[Zarad Herzl] Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marcee220

Újonc
2019. 12. 31.
70
142
Vadkert city
V4 karakter
➖Amore Bucci➖
LV karakter
➖Keenan Quang➖
V2 karakter
➖Lasho Djordji➖
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Zarad Herzl
Születési hely, idő: Izrael, 2002.08.10.
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 36226134593
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos Mulholland.
Legmagasabb végzettsége: RendőrTiszthelyettes.
Eddigi munkahelyei: Fegyveres biztonsági őr SeeCity Pláza.

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Napszaktól független szép napot. Zarad Herzl vagyok 21 éves életkedvel teli fiatalember. Izraelben folyó konfliktusok miatt Los Santosban emigráltunk családommal. Édesapám autókereskedő volt, míg édesanyám ápoló. Los Santosban végeztem el a Rendőr tiszthelyettes szakmám, illetve nyelvvizsgáim. Mióta végeztem az iskolával, azóta a SeeCity Plázában dolgozok fegyveres éjjeliőrként.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Marci.
Mennyi idős vagy: 16.
Legmagasabb iskolai végzettséged: Jelenleg még autószerelőnek tanulok.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 7662
Csatolj egy képet az UCP-ről: ]
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem rendelkezem.
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem rendelkezem./I]

Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok:
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy héber fiatal, önfejű, precíz, vicces. Legfőbb célja a siker lenne, mindig a legjobbra törekedne.
Miért pont rád essen a választásunk?
Rögtönzött, talpraesett vagyok, nem tartom magam egoistának, így nagyon jobb dolgokat nem tudok magamról mondani.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem voltam még. Régen 21 környékén haverokkal vittünk egy nonscriptet, azon kívül más nem volt.
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Zarad Herzl!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pályakezdőkért felelős részlege pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2023.08.21. 17:30 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2023.08.21. 17:30 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:

Nincs.
 
  • Imádom
Reactions: Marcee220
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.