Zatler John jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

xXPoseidonXx

Újonc
2019. 05. 22.
2
3
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Zatler John ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2016-ban regisztráltam, de főként más szervereken játszottan, olyan 3300 percem van jelentleg. ~

Hányas szintű vagy?
~ 8-as ~

Hány éves vagy?
~ 15 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ SeeMTA V2-n nem voltam még sajnos ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ IRL-ben is nagyon szeretek szerelgetni és imádom ahogy meg van valósítva a SeeMTA-n a szerelők munkája, ahogy egyesével leszereli és felszereli az elemeket, szerintem egy jó kis időtöltés/munkalehetőség lehetne ez nekem per pillanat. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Ez a napomtól függ, mindig változó, de általában minden nap tartom a minimum 4 órát ha sikerül elnyernem a pozíciót, persze ez az idő szamadidőmtől függően növekedhet. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam. ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Voltam sajnos egyszer igen, mivel volt egy kisebb lövöldözés és mivel mennem kellett nem tudtam elküldeni a megfelelő bizonyítékot idő hiányában, így inkább választottam a gyorsabb megoldást anu jelen esetben az AJ volt. ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Czinder Dávid vagyok. Szombathelyen, Vas Megyében élek. Most vagyok ugye 9-es és az az érdekes hogy most először tanulok Magyarországon, mivel már óvodától fogva Ausztriában jártam, így oda kerültem tovább iskolába is. Igazából a hobbyjaim közé a számítógépezést meg a szokásos foci, kézilabda, röplabda kombót sorolnám, de emellett mostanában nem tudom hobbynak lehet e sorolni de kaptam egy elektromos rollert és azon szoktam a városban és környékén fel-alá kalézolni. Röviden igazából ennyi.. :D U.I.: Mellesleg nem ezen a szerveren kezdtem, ami azt jelenti hogy ezen a szerveren csak 3300 órám van, de ehhez képest 3-4 éve játszom RP szervereken, szóval a tapasztalatom és az RP színvonalam is sokkal nagyobb mint 3300perc. ~
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Sali Krasniqi

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap NEM FELELT MEG az elvártaknak. Az indokot nem vagyunk kötelesek feltüntetni. Próbálja meg később.​

Petra Carmine - See City Car Service, Igazgató​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.