Zaire Epps Őrmester jelentései [06.24 - 06.30]

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
502
5 517
Miskolc
V4 karakter
kwamie.burch
LV karakter
adelina.greek
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Zaire Epps
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
TRAFFIC-4
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Mia Reece Törzsőrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Tit Ilyich
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
BMW 3 series G20 - FOLIAZOS
Körözést elrendelő neve:
Aiden J Doherty
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.24.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
56 § Rendőri utasítás megszegése (RUM)
78 § Cserbenhagyás (CSH)
55.1 § Rendőr előli menekülés - Járművel (REMJ)
Az intézkedés részletes leírása:
Az este folyamán MIa Reece Törzsőrmesterrel alkottam egységet TRAFFIC-4 egységszám alatt. Járőrszolgálatban közben, amikor San Fierroba értünk és Tierra Robada felé vettük volna az irányt az én vezetésem alatt feltűnt egy BMW 3 series G20, ami nagyon kerülgetett minket, mintha direkt a látóterünkből akart volna elhúzni. Utána fordultam, vártam egy kicsit, még elindul és mögé hajtottam, felkapcsoltam a fényhidat, illetve a lámpafényeket. Félrehúzódott, átadta az iratait számunkra, ezáltal pedig lefuttatásban került a rendszerben a neve. Cserbenhagyás, Rendőr elleni menekülés járművel, illetve Rendőri utasítás megszegés vádak voltak az autón amivel volt, az említett BMW 3 series G20 járművel, FOLIAZOS rendszámmal. Illetve a nevére kiadott körözés a NAV által Aider J Doherty nevével kiadva egy Cserbenhagyás. Végig együttműködően viselkedett, első felszólításra hátratette a kezét, bilincset helyeztem rá és megkezdtem a Kapitányságra szállítását. Végig együttműködő viselkedést mutatott, jogaival tisztában volt, így rátértem a vádak ismertetésére. Nem akadékoskodott, így hamar túlestünk a kihallgatásán, illetve a bebörtönzésén. James Ronen Törzszászlós bevonta számunkra a jogosítványát, ami pedig megsemmisítésre került.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$74,880
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
153 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
image.png

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Zaire Epps
lablec.png
 
  • Tetszik
Reactions: leviiiii

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
502
5 517
Miskolc
V4 karakter
kwamie.burch
LV karakter
adelina.greek
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Zaire Epps
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
TRAFFIC-4
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Santiago De Marquez Zászlós
Owen Stouhoffer Törzsőrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Georgina Guttierez
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Audi A8 D4 - NGJ-44
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.25.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
55.1 § Rendőr előli menekülés - Járművel (REMJ)
56 § Rendőri utasítás megszegése (RUM)
82.1 § Illegális fegyver birtoklás - Kézifegyver (IFBKF)
81.1 § Illegális töltény árusítás - 9x19mm, .45 ACP töltény (ITÁK)
82.3 § Illegális fegyver birtoklás - Egyéb fegyver (IFBE)
Az intézkedés részletes leírása:
Az este folyamán TRAFFIC-4 egységszám alatt folytattam járőrszolgálatot, Santiago De Marquez Zászlóssal és Owen Stouhoffer Törzsőrmesterrel, amikor is igazoltatás alá szerettünk vonni egy NGJ-44 rendszámmal ellátott Audi A8 D4 szürke gépjárművet, ámbár menekülésre adta a fejét. Egészen Flint County, Fatelepi farmokig menekült, ahol is lecsúszott a hegyoldalon és olyan sebesüléseket szerzett amik miatt nem tudott tovább menekülni. Több egység, illetve szanitéc is érkezett a helyszínre, akik megkezdték a sérült ellátását. Amikor a szanitécek viszont végeztek az ellátással, nekünk mint üldözést kezdeményező egység adták át az előállítani kívánt személyt. A kapitányságra szállítottuk a kollégákkal, ahol megkezdtük a kihallgatását. A jogaival tisztában volt, ezáltal rátérhettünk a kényesebb kérdésekre, avagy hogy honnan is szerezte. A válasza az volt, hogy egy kétes külsejű, fekete helikopterrel közlekdő egyéntől szerezte. Rátért közben a lőszerárusítás indokra is, ami így a felsorolt vádpontok közé is bekerült. A büntetlen előélete miatt, amikben csak közúton történő szabályszegések szerepeltek, a letöltendőjéből biztosítottunk neki engedményt. Sikeresen lezajló kihallgatás után a cellákhoz kísértők és a ellájába helyeztük, a lefoglalt tárgytakat pedig megsemmisítettük.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$300,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
208 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(x1) TEC9
(x1) Glock 17
(x295) 9x19mm
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
image.png

