Zaire Epps Törzsőrmester jelentései [07.15 - 07.21]

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
452
5 229
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Zaire Epps
Rendfokozat:
Törzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
A142
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Lewis Day Őrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Nick Horton
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
BMW 3 series G20 - AD-IB-80
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.15.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
56 § Rendőri utasítás megszegése (RUM)
12 § Mobiltelefon használata vezetés közben (MHV)
Az intézkedés részletes leírása:
Lewis Day Őrmesterrel létesítettem egységet az ADAm-142 egységszám alatt a mai délután. Blueberryben traffipaxot üzemeltettünk, gyorshajtól relderítése és megbüntetése indokán. Blueberry Benzinkútról néztük az utat, amikor is egy AD-IB-80 típusú gépjármű sofőrjét büntette, mérte be a traffimaxunk. Viccesnek gondolta behajtani mellettünk, megnézni mit csinálunk, aztán pedig beállni a TRAFFIPAX létóterébe, ezzel blokkolva minket és az intézkedésünket. Day Őrmester kiszállt, elküldte, amit megtagadott. Kettőszőr minimum felszóllította, még én is kiszálltam és felszóllítottuk többször is. Day időközben megszólta, hogy eddig vezetett és a telefon mindvégig a kezében volt elővéve, amikor is fogta magát és leállította a motorját a járművének, hogy ő már pedig nem vezet. Amikor kiszálltam, újfent elmondtuk neki, hogy kettőször minimum fel lett szóllítva, hogy hagyja el a helyzetet. Azzal érvelt, problémázott hogy mi tartjuk fel őt, mert ő menni akart már. Többször mondtuk, hogy szálljon ki, utasítva őt erre. Újfent, többször, alsó hangon 3 alkalommal megtagadta ezt, azzal érvelve hogy mi tartjuk fel őt és mi nem engedjük tovább. Ellenőriztem az előéletát a rendszáma alapján összevetve a személyi igazolványával, illetve Day Őrmesternek időközben VÉGRE kiszállt az autóból, amikor is felszóllítottam hogy elő lesz állítva többszöri Rendőri Utasítás megszegése indokkal, tegye hátra a kezét. Újfent megtagadta, ezért a sokkolót mint kényszerítő eszközt alkalmaztam ellene. A hátára térdeltem, bilincsemet alkalmaztam és beszállítottuk a Kapitányságre. a jogaival szerensére tisztában volt, elmondtuk a vádakat és a börtöncellájához kísértük. megtörtént a bebörtönzése és folytattuk a járőrszolgálatunkat az előállítás befejeztével.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$59,800
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Zaire Epps
lablec.png