, azt addig nem veszem ki a kezemből amíg meg nem csinálom. Ez az egész életemet is jellemzi, elég maximalista vagyok. Amire jelenleg a legjobban törekednék, az a kifogástalan profizmus, valamint a gyorsaság. És ebben a helyzetben, a legfontosabb szerintem az első benyomás a játékosok felé. Ha egy játékos azt látja, hogy jó a szerver, az Admin Team segítőkész, gyors és precíz, akkor egy jó véleményt alkot magában erről. Szóval összevetve erre törekednék, rövidtávon és hosszú távon is ]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[ A szerveren töltött időm 100%-ban a játékosok rendelkezésére is állhatok. ]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[ A bemutatkozás résznél már említettem, hogy a most kialakult helyzet miatt eléggé sok szabadidőm felszabadult, így egy átlagos hétköznapon 4-5 órát is a rám szabott feladatok végrehajtásával tudnék foglalkozni. Természetesen én is ember vagyok, így ha valami közbejönne a megfelelő módon jelezném a feletteseimnek. Hétvégente ennek az időnek akár a duplájára is számíthattok. ]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[ Higgadt modon tájékoztatom arról, hogy az adminsegédeknek nincsen arra jogosultságuk, hogy kocsit javítsanak meg és, hogy ha valamiféle BUG miatt követelőzik kocsi javításért és van megfelelő bizonyítéka erről akkor értesíteném őt arról, hogy forduljon egy adminisztrátorhoz. Ha viszont IC esemény miatt tört össze az autója értesíteném a játékost, hogy hivja fel a 222-222 vagy a 444-444 telefonszámot azaz a vontatók számát. ]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[ A teljes pálya területén összesen két szerelőtelep üzemel, See City Car Service és a Fix & Drive. Az F11-es gomb lenyomásával a térképen mind a kettőt egy fekete keretben egy fehér csavarkulcs jelez. Mind a kettő szerelőtelepen három sáv müködik: bemenő sáv ( A bemenő sáv egy egyszerű sáv ide kell beállni ha esetlegesen szerelésre van szükséged ) gyors sáv ( Amennyiben a gyors sávot választod a többi várakozó kocsi elé kerülsz viszont ennek költsége is van ilyenkor plusz költségre számíts, kivételt képeznek azok a gépjárművek amelyek cascosak. ) kimenő sáv ( A szerelő befejezte a szerelést és mikor kifele indulsz kinyissa neked a szabadon hagyott úgymond kimenő sávot a szerelőtelep elhagyására. ) See City Car Service Los Santos területén helyezkedik el rögvest a lőtér mellett szóval ha közelebbinek érzed ezt a szerelőtelepet és vontatásra szorulsz előnyös a 222-222 telefonszámot értesíteni. De ha messze vagy Los Santostól akkor sem kell csüggedni, mivel Fix & Drive szerelőtelep is rendelkezik vontatóval és ha erre van szükséged tárcsázd a 444-444-es telefonszámot. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[ Az első legfontosabb helyszín egy kezdő játékos számára nem más mint a Városháza. Elhelyezkedése: Conference Center térségén található, zöld épület jelzi. Itt lehetőséged akad pontosan hét munka közül kiválasztani, hogy te melyik munka által szeretnél pénzt szerezni. Elengedhetetlen a mindennapi életben a személyes okmányok kiváltása és ezt a városháza másik oldalán tudod kiváltani vagy akár meghosszabitani.
A második fontos helyszín nem mást mint a Pláza. Elhelyezkedése: Commerce térségén található rögtön Rendőrség mellett kék nagy P betű jelzi. Itt több étterem közül választhatod ki a neked tetsző ételt és italt. Lehetőséged van ruhát venni és a ruhádra a legjobb kiegészítőket is itt találod.
Harmadik fontos helyszínnek az Autókereskedést mondanám. Elhelyezkedése: Jefferson közvetlenül Jefferson Motel mellett zöld Autó kelzi. A sok munka meghozta gyümölcsét ideje lenne valami hasznosra elkölteni ezt a pénzt. A gépjármű remek választás erre, mivel sokkal könnyebben és gyorsabban tudsz eljutni a neked megfelelő úticélhoz. ]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[ Ha a segítség kérelem csak egy szimpla kérdésből áll akkor amint csak tudok válaszolok rá, ha viszont egy adminisztrátor betanításra hív és nincs fent rajtam kívül más SGH adminsegéd akkor az RP-ben való emberektől elnézést kérek, hogy félbe szakítom az RP-t és elkezdtem a betanítást. A betanítás után rögtön folytatni kezdem az RP szituációt. ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Rögvest amint megláttam a NonRP-s hirdetést azonnal az adminchatre írok, hogy egy admint tudjak értesíteni erről és ezek után majd ő eldönti az adott illető szankcionálását.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[ Súlyosabb indok miatt nem, mindig vigyáztam arra, hogy a szabályok betartásával tudjam élvezni a játékot. Viszont az ORFK frakcióból való kilépéskor adminjailba kerültem ORFK kulcsok indokkal. https://imgur.com/a/IhGgxup ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[ Egy félreértés miatt lettem bannolva Multiaccount indokkal de amint tudtam felkerestem az illetékest és megbeszéltem vele a történteket. Ezek után unbannolva lettem.
https://imgur.com/a/yp0HAAN ]

 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Tetszik
Reactions: Ashton.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.