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$72,900

Aláírás:
Zaire Epps
lablec.png
 
  • Tetszik
Reactions: leviiiii

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
502
5 517
Miskolc
V4 karakter
kwamie.burch
LV karakter
adelina.greek
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Zaire Epps
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
CHARLIE-2
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Ryan Nazim Őrmester
Luna Escamilla Főtörzsőrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Otis Van Sandwyk
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Lada 2107 - AD-DI-23
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.26.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
49.3 § Közúti baleset okozása - Halálesetkor (KBOH)
Az intézkedés részletes leírása:
Az este folyamán CHARLIE-2 egységszám alatt vettem Ryan Nazim Őrmesterrel és Luna Escamilla Főtörzsőrmesterrel részt helikopteres egységben. Amikor is San Fierro területén az autópálya egyik felhajtóján történt egy közúti baleset, ahol egy ártatlan civil életét vesztette. Ahol is egy Fehér Lada (AD-DI-23] és egy Honda Aerox (BUDROBI) ütközött, amiben az Honda Aerox robogó tulajdonosa vesztette sajnos életét. Az említett baleset okozóját, a fent említett Otis Van Sandwyk személyét őrizetbe vettük, szolgálati bilincset alkalmaztuk és Escamilla és Nazim kollégával a kapitányságra szállítottuk, ahol a kötelező kihallgatása közben elismerte a bűnét és megkezdtük a jogai és a vádpont ismertetése után a rabosítását. A jogosítványát Dominic Murphy Törzszászlóssal pedig bevonattuk.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$65,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
50 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
image.png

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Zaire Epps
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: leviiiii

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
502
5 517
Miskolc
V4 karakter
kwamie.burch
LV karakter
adelina.greek
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Zaire Epps
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
A-142
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Lewis Day Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
James Dimitri
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Sanchez - AD-AK-05
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.27.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
83.3 § Illegális fegyver árusítás - Egyéb fegyver (IFÁE)
83.2 § Illegális fegyver árusítás - Engedélyköteles fegyverek (IFÁK)
83.1 § Illegális fegyver árusítás - Kézifegyver (IFÁKF)
81.1 § Illegális töltény árusítás - 9x19mm, .45 ACP töltény (ITÁK)
54 § Hatóság félrevezetése (HF)
Az intézkedés részletes leírása:
Az este folyamán Lewis Day Őrmesterrel alkottam egységet az A-142 egységszám alatt, amikor is csipogott a telefonom, mivel munkán kívül hirdetem a TACTICAL lajstromszámú helikopteremet. A helikopteremért érdeklődött az előállított James Dimitri. Az SMSben az állt, hogy esetleg nem-e számítanék bele az üzletbe egy kis méretű széfet, illetve az általa "finomságoknak" nevezett illegális tárgyakat.A megsemmisített 3 darab AK-47, egy darab Glock-17, illetve a Glock-17hez tartozó lőszereket. Emellett szeretett volna még egy Sanchez motorkerékpárt is adni, illetve 11 millió készpénzt a helikopterért. Csevegésbe elegyedtem vele, miközben vételeztem Benett Főhadnagyot rádión, hogy eljárást, avagy elkapást indíthassunk ellene. Készségesen állt a segítségemre, amint elmondtam illetve Tableten továbbítottam számára az említett SMS üzenetről készült képernyőfotókat, vételezte a METRO és a KR alosztályainka, hogy megindítsuk az elkapáshoz szükséges tervezéseket a kapitányság mélygarázsában. Benett Főhadnagy kisasszony biztosított számomra egy Mercedes E250 típusú gépjárművet, hogy azzal intézzük a találkát. Ezen felül pedig folyamatosan figyelni tudjanak minket a mozgásunkat tekintve. Sok variálás, illetve tervezés után a lakásomhoz hajtottunk és odahívtam a fent említett james Dimitri személyét, aki a fentebb említett Sanchez típusú motorkerékpárral érkezett hozzám, illetve Cieran Wells kollégához. A találkozótmegejtve kiderült, hogy alig egy utcányira lakik tőlem a fent említett James Dimitri személye. Wells kollégával megbeszéltük vele azt, hogy elmegyünk egy autóval és abba pakoljuk bele a fent említett árut. A KR illetve a METRO segédkező egységek eközben elbújtak a közelben, biztosították a jóllétünket a távolból. Wells kollégával pedig folyamatos kapcsolatban voltak. Elhajtottunk a házhoz, magunkhoz vettük az illegális tárgyakat. Útközben a jelet megadva KR illetve a METRO egységek rajtaütöttek az általunk vezetett gépjárművön, és őrizetbe vették James Dimitri személyét. Közösen az egységekkel elszállítottuk a kapitányságra, ahol Benett Főhadnagy, Lewis Day Őrmester, illetve Cieran Wells Törzszászlóssal kihallgatáson vettünk részt. Elviccelte a kihallgatást legtöbb helyzetben, ezáltal begyűjtött egy Hatóság félrevezetése vádat is a kihallgatása közben. Nem kívánt egyik jogával sem élni, ezáltal a kihallgatást követően a cellákhoz szállítottuk majd bebörtönzésre került James Dimitri személye.

Innen is szeretném megköszönni a KR illetve a METRO alosztályaink segítségét a zökkenőmentes akció kivitelezésében.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$300,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
300 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(x246) 9x19mm
(x2) AK-47
(x1) AK-47
(x1) Glock 17
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
image.png

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$153,540


Aláírás:
Zaire Epps
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve: