Zakhar Boris jelentkezése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Meyer

Újonc
2019. 08. 26.
6
0
23
Berekböszörmény
V4 karakter
Meyer O Brian
V2 karakter
Zakhar Boris
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Madarász Zoltán Iván ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017-07-08-án regisztráltam és 67200 percem van jelenleg ~

Hanyas szintű vagy?
~ 38 ~

Milyen idős vagy?
~ 18 éves vagyok ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen voltam számos frakcióban köztük itt is voltam 2-3 hónapig innen a koli miatt távoztam mivel nem tudtam eleget fent lenni de már sikerült beszereznem egy laptopot úgyhogy ez megoldódott. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Utolsó frakcióból május vége körül távoztam. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mivel említettem hogy már voltam és tetszett is illetve nem szaladgálni szeretnénk a frakcióban hosszú távra tervezem. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen mind kettővel rendelkezem. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 2-3 órát ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/emtjJIR ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen sajnos rendelkezem.Régen játszottam elég sokat ezen a szerveren ezen tanultam meg igazából mindent ami MTA-hoz kapcsolódik.Ebból adódóan rendelkezem számos jail-el illetve 2 db bannal.Amiket persze mai játék tudásommal illetve tapasztalataimmal be is látok.
https://imgur.com/a/Y4GOBEa ~


Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Nos hát sziasztok Madarász Zoltán Iván vagyok,18 éves.Egy kis faluban lakom a román határ mellett,Békéscsabára járok suliba és ott vagyok koleszos.Hobbim a horgászat,foci és természetesen a játszás.Nem régiben tértem vissza a szerverre a régi tagok ismerhetnek itt.Számos frakcióban megfordultam mint tag, mint pedig Al/Fő leader.Ebben a frakcióban is eltöltöttem mindössze egy 2-3 hónapot melyet teljes mértékben élveztem.Napi 2-3 óra hosszát szoktam játszani inkább a délutáni vagy az esti órákban.Szeretnénk újra vissza rázódni az MTA illetve azon belül is a V2 életébe.Azért ezt a frakciót választom mivel már említettem hogy voltam itt és eléggé meg is kedveltem mint a frakciót mint a közösséget.Még annyit hogy azok a jailek nem mostaniak kb egy 5-10 ezer percet mióta vissza jöttem jail nélkül játszottam le.Ennyit szerettem volna elmondani köszönöm hogy végig olvastad. ~
 

VRol

Zöldfülű
2019. 06. 03.
202
33
V2 karakter
Dario Angel
A lapod jó lett, látszik, hogy foglalkoztál vele, viszont a jailjeid és a bannjaid miatt tartozkodok.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.