zack nicholson - Dominik

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jhnny

serbian street fighter
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 614
2 489
LV karakter
sean.fraser
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< zack.nicholson # [3U1N'. >

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
< Paul Conway//Dominik >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Ok nélküli moveolás a szobából, ic ügy miatt elhúzott a Főkapitányi irodából. >

Bizonyítékok:
<
<01:15:44> "Smexy" left heading to channel "Privát"
<01:15:44> "Kazuyuki" left, was moved to channel "Privát" by "Smexy"
<01:17:14> "Armandi Diana" disconnected (leaving)
<01:18:53> "Dr. Pekxy Woods" connected to channel "[cspacer1] » Betoppanó «"
<01:197> "Milán" appears, coming from channel "Privát"
<01:197> Channel group "Vendég" was assigned to "Milán" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
<01:19:25> "vanessa.cabeiro| #skyler?" was moved from channel "Traphouse" to "Waiting the /hood/ TGF:ON,ONLY IC" by "O'Shea Wright aki ám aSzilárd"
<01:19:25> Channel group "Szoba Csatlakozási Engedély" [Inherited from: 511 Bompton Piru] was assigned to "vanessa.cabeiro| #skyler?" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
<01:19:26> "Dr. Pekxy Woods" switched from channel "[cspacer1] » Betoppanó «" to "Flexy - Privát"
<01:19:26> Channel group "Szoba Admin" was assigned to "Dr. Pekxy Woods" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
<01:19:33> "vanessa.cabeiro| #skyler?" was moved from channel "Waiting the /hood/ TGF:ON,ONLY IC" to "Traphouse" by "O'Shea Wright aki ám aSzilárd"
<01:19:33> Channel group "Szoba Csatlakozási Engedély" [Inherited from: 511 Bompton Piru] was assigned to "vanessa.cabeiro| #skyler?" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
<01:20:43> "zack.nicholson # [3U1N'." left, was moved to channel "[NAV]Merkúr Bevetési Főigazgatóság|☆|" by "Paul Conway//Dominik"
<01:20:52> "zack.nicholson # [3U1N'." appears, coming from channel "[NAV]Merkúr Bevetési Főigazgatóság|☆|"
<01:20:52> Channel group "Szoba Csatlakozási Engedély" was assigned to "zack.nicholson # [3U1N'." by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
<01:20:53> "zack.nicholson # [3U1N'." switched from channel "Járőregységek ~ [Csat. Eng. Ide!]" to "Leader váró"

<01:20:53> Channel group "Vendég" was assigned to "zack.nicholson # [3U1N'." by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
<01:219> "zack.nicholson # [3U1N'." was moved from channel "Leader váró" to "Főkapitányi Iroda" by "Cohen B Hoffmann //Bálint"
<01:219> Channel group "Vendég" was assigned to "zack.nicholson # [3U1N'." by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
<10:02:11> *** You are now talking in channel: "[cspacer1] » Betoppanó «"
>


Megjegyzés:
< - >
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: aBalazs és Mézön

Jhnny

serbian street fighter
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 614
2 489
LV karakter
sean.fraser
IC igazoltattuk egyik NAV-os kollegáját (William D Watson)-t, már akkor elkezdődött az OOC társalgás, ami adminügyet váltott ki. Folytatódott az ic, bevittük "Közúti veszélyeztetés, és okirathamisitás" indokával, kihallgattuk, William óvadékot kifizette, és már ott irta,hogy az Okirathamisitás nem 400 ezer? Nem válaszoltam neki, és utánna elhúzott a Paul Conway, megkérdeztem hogy miért húzott el, és valamit olyan dolgot mondott,hogy "mert"..
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

Carter

Az év Globális Moderátora | 2022
2019. 01. 11.
729
574
Kaposvár
sctve.hu
V4 karakter
Rick McKenzie
LV karakter
Nathan Owen
V2 karakter
Rick O'Ruah
Válaszolok Dominik nevében.
Éjszaka volt az ügy én ki crasheltem irtam a srácnak választ nem kaptam ezért el huztam hogy meg mondjam neki.
Várom a birálatot.
 
  • Tetszik
Reactions: KDominik

dzsono

🔰
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 133
463
Budapest, Hungary
V2 karakter
johny_king
Moderátor jogod moderátor ügyintézésre van.
A panasz jogos, minuszpontot beírtam.
Következő jogos panasznál elvételre számíts.
Z/H
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.