Zayn Forger jelentkezése a Nemzeti Adó- és Vámhivatal felé.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zayn

Újonc
2019. 01. 19.
19
4
25
V4 karakter
Zayn_Jaylen
157ek2d.png



A jelentkezési lap OOC része
Az alábbiakban szeretnénk, ha válaszolnál néhány egyszerű kérdésre Önmagaddal kapcsolatban. Megkérünk rá, hogy a lehető legpontosabb válaszokat add, illetőleg ne hagyj ki egyetlen kérdést sem!

|Mi az IRL neved?|
- Kovács Ervin -

|Hány éves vagy?|
- 20 -

|Mióta játszol a SeeMTA v3 szerverén?|
- 2014-ben regisztráltam, 2018 júniusától 2018 decemberéig aktívan jászottam. Ez után volt egy kis szünet és most 2019. Januárjától újra játszok. -

|Hány játszott perccel rendelkezel a SeeMTA v3 szerverén?|
- Jelenleg 46608 percem van. -

|Az előző neveidről egy kép [UCP]:|
- https://imgur.com/qbUbbDb -

|Voltál már AdminJail-ben? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP]|
- Eddig 4x voltam: https://imgur.com/YBMwiex -

|Voltál már kitíltva? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP]|
- Nem voltam: https://imgur.com/eOKQYzU -

|Milyen frakciókban voltál eddig a szerveren? - Mért léptél ki?|
- OKF: Országos Katasztrófiavédelmi Főigazgatóság (28 napig voltam bent, de nem élveztem annyira)
OMSZ: Országos Mentőszolgálat (másfél hónapot voltam ott, 2x AHD, több barátom is ott hagyta akkor a frakciót és nélkülük nem volt az igazi)
Organización de Ortega (3 hétig voltam ott, Frakció átalakítás volt) -


|Nálunk követelmény hetente minimum 1000 perc szolgálati idő teljesítése. Számodra ez teljesíthető?|
- Igen. -

|Milyen OOC indokból szeretnél a NAV tagja lenni?|
- Szeretnék egy összetartó csapatban játszani ahol remek rp lehetőség van. Mind emellet érdekesnek és izgalmasnak találom a NAV feladatkörét. -

|Rendelkezel TeamSpeak 3 klienssel és működő mikrofonnal?|
- Természetesen. -



A jelentkezési lap IC része
Arra kérünk, hogy a következő kérdésekre úgy adj választ, mintha a szerveren IG kérdeznénk tőled. Próbálj meg pontos, összefüggő mondatokkal alkotni!



|Teljes neve:|
- Zayn Forger -

|Születési helye, időpontja:|
- Los Santos, 1994.01.25. -

|Telefonszáma:|
- 38761120143970 -

|Mi a Nemzeti Adó- és Vámhivatal feladat- és jogköre?|
- A Nemzeti Adó- és Vámhivatal feladatköréhez tartozik a határátkelőhelyek felügyelete és az azon áthaladó személyek,gépjárművek ellenőrzése. Különböző szervezetek, cégek ellenőrzése esetleges bezárása. Nagyobb események esetében biztosítani a helyszínt a töbib rendvédelmi szerv számára.Vonzáskörzetük Los Santos, San Fierro és ezek külterülete. -

|Mik a Nemzeti Adó- és Vámhivatal kényszerítő eszközei?|
-A Nemzeti Adó- és Vámhivatal rendszeresített kényszerítő eszközei a következők: Maroklőfegyver, lőfegyver, sörétes lőfegyver, sokkoló eszköz, csuklóbilincs egy vezetőszárral, kézi és lábbilincs, gáz spray, gépkarabély, gumibot,-

|Ön szerint van különbség motozás és ruházat átvizsgálás között? Amennyiben úgy gondolja igen, fejtse ki a különbséget!|
- Igen, van különbség. A motozásnál az ellenőrzött személyt mélyebben is átkutatják egyéb idegen tárgy iránt. Ezeket általában a személy testüregeiben keresik. Ruházat átvizsgálásnál a személyt ellenőrzés céljából az egész ruházatát átvizsgálják szúró,vágó lőfegyver iránt.

|Mikor használhatja lőfegyverét?|
-Akkor használhatom a lőfegyverem, ha magamra, más állmpolgárra vagy társaimra éles lőfegyverrel lőnek vagy lőni készünek. Emellett ha menekülő ember figyelmeztető lövés ellenére sem áll meg, akkor lábra lőhetek.

|Ön szerint mi a Hallgató feladata?|
- A hallgató feladata a felettesektől tanulni, parancsaira odafigyelni és azokat végrehajtani.-

|Írjon saját magáról 3-3 pozitív és negatív tulajdonságot!|
Pozitív tulajdonságok:
Remekül dolgozok csapatban
Betartom a szabályokat
Tiszeletet mutatok társaim felé


Negatív tulajdonságok:
Nem szeretem ha hülyének nézek
Néha káromkodok
Néha makacs vagyok

 
Utoljára szerkesztve:

Döme

♫ Partyképes faszagyerek ♫
Támogató
2019. 01. 10.
173
66
Eger
V4 karakter
Dwayne Blackbourn
LV karakter
Dwayne Blackbourn
Háló! Kicsit rövidek a válaszok, jobban is ki lehetne őket fejteni. Viszont, ismerlek egy ideje és tudom, hogy érett lennél a feladatra, tudnád rendesen csinálni a dolgot. Én adnék neked egy esélyt.
Támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Zayn

Peppuu

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
76
67
Budapest
V4 karakter
Tim Blackbourn
LV karakter
Lisa Mccoy
Rövidek és szűkszavúak a válaszok.
Az UCP-d közel makulátlan
Szerintem köztünk a helyed!
TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: Zayn

BenceV3

“Két lábon járó tech, dev support.”
SModerátor
v4
2019. 01. 10.
2 321
2 211
21
Budapest / Hatvan
V4 karakter
Scott Venturas
Vezetőség válasza:
Gratulálunk! Örömmel értesítünk róla, hogy a jelentkezését a vezetőség elfogadta.
(( Várunk a meghallgatáson. ))
Team Speak 3 meghallgatás időpontjai:
- 2019.04.27. {Szombat} - 16:00
- Amennyiben nem megfelelő az időpont, írj privát üzenetet [ITT], vagy az elfogadott jelentkezések táma alá.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.