Zalen Nichols jelentkezési lapja a See Game Hepldesk-hez!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lukooo

Újonc
Támogató
2019. 04. 24.
44
8
Abtenau
V4 karakter
Jenny Zephan
LV karakter
-
V2 karakter
Capria O'Kravecki
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~



Néhány fontos dolog magadról:

[ Adrián Cseh-nek hívnak, 14 éves vagyok ls Augusztus 6-odikán töltöm be a 15dik Életkorom, Ausztriában élek nagyábból 7 éve, Salzburg Land-ban, egy kisebb Faluban amit Abtenaunak hívnak, épp a 8adikat fejezem be az NMS Abtenaun. Ha befejeztem az Iskolát Mechatronikát akarok Tanulni. Szabadi időmben Osztálytársaimmal és egy pár Barátommal Focizunk, vagy az Erődben vagyunk vagy valami építünk. Jókedvű vagyok és egy nagy Természet barát! Illetve gyorsan megtudod Ismerkedni új Emberekkel! ]

Mióta játszol a szerveren?

[ 2019-01-20 17:19:17-kor regisztráltam a SeeMTA V2 Szerverért, volt a másik gépemen egy Accountom, de arra sajnos nem férek hozzá szóval igazából nagyon rég óta játszok a Szerveren! Játszott perceiem száma 6884 Perc!]

Eddigi elért dolgok:

[ Szerverrel Kapsolatossan:

  • Tagja az OKF-nek
  • 5venomos Ford Focus RS
  • Zászlós Rang az OKF-ben
Valósággal Kapcsolatossan:

  • Pozitív jegyek a Suliban
  • 50ccm Motor engedély csinálása
  • Sok új barát
  • Új Nyelvek tanulása
Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[ Mivel Érettnek gondolom magam ehez a Feladathoz, illetve soha nem voltam SeeMTAn SGH.

És emlékszem hogy én hogy kezdtem a Szervert, menyi SGH segített, és ezt a segítséget szeretném vissza adni az új Játékosonak. ]

Miért téged válasszunk?

[ Szerintem én egy kedves, illetve, segítőkész ember vagyok, szeretek másokon segíteni, főleg aki tényleg nem tudja mit kell csinálni.

Illetve imádom azt a gondolatot hogy SGH ként, soha nem lehet mondani hogy nem segítesz senkinek mivel mindenkinek kell a segítség! ]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[ Ha nincs Stress a Frakcióban, szóval sok Tűz vagy ilyesmi Igazából több mint a fele Időmet amit fenn vagyok a Szerveren rátudnám szánni a feladataimra. ]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[ Szünetekben szoktam egész napokat lenni, Suli napokban pedig, 3-4 órát tudnák lenni. ]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[ Hát igazából, megmondom neki hogy nem tudom megszerelni mivel nincs Jogosultásgom rá.

Ha ezt nem érti meg akkor megmondom neki hogy menjen el Szerelni.

Illetve ha nem tudja hol a Szerelő elmagyarázom neki a Szerelő helyeket.

Amiben Totálkáros a kocsija, megmondom neki a parancsot ahol kiírja a számokat ((/call)) és ott hívja a Vontatót.

Amiben nem érti meg ezt, szólok egy nagyobb Rangú Adminnak hogy kéreget fixet.

Amiben sértő szavakat használ, lefényképezem elküldöm Adminnak és az Intézi a többit.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[ Amint elmegy a Szerelőhöz, megmondom neki hogy van kettő sáv, az egyik a sima sáv (( jobb felén)) ahol a Károk árát fizeti illetve a gyors sáv (( bal felén)), ahol fizetsz egy bizonyos összeget (( 500.000ft)), de előbb sorra jössz és megszerelik a kocsit akár milyen sérülése van. Ha beáll a sima sávba megmondom neki hogy várjon még egy Szerelő kinyissa a kaput, ha az kinyitotta bemegy a kocsival és követi a Szerelőt a helyre ahová megy. Aztán válaszol a Szerelő kérdésére, azután vár egy kicsit még a Szerelő mond egy árat és azt kikell fizetnie, ha nem fizeti ki akkor nem Szerelik meg a kocsiját. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[ 1. Városháza

A Legfontosabb Hely az egész Szerveren, mivel itt tud a Kezdő felvenni Munkát illetve kiváltani a Személyi Igazolványt, ami a Szerver kezdeténél nagyon fontos. Illetve itt Tudja kiváltani a Szerelőnél kapott Forgalmi Engedélyt.

2. Autós Iskola

A Második fontos hely az Autós Iskola, mivel itt Rakhatja le a Kocsira az Engedélyt, ha ez megvan bír venni Kocsikat és szabad vezetnie.

3. See City Car Service

Harmadik fontos hely pedig az SCCS, itt tudja a Kezdő a kocsiját megszerelni illetve kiváltani rá a Műszaki Adatlapot ((100.000ft)) amivel Közlekedni tud a Kocsijával az nélkül hogy meglegyen büntetve, amiután ezt kiváltotta a Városházán. ]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Először is ha van fenn más SGH akkor arra rábízom a dolgot, ha ez nem megy akkor megkérdem az OOC chatben hogy az RPt lehet majd később folytatni mivel van Dolgom, ha pedigg PMben ír akkor lehet RP közben is válaszolni. ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[ Ha Admin nem látja időben, logot vagy képet küldök egy adminak és az intézi. ]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[ Voltam

Kép: http://keptarhely.eu/view.php?file=20190628v00q97fzw.png ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem voltam.

Kép: http://keptarhely.eu/view.php?file=20190628v00q97fzw.png ]
[/CENTER]
 
Utoljára szerkesztve:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Jelentkezési feltétel a betöltött 15. életév.
Próbálj a szemléleten változtatni,
az SGH rendszer nem egy szankcionáló testület,
a playerek tájékoztatására, kisegítésére lett létrehozva.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.