Zalen Jordan jelentkezési lapja a Nemzeti Nyomozó Irodához.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Roolandd

Újonc
2022. 04. 27.
20
3
V4 karakter
Zalen Jordan
LV karakter
Michael Silver

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
16 éves vagyok jelenleg, hamarosan töltöm a 17.-dik életévemet.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
2-3 éve játszom körülbelül.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
Két darab adminjailem van, az egyik az egy frakció jump, sajnos nem tudtam annyi időt fordítani az OMSZ-re hogy az elvárásokat tudjam teljesíteni. A másik egy hanyag RP volt, azt még előző év közepe fele kaptam, ütközés során egy elhamarkodott RP-t írtam. A bannt azt azért kaptam mert kifagytam egy üldözés közben, de tisztázva lett és már aznap folytathattam.
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
Mind a három névváltásom egy különböző illegális frakció végett volt.
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
40.234 percem van jelenleg ami 670 órát jelent.
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
Ez a első jelentkezési lapom.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
261826


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
Első sorban egy illegális frakcióban kezdtem, és itt eltöltöttem 1 hónapot ahol Marcelo Silver névvel szerepeltem. Ha jól tudom a régi neve "El Diablo" volt, de nekem nem jött be, nem az én világom volt ez az illegális élet, úgyhogy távoztam a frakcióból. A másik már legális frakció az OMSZ volt, ahol szerencsém volt szolgálni kettő, kettő és fél hónapot körülbelül Zalen Jordan névvel. Szerettem csinálni,de sajnos az iskola és az időhiány végett még V3-ban távoztam. Majd amikor bejött a V4 megtetszettek az új dolgok és az új fejlesztések és úgy gondoltam hogy tudok időt szakítani a játékra de nem tudtam teljesíteni az elvárásokat a sok tanulás végett. És ezért is kaptam a frakció jumpot. A garancia az hogy az NNI-re több időt tudok fordítani az az hogy sokkal jobban beosztom az időmet.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
Még nincsen ilyesmi elért eredményem.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
Már régebb óta figyelgetem a rendvédelmi frakciókat, főleg az NNI-t is. Megtetszett az NNI-ben a részletes RP-k, a sokszínű szituációk és a nyomozgatások. Szeretnék egy jó közösség tagja lenni, csapatban dolgozni, és elütni a szabadidőmet az NNI körében.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
Hétköznaponként körülbelül 2-3 órát tudnék fent lenni a szerveren, ahogyan engedi az időm. Hétvégén természetesen akár több időt is fent tudok lenni a szerveren, amiből az időm 99%-át az NNI-re tudom szánni.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
LV-n kezdtem a játékot, ott sikerült össze szednem 17.364 percet.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
Nincsen sajnos még.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
Zalen Jordan
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
Nincsen bejelentet lakcím, 38-76-158-4752, z.jordan08@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
Nem, nem voltam még rendvédelmi szerv tagja.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
Szeretném magamat kipróbálni különféle szituációkban, segíteni embertársaimat, és a hazát szolgálni, és a nyomozások során az igazat megtudni.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
Bűncselekményt elkövető ember/emberek utáni nyomozás, megfigyelés. Szemtanúktól adatgyűjtés, különböző anyagok/dolgok vizsgálása, beépülés.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
Pár pozitívum rólam: Jól kijövök embertársaimmal, jó fizikummal rendelkezek, türelmes vagyok, csapatember.
Pár negatívum rólam: Feledékeny vagyok néha, szókimondó, őszinte.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
Felmérjük a terepet elsősorban, az elkövetőket megfigyeljük, és a túszt hogy nincs e semmi baja, és hogy hányan vannak a rablók. Ezután rádión értesítem a kollégákat, majd a magasabb rendű kolléga pedig a társszerveket. Majd várunk az erősítésre, és a túsztárgyalóra.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.

 
Utoljára szerkesztve:

Mich

Carpe diem
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 12.
2 968
1 470
28
Berettyóújfalu
V4 karakter
Michael Cortez
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti, hogy a személyes meghallgatásra nem jutott tovább.

Tisztelettel: Michael Cortez r. vezérezredes!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.